Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Molim pomoc devojke

Dobar dan, imam problem s jednom clanicom, odlucila je da kupi od mene jedan puder u iznosu 300 din, poslala sam paket preporuceno kako je trazila i da plati kad stigne , medjutim nije podigla paket i meni je paket danas vracen na sta sam razocarana. Uz opravdanje nisam isla do grada pa nisam podigla paket.Morala sam dve postarine da platim, slala sam poruke na koje nisam dobila odgovor, trazila sam da resimo situaciju tako sto ce mi uplatiti dopunu na mobilni u visini iznosa postarine,slozila se s tim ali evo vec pardana nista, a vidim da je aktivna na sajtu, pa mi sad recite da li sa pravom imam da dam negativnu ocenu posto ja smatram da imam, zalila sam se adminu poslala par poruka ali nisam dobila odgovor [:uplasen] [:isfrustriran] [:isfrustriran]
2015 06 30
Pa daj joj negativnu..mada ti to nece vratiti izgubljene pare:/
2015 06 30
[slika:2aa59aa9-e465-4796-977e-374ac2414333]
2015 06 30
Pa nije mi toliko za pare nego nisam do sad imala nikakve probleme, pa bi kako to obicno ide u inat da mi zapici negativnu ocenu, a ovde se vidi da pise lepo vracen paket posiljaocu [:besan]
2015 06 30
Naravno da imas pravo!Ti si svoj deo dogovora ispostovala,a ona nije,sto je po meni krajnje neozbiljno.Zasto uopste narucuju nesto ako ne zele da plate i podignu?Mislim koja je poenta u tome,da nekom naprave pespotrebne troskove?Takve clanice naravno sleduje negativna,a i administrator bi mogao malo da se pozabavi takvima.....Nismo u vrticu,a ovakve situacije samo narusavaju reputaciju sajta,a takve clanice pokazuju nepostovanje i nevaspitanje i mislim da im nije mesto ovde [:besan]
2015 06 30
Ja sam imala dva puta do sad sličnu situaciju [:isfrustriran] ,i mada su obećale nikada mi nisu ni uplatile novac...toliko o nasem postenju i datoj reči...mada sam ih podsećala par puta i nista,i naravno, da im nisam dala negativnu,zato sto bih je i ja dobila,sigurno,posto to ne zaboravljaju da urade,ali kako posle objasniti nekome da nisi kriv ti nego,druga strana...a na negativne se ovde i te kako gleda,tako da ne znam sta bih ti rekla [:sokiran]
2015 06 30
I to je recimo jako glupo,devojka ostecena i kad nekom da negativnu,ta osoba ima pravo da njoj da ocenu [:vrtoglav] Cista glupost!Dobije negativnu ni kriva ni duzna [:besan]
2015 06 30
To i govorim,dzaba da si hiljadu posto u pravu doibijes negativnu i sta onda???Ali to je ovde neminovno,moras biti spreman na svakave situacije,ili odustani na vreme...posto isterivanje pravde je nemoguća misija ovde [:plakati]
2015 06 30
Daš negativnu i ako ti uzvrati smaraš adminku do iznemoglosti da ti je izbriše. Trebaće vremena ali uradiće :)
2015 06 30
vec sam joj slala par poruka ali nista [:vrtoglav]
2015 06 30
Negativna
2015 06 30
Ostavila sam negativnu sad cemo videti sta ce biti dalje, hoce li mi iz inata zalepiti negativnu [:isfrustriran]
2015 07 01
Ma i da ti zalepi skinuće adminka vremenom :) Samo jedna ispravka kod tebe, nisi mogla da pošalješ preporučeno a da se paket plati tek kada stigne, poslala si Post Expressom sa plaćanjem po pouzeću verovatno? Jer preporučena pošiljka ne može da se vrati kada se ne preuzme, niti se plaća dupla poštarina
2015 07 01
Ne ne, nego je preporuceno poslato zato sto je jako mali paket, a htela je da plati kad stigne jer nije imala vremena da ide do poste,posto kod nas u selu nema postexpres samo preporuceno salju, i cim ne preuzme u toku 5 dana paket vracaju nazad i placas opet postarinu,to mi se pre desavalo ali su clanice uvek ispostovale dogovor platile i problem resen dok ovde to nije slucaj
2015 07 01
Toga nema kod nas pa nisam znala za tu opciju :) Mada nikako ne bih imala poverenja da na taj način šaljem nekome :/
2015 07 01
1 2