Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Neljubazne clanice

Pa znas kada cu kupiti 0d tebe , nikada , a htela sam da p0tr0sim d0sta para, ne v0lim neljubazne clanice, iak0 mi se svidja,necu iz principa [:isfrustriran] [:isfrustriran] [:isfrustriran]
2015 10 14
samo ostro [:isfrustriran] [:isfrustriran] [:isfrustriran]
2015 10 14
Ma ajde glumi mi ludilo, pa sta ako kupujem na krpicama ja sam sljam, ne razumem?! Bolje da ne pricam, u svakom slučaju ne zna se ko je iza kog profila, tako da neljubazne oprezno mozda ste bas vi jadne.
2015 10 14
a sto se nerviras? Meni kao prodavcu ide na zivac kad kupac misli da je bogom dan, a opet, i ja kad sam kupac, ne volim stav da sam klosar koji nema ni za 'leba jer kupujem ovde. Kad bi sajt sutra bio ugasen, moj zivot ne bi trpeo, imam i za Guess i za Terranovu, i za GR i za Sephoru npr. ne zavisim od krpa da bih se obukla, nasminkala, obula. samo je potrebna normalnost i malo medjusobnog postovanja ovde, bez nekog klasiranja jer isto kao sto neko kupce gleda kao jadare, treba da shvati da je i ona kao prodavac jadara sto prodaje ovde, jer ima kontakt sa "jadarama" kupcima. Sa kim si, takav si. [:jezik] [:jezik] [:jezik] Ovde sam kupila super stvari, prodala super stvari, prosto imala super saradnje generalno.
2015 10 14
Ma sto ti kazes svašta sam kupila ovde DzoDzo i volim ovaj sajt, ali nije tesko biti fin, uvek odgovorim i trudim se da budem fina, nije u redu da se neko istrise, i ja imam veruj mi, za sve i ne zavisim od sajta,ali volim da kupim ovde, i nije u redu da mi glumi jer realno ima prodavaca koji su face i imaju ekstra garderobu a budu ljubazni a kupovala stvar od 10soma a kupovala od 500dinara. Svi smo ljudi, postujmo se, pa i taj koji nema za hleba, njemu sigurno nije dobro da kupuje neke stvari, vec ga okolnosti navele,da li treba svojim ponašanjem pojedine da učine da se oseca jos gore?! Strasno, svaka cast ostalim finim devojkama. Morala sam svoj bes da podelim sa vama.
2015 10 14
Hvala DzoDzo ne treba da se nerviram [:poljubac]
2015 10 14
one koje nemaju za hleb, nemaju ni za net, i to su ovde prazne price sa nemanjem hleba i kupovinom stvari. Najsmesnije mi bude kad neke posize u stilu "detetu sam od usta odvojila, a ona mi poslala flekavo" Ok, nije korektno da iko dobije flekavu stvar, ali sta, kao bilo bi ok da odvojis detetu od usta UOPSTE??? Znaci ,da divani naokolo u tom za sta je odvojila detetu od usta, ne bi se osecala krivom, kao kad krivi nekog sto posalje flekavo pa nema ni bananice za dete niti paradiranja u kupljenom predmetu. Smatram da ne postoji momenat u kom bi majka svom detetu uopste odvojila od usta da bi kupila sebi ispred deteta, i da nije ok da svoju glupost pravdaju decom. To je jedan od onih gadnih delova kad mi se povraca.
2015 10 14
Ja ne znam sta da kazem zaista, do sada sam imala divne saradnje ali i par jako neljubazne clanica, tipa devojko po tim cenama se prodaju nove stvari?! Super baba idi kupi cavalli za 2soma pa mi se javi, nego baba nije cula za cavalli [:smejuljitise]..... Ali sve njima na dusu :).... Covek koji voli životinje je dobar covek [:osmeh].
2015 10 14
*neljubaznih clanica
2015 10 14
Ma ovde ako imas para i ne zivis od krpica ne valjas navodno. GLUPOST, a sta je sa nama koji nemamo ideju gde cemo i sta cemo sa tolikim stvarima. Sto kaze Dzo da nemas ni za leba nemas ni za net. Tako da te price kod mene ne piju vodu. Ili jos jace napadne te za razmenu a nema nista sto ti treba i ti lepo i kulturno objasnis da nema nista za tebe i ponudis da spustis cenu i dobijes odgovor tipa - SAMO RAZMENA NEMAM NI ZA LEBA eeeeeeeee... Ili jos jace kao kupuju i traze da im das za dz + da platis postarinu i kad im kazes da ti je to previse ona kaze e pa ja nemam za vise! Pa kad covek nema ne kupuje stvari po krpicama nego radi da zaradi -.-
2015 10 14
Ne mogu verovati da je clanici tesko da odgovori na poruku samo sa da ili ne [:vrtoglav] to me uzasava, ja sam lajkovala jednu belu zimsku haljinu kod clanice i posaljem joj poruku za razmenu i kulira me dva danaaaaaaaaaaaa [:isfrustriran] e pa lepo sam sklonila like i cao [:isfrustriran] to me zivcira ovde , ili recimo kad napisem sve dimenzije koje se traze i dobijem poruku , stavi mi na rezervaciju i na kraj se ne javi [:vrtoglav] pa bar posalji poruku ne ujedam ja [:smejuljitise]
2015 10 14
Na sajtu sam od april ove godine...sajt dozivljavam kao bilo koji butik u gradu i smatram da se podrazumeva da svi, i kupci i prodavci budu kulturni. Medjutim, svima se dogodilo da imaju komunikaciju sa nevaspitanim članicama. ..na pocetku me to cudilo i nerviralo, a sada uopšte ne obracam paznju...Ovde sam kupila puno lepih stvari i kao prodavac takodje ostvarila lepe saradnje i stekla drugarice ...zasto kupovati na MK? Zato što svaka od nas voli u realnom zivotu da kupi nešto lepo i kvalitetno na popustima i sl..zasto na MK ne bi kupile nešto sto izgleda bukvalno kao novo ili potpuno novo, a mnogo jeftinije nego u radnjama...zato bih vise volela da ima zabavnih tema na forumima, anegdota. .i naravno da se podele iskustva u slucaju prevara. ..PS (Moj stav je da i kupca i prodavca treba maksimalno postovati. U slucaju nekorektnog ponašanja, jednostavno ignorisati.)
2015 10 14
ignorisem ja, cak se i zahvalim, ali u sebi kipim, zato sam i otvorila temu, neka shvate da ima jos ljudi kao sto sam ja ,koji nece da kupe ako su neljubazne [:smejuljitise]
2015 10 14
hahahaha Roza, a deo kad ti neko zasedne u pp moliiiiiiim teeeeeeeeee razmenaaaaaaaaaaaaa ti predlozis i 50% nizu cenu a ona nastavi jedva sam i za postarinu skrpilaaaaaaaaaaaaaaaaaa Pa mislim, idi u crveni krst onda. Mene je uplasila situacija sa kumom, zezam je skoro, kad bi ostavila decka, lakse bi joj bio da otkupi taj njegov stan i njega iseli, nego da plati sleper i pakjuje svoje krpice [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] Ne zelim da za par meseci dodjem u situaciju da selim stvari koje mi nisu potrebne, imam nameru da se svih viskova obuce i garderobe otarasim do leta Ali ima i ona deviza-pravi planove da ti se Bog smeje [:smejuljitise] Inace, ja ovde kupih dosta nekih stvari koje su u radnji bile precenjene, pa kad su dosle do snizenja, nije bilo broja i velicine. A bas sam zelela te neke krpice. I onda sam ih nasla ovde ocuvane po nizim cenama. [:osmeh]
2015 10 14
Boze moj ! Hahahahha Sto jest-- jest! No daleko od toga, ovde sam dosta lepog, novog i pre svega ocuvanog nasla :) Skoro sam naletela na jedan kraci plisani prsluk koji sam kao mladja siiiilno zelela i prosto sam se raznezila :D Ovde sam kupila patike koje sam 2 godine (kao vec polovne) posila i pritom je pisalo 37 a kalup za 35 i bila sam tako srecna sto imam bar jedne da pise 37 XD
2015 10 14
1 2 3