Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Blokirana -- zasto ? Zato sto sam trn u oku !

Posto sam smetala clanicama koje sam prozivala za mnogo toga u temi ' Da li znate...? ' , buduci da je tema otisla u pravcu problema prodaje polovne sminke i kozmetike isteklog roka i sumnjivog porekla, blokirana sam na tom nalogu Ratnica. Evo me, tu sam sa ovog novog naloga ... Dakle: - caki76 - juca 76 - Milinche1948 (koja me je inace i prijavila, tj. prijavile su me, saznala sam i to) - domino6 - sanja1010 - sladzaxD i ostali koje spomenuh - hvala vam na motivaciji da idem dalje. Milinche1948-- polako, ne sumnjam da ce mi i ovaj profil biti prijavljen.... Hvala sto same otkrivate svoje lice da ne moram ja mnogo da se trudim [:osmeh] [:kezitise]
2015 01 23
Meni se tboja tema bas svidela, i puno toga sto sam predpostavljala da je tako je tako..a i verovatno svi bec znaju da je to o cemu ti pises tako..tako da dzaba im blokiranjee.. [:smejuljitise] [:kezitise]
2015 01 23
Posto sam zadnjih dana pricala o 4 pomenute dame, nije ni cudno da su digle koplje na mene jer sto vise ljudi vidi temu i pocne da razmislja o tome sta one to prodaju, odakle im i da li je u roku --to ce njihova prodaja slabije ici. Savet svima -- ne kupujte njihovu sugavu sminku donetu sa buvljaka , izbacenu iz parfimerije jer joj je prosao rok i sl. Ne treba vam to, idite u parfimeriju, ulovite snizenje, mozete kupiti nove Maxfactor ili npr Loreal stvarcice umesto polovnog Clinique, Chanel ili cega vec. Najiskreniji savet !
2015 01 23
Hvala Vikku, nadam se da vec svi znaju da ne moram da se ponavljam mada mi nije tesko i da se ponavljam i da trubim po ceo dan... Pobesnela sam kad sam malopre uspavala klince i krenula da se ulogujem kad ono nesto cudno, u prvi mah mi nije bilo jasno sto ne mogu da komentarisem i tek onda videh u desnom uglu crvena slova ,haha...prvi put da sam blokirana pa nemam pojma sta bi... :))))
2015 01 23
Svaka tebi cast na istrajnosti..sto si ponovo otvorila profil i temu [:kezitise] ipak,svako odlucuje za sebe.. [:osmeh]
2015 01 23
ja sam saradjivala sa Milinche, od nje sam kupila NOVO Guam anticelulit ulje(secam se dobro-novo u radnji je oko 2500din, a kod je sam uzela to ulje i malo nacetu Guam kremu u tubi za ukupno 700din), dva NOVA butera za telo, dobila NOV karmin Deborah na poklon, i jos neke druge polovne stvarcice sam uzela od nje. Tako da, iko ko dozvoli sebi i da kaze nesto lose protiv nje, debelo se ogresio unapred, jer devojka prodaje i NOVO sa folijom i polovno. Sve sto sam ja uzela, bilo je debelo u roku, tako da... Uostalom, svako ima pravo da trosi svoj novac na sta zeli. I meni je gadno da neko prodaje polovan kupaci, pa se ne bunim protiv onih koji prodaju takav predmet. Na kraju svega, niko od nas kupaca se ne zali na nju, pa sto bi se zalila neka zavidna clanica koja sa devojkom nije saradjivala.
2015 01 23
Dobrodosla! [:jezik]
2015 01 23
U pravu si, otkako je ona tema pokrenuta, dobila sam 3 poruke samo, a dve su bile posebno interesantne.... Jedna clanica je rekla da je ne zanima rok te sminke, da samo hoce da je original a da li je novo ili u roku ,to manje vise. Druga je rekla da je skontala da nije rok dobar i da joj je zasmetalo ali nece da se zameri pa je ostavila utisak i nece vise saradjivati sa doticnom ... Sto se ove prve tice -- dzabe pricamo ovde kad ovce ostaju ovce, a sto se druge tice - ko zna koliko njih se vodilo tom logikom - ajde, nema veze, necu se zamerati , ostavicu pozit. utisak i cao (pa su zato doticne i nakupile toliko utisaka)..... I eto, moje je da informisem, da smaram po forumu i dosta od mene, a na ostalima je da odluce sta ce sa tim informacijama - ignorisati ili usvojiti.
2015 01 23
meni jedna stvar nije jasna kako neko zna sta ko prodaje ako nije kupovao od tih clanica ako je kupovao ok ako nije glupo je nagadjati i pljuvati nekoga bez dokaza
2015 01 23
Pomenute clanice prodaju predmete koji se vise ne proizvode, mogu vam okaciti bar 10-ak linkova da to potvrdim, npr senka za oci koja se ne proizvodi vec 3 godine i pritom je polovna naravno da ne moze biti u roku. Rok sminke/kozmetike je 3 godine ako su novi i 1 godinu ako su naceti, a maskare 6 meseci od otvaranja. Tako da pola ove sminke koja je polovna na sajtu su garantovano van roka. Ne moram saradjivati ni sa jednom od njih jer njihovi okaceni predmeti govore sami za sebe. S druge strane, mozda ja jesam saradjivala sa jednom od njih (ali ne bih da kazem, jer cuvam svoj identitet tj. nalog).
2015 01 23
Eto, ja kao njen kupac kazem da nisam do sada imala slucaj isteklog roka, ili roka pred istek(tipa 3meseca do kraja). I nisam od ocajnih devojaka koje nesto ne mogu da kupe sto zele, nego kupujem neke stvari koje su mi kod nje dosta povoljnije, kao npr to Guam ulje sto je naletelo, pa Fennel buteri koji su bili po 200din kod nje ganc novi, a u radnji ih placam po 300din... i nema tih mirisa cak u Veru...) Davila sam je za jedan losion koji zasigurno ne moze biti u roku jer se ne proizvodi vec dve godine, i devojka je rekla da ce mi ga, ako bude nabavila, pokloniti, bas jer ce biti VAN roka. Nije lepo da zoves nicije kupce ovcama. Narocito dok se krijes iza multi naloga. A ako je "uspela" da na istekle rokove i druge uzase nakupi onoliko utisaka, ja joj skidam kapu, jer ispada da je sve druge prevarila osim mene, a to je velika cifra njenih kupaca.
2015 01 23
Pominjes maskare i senke... Pa, ja od svih maskara koje sam probala, koristim Essence maskaru koja je koji dinar jeftinija od 400din, tako da, ako ima onih koje zele da rizikuju i navuku nesto od polovne maskare koja inace u radnji kosta 15ak e npr, a kao polovna bude do 500din, rizikovace. Cak i kad je maskara u roku, a ako je polovna, opet mozes da dobijes neku ocnu infekciju. Nista novo, i nikakva to nije topla voda. Ja cak u DMu kad kupujem maskaru kupujem samo kad mi radnica javi da su dosle upravo i iznese mi je iz magacina, bas jer nisu zasticene, a necu da razmisljam ko ih je otvarao pre mene da bi video cetkicu. Isto kao sto ima kineske sminke MAC itd, tako ima i polovnih dekorativa koje ja licno ne bih kupila, ali ko hoce, nek bude glup i nek to nanosi na sebe. Elem, imam i tri senke od Milinche, koristim moje cetkice uvek za sve, nikada fabricke, tako da je kupovina polovnih kamenih senki bezbedna.
2015 01 23
I da -zaista nisam zavidna niti imam bilo koji drugi razlog da pisem ovo sem zelje da se clanice informisu. Ako si procitala onu moju temu celu, jasno ti je. Posto vidim da se i sama dobro razumes u sminku, onda nije tesko da shvatis koliko je lose prodavati bilo sta sto nije u roku (a caki76 i domino6 cak prodaju i kopije pod imenom originala), koliko je grozno skoditi necijem zdravlju a pritom to naplatiti. Mislim da bi svi trebalo da se slozimo oko tog dela, jer ako neko svesno prodaje nesto van roka to je onda krajnje strasno i ta osoba je daleko od dobre i kao takva se treba zaobici u sirokom luku.
2015 01 23
I da , sto sam imala ja sam rekla, nemam nameru vise da otvaram teme i upozoravam clanice. Ovo je sve, nemam snage a ni volje vise sa ovim da se zamaram. Pozdrav svima!
2015 01 23
Ja kao kupac kod Milinche nemam osecaj da sam ista pogresila, jer ne bih unazad imala toliko divnih saradnji sa njom-ukljucujuci i one kad mi devojka cuva premete po skoro mesec dana, jer mene mrzi da dodjem do centra iz Zemuna. Napala si nekoliko clanica, ali ja ne mogu da pricam o drugima, jer sa njima nisam saradjivala, dok sa Milinche jesam, i zato imam pravo da napisem pozitivnu ekspresiju o njoj. clanicu mmkalicki sam zapamtila kao nekog ko je prodavao predmete za 20,30din manje nego sto je u DMu, nesto je bilo Baleino, ne secam se sta i bilo mi je smesno sto neko radi tako nesto, ono, ne postoji kupac kom se tako nesto isplati, dva losiona vec predju 500g sa pakovanjem i ulete u postarinu od 240din. Kakva je ona kao prodavac-ne znam, ali to sto prodaje "novo" i nesto sto je meni zbog prosirenog lanca DM radnji dostupno, isto kao i njoj, ne znaci cak i d su ti njeni predmeti u roku-NA PRIMER. Onu temu jesam citala, ali opet, ne vidim zasto se ti brines za tudje zdravlje, mislim-valjda svako to treba sam da radi o sebi. I bas kad smo kod zdravlja, ja se vise plasim kineske kozmetike sa MAC natpisom, nego necega cemu je istekao rok. Milinche je bas dobra devojka, imale smo i komunikaciju nevezano za prodaju, tako da, od zlobnih nije. A kupac ako nije zadovoljan dobijenim paketom, uvek moze da izvrsi povracaj-to sigurno znam.
2015 01 23
1 2 3 4 5 ... 8