Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Neljubazne clanice

mnooooogo se obradujem kad nadjem nesto sto sam propustila u radnji, obozavam te kupovine!! [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh]
2015 10 14
Ne vidim u cemu je problem supustti cenu ako vec ne zivite od ovog sajta i ako vam imate stvari vise nego sto vam je potrebno koje kako kazete samo stoje [:osmeh]
2015 10 16
da odgovorim npr u mom slucaju... Imam neke principe i necu da me iko podcenjuje ni koristi. Elem, vrlo mali broj clanica moze reci da zivi od ovoga, a to ne znaci da neko ko nadrndava cene treba kod mene da kupuje budzasto mnogo kvalitetnije stvari. U saradnji sa clanicama, gledam i to, koliko su alave same. Slozices se, nadam se, da je angora dzemper sa mog naloga daleko ispod cene(primer) Plus sto ja za sve pakete iznad 999din dajem gratis postarinu, znaci, zna se i koliko to nekad ume da znaci. Cak mislim da sam i previse korektna, jer cesto sama iskorigujem cenu na nize u toku komunikacije sa kupcem, a neke to koriste na vrlo los nacin.
2015 10 16
Pa sta bi, ko te dirao? :/ [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 10 16
Slazem se da su vase cene niske,ali isto tako ima i onih clanica koje stave ogromne cene za odecu koja je polovna,mislim da nesto sto je polovno ne moze da vredi kao novo bila to zara,mango,guess ili bilo koji drugi poznatiji brend..
2015 10 16
e, to su one kojima ne volim da korigujem cene. Cak mi bude zao i ptt da im platim ako je paket iznad 999din.
2015 10 16
I kad vidim da prodaju polovan ves ,pa zeludac mi se okrene
2015 10 16
Ja dajem uvek popust kod mene, ali jedno da bude jasno imam mnogo novih stvari, naočare Dior original koje sam platila Boga oca a nosila 3*da dan ispod 2000dinara ne pada mi na pamet, pre cu da posaljem poklon nekoj od mojih kupaca. A i moji utisci sve govore, platis i dobijes poklon nekada i vredniji od toga sto si kupila. Miss sixty original pantalone za 1000dinara pa gde to ima?! Necu da ih dam za 200din radije cu da ih poklonim nekome ko nema. Od mene toliko, kada sam vec isprozivana da odgovorim.
2015 10 16
Moram ti reci odusevljena sam karminom upaljacem ako da bog ima da saradjujemo :D
2015 10 16
Ne prozivam ja nikog samo kazem da polovna stvar ne moze da vredi kao i nova.Uostalom ovde vecina clanica kupuje na buvljaku krpice za 50-100 din. Verovatno, i ovde prodaje za 500-1000 pa i vise...
2015 10 16
ja imam zelju da odem na najlon, jer sam cula da mogu da se kupe lepe antikne stvari za kucu, konkretno, zanimaju me lampe, neke slike i ramovi... Volim starinske stvari, taj neki fazon uredjenja. Mada, ne znam kako bih to dovezla do Bgda onda, posto nemam neki veliki gepek niti mnogo prostora u kolima inace, kupe koji je vise dvosed nego za petoro ljudi kao sto je registrovan. [:vrtoglav]
2015 10 16
Rozarozaroza prodah ga ali naci cu ti ako budes zelela, nov kazi kada se rešis [:poljubac] [:smejuljitise]
2015 10 16
Ja sam na kupindu nakupovala dosta antikvarnih stvari od lampe do slika fenomenalnih..
2015 10 16
sve je to lepo, ali ih dosta kida sa cenama. Sto bih placala toliko, ako mogu nize, mahom su preprodavci [:osmeh] kao i na limundu, ti neki clanovi koji se bave bas tim prodajama
2015 10 16
ma dzaba, kad ih dosta nije u Bgd, a neke stvari zaista nisu ok za slanje. [:tuzan]
2015 10 16