Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Zdravlje /

Bolesti /

Da li ima neke logike??? Pomoc ako neko zna

Imam problema sa grlom,primetila sam da me boli kada pojedem nesto slatko. Ima li to ikakve logike i leka? Isla sam na razne brisove i pila antibiotike jer imam gnojne cepice. Rekli su mi da je od necega i sad primetim da je od slatkog :/ Jel se desilo jos nekom?
2014 10 24
pa jedino ako si jela sladoled, od obicnih slatkisa ne verujem da moze [:osmeh]
2014 10 24
Mene je od cokolade dugo peklo grlo, ne znam iz kog razloga. Vucem se po ORL-u duze vreme, posto imam problema sa sinusima i stalno sam im se zalila na grlo, prvo su mi rekli da je od sekreta iz nosa osteceno i puno, ali od aprila do pre dva meseca nije prestajalo da pece, pogotovu kada jedem cokoladu, jedva sam je ubedila da me konacno pregleda. Dala sam bris, nicega nije bilo. Rekla mi je da imam hronicnu upalu i dala da sisam neke Tonsilotren tabletice, nisu mi pomogle, jos sam i promukla od njih. Na svoju ruku sam uzela Tantum Verde bombonice za sisanje i sad mi je super. I dalje ne znam sta je bilo. Probaj pij caj od kamilice i ispiraj grlo njime, izbegavaj kafu, cigarete i dim uopste, ako si u mogucnosti, neko vreme nemoj gazirano i alkohol da pijes, vidi neke tabletice koje regenerisu grlo uzmi. To nista ne moze da ti skodi. :)
2014 10 25
Nije samo od sladoleda,od bilo cega sto ima secer pa i kecap da ne pricam krem,cokolada..bukvalno promuknem. Moracu neku pauzu da napravim,da ne jedem neko vreme i pitacu u apoteci za neke bombonice jer i ja imam problem sa sinusima. [:plakati] i da ispiram cajevima. Drzite mi fige [:lepota] [:poljubac]
2014 10 25
Srecno. :) [:poljubac]
2014 10 25
Hvala :) :******
2014 10 25