Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

POTENCIJALNI PREVARANTI

namerno sam pisala velikim slovima naslov da bude upadljiva tema. ako ima neka slicna dajte link izbrisacu. znaci, ovde stavljajte linkove svih clanova koji vam iz nekog razloga deluju sumnjivo i po mogucstvu kratko objasnjenje zasto/ dakle, ne ljude koji su vec prevarili, oni su za CRNU LISTU, vec one u koje SUMNJATE.
2015 09 27
Pa gospodjica119 je vec na crnoj listi, ex sanjabeograd
2015 09 27
Menjala je i opis jaknicama.Prvobitno je pisalo kako prodaje jer ne voli vise da nosi iste stvari u razlicitim bojama.Kupila pre tri meseca cetiri iste jaknice i sad joj palo na pamet da ne voli.I avatar je menjala. Cene jaknica prvo 2700,pa 2500 pa opet 2700 sad ove cene [:vrtoglav] Ali mene i dalje muci kako je uspela da prati samu sebe [:vrtoglav] OlgaAN,mozda nisu iste nijanse bez,ba zato razlicita cena [:smejuljitise]
2015 09 27
joj i meni se javila gospodjica 119 , nisam znala da je na crnoj listi, kao hoce nesto da kupi pa da rezervisem i nigde je....pa joj se svidja pa onda ne.... katastrofa. Ja sam imala problem sa clanicom FarAway, cura me je kasnije isprozivala i kao pise da moja roba nije bila okej , da mi nece dat neg.jer je dama, nije to jer je dama nego jer zna da joj imam adresu i da bi bila spremna na kucu joj otici zbog lazi..... uzas sta se desava [:vrtoglav]
2015 09 28
MarijaMiticc , pre 2 sata Cao, jaknica je 2200, ja se izvinjavam, lose sam napisala. Bila je 2500 pa sam spustila jos 300 dinara zbog postarine. ************************************** ....za istu, ali od 2000 je ostalo nerazjasnjeno ...postarina uracunata ili nije ??? [:smejuljitise] A ,sto se samozapracivanja tice, kazala mi je kako se radi... ali to zadrzavam za sebe [:jezik] [:smejatise]
2015 09 28
Nazalost mnogi nivi clanovi ce se naci u ovoj temi jer smo istraumirani prevarama pa su nam svi sumnjivi.. Bilo bi lepo samo, kad nekoga navedemo, a kasnije se pokaze da je ok, da se i to navede u temi :)
2015 09 28
bez komentara.. ja se samo nadam da su devojke dovoljno pametne da ne nasednu na ovako nesto.. adminka ili nam se malo uspavala ili ne postize, ali vidim da je i profil koji sam ja navela u drugom postu jos uvek aktivan, a ocigledno je prevarant u pitanju.. i to verovatno vec poznat
2015 09 30
Taj "uzorak" je vec u omiljenom jedne clanice ,tako da.... [:vrtoglav] Rekla bih da Adminka ima posla preko glave. Neverovatno, kako ne znaju gde je forum i korisne teme, recimo i o Miljani, a kad nalete na Miljanu,Dragana,Anitu...trk na forum i " Ljudi,otkrila sam toplu vodu"
2015 09 30
Sumnjam na sve koji ne odgovore na pitanje o robi, ili koji smandrljaju odgovor pa se izgube, a ima ih mnogo, da bih do sutra linkove trebala da ostavljam.
2015 10 01
Sad citam opis ovog "parfema": da se ne bi postavljalo pitanje originala slikala sam i kutiju!!! Alooooo, o kom originalu pricamo??? Ti "olovka" parfemi se prodaju vise od 10 god, po buvljacima, vasarima, na ulici, na stocicu ili kartonu.. Molim adminku da reaguje.. ovo moze da se svrsta u istu kategoriju kao i fejk sminka.. I ne bi mi smetalo da se prodaje na sajtu po normalnoj ceni, racunam da svi znaju o kakvom se parfemu radi, ali mi cena extremno smeta! [:besan]
2015 10 02
materialgirl, prijavljeno... kao fejk i sknavstina na sajtu.
2015 10 02
E hvala ti. Ma bolje da mi stoje stvarcice nego da se nesto lose desi. Niko mi jos do sada nije trazio da mi bane tek tako na vrata i isprobava stvari po mojoj kuci.
2015 10 16
Marylin,moj savet je,mozes napisati nema prodabavanja-jer nema pustanja nepoznatih ljudi u kucu,kratko i jasno ako hoce,nek preuzme i pogleda na javnom mestu i to je to,ako nece,ko je sisa
2015 10 16
Marylin- ma kakvo crno isprobavanje stvari u tvom zivotnom prostoru. Meni je nebulozno uopste postaviti takvo pitanje.
2015 10 17
Izvinjavam se sto sam ovde pisala ne snalazim se najbolje po ovom forumu. Ugl.lik je musko danas mi je opet pisao sa novog profila kako zeli da kupi stvari od mene te iste za koje je juce "pitala" samo ako sam ja na slikama. Boze strasno sta tu sve ima :(
2015 10 18
1 2 3 4 5 ... 49