Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Šminka /

Pohvalila bih... ♥

Golden Rose - MATTE LIPSTIC CRAYON Uzela sam ga skoro, ima odlicnu postojanost, ne skida se sa usana i ne troši se mnogo. Ja sam uzela 05, a nijansa je neka između crvene i ljubičaste, nesto lepše od bordo. Po postojanosti bih mogla da ga uporedim sa Aurinim mat ruževima. Ima lep miris. I, devojke, kosta samo 220 dinara. [slika:201786d1-cfac-495e-91a3-51ac4595cac7] Essence maskare Odlične su, vrše posao kao one izvikane od preko 1000 dinara, a koštaju 379 dinara. Ja trenutno koristim ove: [slika:9a91ddb4-b025-4b8f-8fbd-96759965c42a] [slika:8ee99f79-67a8-4172-8c1a-68e2b5a5c379] Garnier BB Cream Ima pristojnu pokrivenost, brzo se prilagodi tenu, dugotrajna je i ne stvara težak osecaj, kao neki tečni puderi. Košta 699 dinara, a često je na akcijama, pa bude i niža. [slika:dedb10bc-6a68-4d90-adb9-adc54be4109e] Obzirom da od šminke trenutno koristim samo to (ruževe, maskare i bb kremu), to mogu i da pohvalim. [:osmeh] Savet: Ne kupujte i ne stavljajte na kožu šminku koja nije prošla kontrolu, neproverena je, a može vam napraviti trajne posledice koje će kasnije biti primetne na vašoj koži i imaćete probleme. Bolje izdvojite manje novca i kupite neke od provernih proizvoda. Ja sam kroz proizvode koje koristim dokazala sebi da vrše isti posao kao i oni od po hiljadu i više dinara. Koji biste lep, ženski proizvod vi preporučile, kojim proizvodom ste oduševljene? [:osmeh]
2015 12 02
E ovo GR cu da probam. [:smejuljitise] A ta nijansa nedefinisana je cuvena "mauve" nijansa, sve sto je takve nijanse, obozavaaaam! [:lepota] Ja radim kao lider u Avonu, tako da moram da znam dosta o svim proizvodima i da ih isprobam, kako bih mogla da obucim dalje Avon dame i lidere i kupce, tako da to uglavnom i koristim. A i volim Avon! [:lepota] Smatram da imaju dobar odnos cena-kvalitet. Preporuka za bazu za senke koju koriste i profi sminkeri i serum za suve krajeve (zeleni) koji koriste i frizerski saloni. A ono sto nije Avon, a svidja mi se su GR Rich Color lakovi i ajlajner kao tus i Essence paletice i ruzevi.
2015 12 02
Ova dva pilinga moram da pohvalim prezadovoljna sam [slika:71b98ee3-8056-49a7-ac01-e062a6264eec] Imate u DM-u lice mi se preporodilo otkad ga koristim a kosta do 200din :) [slika:ede3f000-9095-443a-8430-3b5699d57cac] Ovaj sam kupila kod clanice Milince1948, prezadovoljna sam, miris ostaje jaaako dugo i predivan je [slika:c6c5a1c3-d990-4b98-b8bb-e001321e8cab] Kameni puder koji koristim vec godinama, cena je svega 220din :) [slika:c0516b9c-475a-4554-81b6-5b9135fbcee7] Njega koristim kao podlogu, jer je jedini koji mi odgovara, kosta do 900din ali vredi svake pare :) [slika:e1b88afb-621b-490c-ad2d-7bda07374182] Mislim da je nekih 500din, ogromno je pakovanje, kupila sam ga letos i svakodnevno ga koristim,a jedva se i primeti da je koristen, mislim da ce mi trajati godinama [:smejuljitise] [slika:527a3669-a5ff-4538-a5e0-5b2ee012fdb1] Isto nekih 200 dinara, stoji mi ceo dan [slika:5335ca19-8103-402f-aa05-6fef31786e3f] Takodje Golden Rose, isto nekih 200 din, odlicna je, cak mi je bolja od onih max factor-ovih :) Sto se ruzeva tice, slazem se u potpunosti sa clanicom Prakilica, i sama koristim bordo GR olovku :)
2015 12 02
Nešto bolje i ekonomičnije od tih olovaka nisam videla u skorije vreme. I ja obožavam takve nijanse, nekako su mi originalne, posebne, nisu jednostavne, a obožavam i tamno ljubičastu. [:lepota] Sada kad si već pomenula, taj Avon serum i ja smo zaljubljeni i imamo odličnu međusobnu povezanost. [:kezitise] Obožavam kako miriše, a odličan je za kosu. Pre njega sam koristila kantarionovo ulje za krajeve, pa sam htela da promenim miris, a taj serum miriše 24h od nanošenja. [:kezitise] I nešto sam zaboravila: Imam retke obrve, pa ih malo popunim, kako bih im dala lep, oštriji oblik. To radim običnom grafitnom olovkom, a popunjavanje traje dvadesetak sekundi. Jedna šminkerka mi je rekla za to pre dve, tri godine i od tada koristim grafitnu olovku. Probala sam svašta od tih olovaka za obrve i nijedna nema lep efekat kao grafitna. Inače, imam svetle obrve i kosu, pa se to popunjavanje skoro i ne primećuje. Ne volim da trošim previše vremena na šminkanje, a moje šminkanje traje svega 5, 6 minuta. [:kezitise]
2015 12 02
Prvi put cujem ovo za grafitnu olovku,bas cu da probam sutra :D
2015 12 02
Milana, hvala za ideju, dopadaju mi se te maskare i njihove četkice, ovako vizuelno, i sigurno ću isprobati da vidim efekat. [:osmeh] Meni je bilo smešno kada sam čula za grafitnu, ali čim sam probala, iznenadila sam se. [:kezitise]
2015 12 02
Pa i meni je sad bilo cudno, jos gledam 5 puta dal sam dobro procitala :D Ali probacu,ne moze da skodi :) Dobre su cetkice skroz, ja sam koristila ljubicastu i zutu, ljubicasta mi je za nijansu bolja cetkica,ali obe su dobre, narandzastu jos uvek nisam probala :)
2015 12 02
1.Kada sam probala lakove Golden Rose rich color, tu sam se zaustavila, našla najpostojanije i najpovoljne. Šta više tražiti od jednog laka za nokte? [:osmeh] 2. Roxanne parfemi, oko 600 din, trajeeee danima. 3. NYX Roll on eyeshadow, najsjajnije senkice sa najlepšim šljokicama [:lepota] 4. Rexona stick ultra dry - najbolji koji sam probala. 5. Nivea 3 u 1 micelarna voda oko 450 din - ne peku oči, sve skine sa lica, odlična! 6. Dove silky nourishment krema za lice - lagana i idealna za toplo vreme i pripremu lica za šminkanje. 7. Sudocrem za opekotine od solarijuma, crvenila, bubuljice i svašta nešto, prođe u najkraćem roku. Takođe sve baby proizvode obožavam i kupam se jedino baby sapunom. 8. Probajte proizvode za oralnu higijenu marke DM - četkice, konce i ostale čistače. Jako jeftino, a kvalitetno. Ako se setim još nečega, dodaću [:kezitise]
2015 12 02
Ovako izgledaju kada se zanesem: [slika:07ce8457-9bd7-4213-acbf-3376875ec54a] To je neki maksimum što se tiče boje, inače izgleda još prirodnije kada se uradi malo manje oštar oblik i kada se iscrtava slabije.
2015 12 02
Ovo bih preporučila svakom ko ima problematičnije lice: [slika:28aa5b92-482f-432f-bb83-beb576a38ae2] Čisti šminku, hrani lice, uklanja bubuljice... Košta oko 500 dinara, a može da traje nekoliko godina. Nema dodatne sastojke, uglavnom je sve čist magnezijum. To je ujedno i unos magnezijuma u organizam preko kože. U tom slučaju, nanosi se na čistu kožu koja u roku od pola sata upije gel i prosledi ga dalje. Nanosi se nekoliko kapi. Služi i za opuštanje mišića, masažu, saniranje zaraslih ožiljaka. Koristim tu jednu bocu već više od godinu dana, a flaša se ispraznila za 1/6 možda. To je iz mog iskustva, a preporučila mi ga je bivša koleginica hemičarka.
2015 12 02
dobro vece/dobro jutro [:lepota] [:lepota] [:lepota] evo i ja sam prosula neseser... essence je sjajan, od lakova onaj flormar npr mi je fantastican, kupujem u DM-u na kasi. najvise koristim maskare i korektore, posto imam svetle trepavice i velike podocnjake. od maskara dior mi je sampion, mada moze da prođe i loreal, smashbox ili max factor. korektor mac moram da imam obrve...ufffff... posto sam svetla onda je to sou. koristim naked paletu i dve olovke, jedna je rimmel, druga maybelline, ali na kraju zavrsim tako sto se umijem i idem sa ovim svojim obrvama sjajeve obozavam, tu su mi svi dobri, cak ni ne znam sta imam volim i onu sminku iz DM-a alverde npr, imam njihovo kremasto rumenilo, ali ne znam gde. mislim da su se moji psi opet igrali. vole deca da jedu sve sto mi treba. eto, jedino sto NE bih preporucila je nivea, ne znam zasto lose reagujem na nju i oriflame. puder ne koristim, samo prajmer, znam da zvuci blesavo, ali ne treba mi. [slika:02d1310a-cf67-447e-821f-5445a87f54d1]
2015 12 02
Pridruzujem se preporukama: -"Aurine" senke -Ako bih birala izmedju "Velneinog" i "Avonovog" seruma koje mnoge korisnice hvale,jer su oba fantasticna,ja bih pre izdvojila "Avonov" sa zelenim cepom jer lepse mirise :) -"Avonove" karmine "Color trend" koji su prilicno jeftini a boje su intenzivne i pristojno postojane -"Velneine" maramice za skidanje sminke -"Velnein" sampon od aloje,protiv peruti -Definitivno se slazem da je "Essence" maskara fantasticna(crnu sa pink slovima i ljubicastu bih istakla) -Lilly trake za depilaciju -Rosal labelo
2015 12 02
Definitivno moja omiljena olovka za crtanje obrva, idealna nijansa [:osmeh] [slika:8fa2ca73-5bdb-423d-9445-d07d9271350a]
2015 12 02
Evo i ja da se pridruzim,meni je essence sasvim ok,maskara,korektor,rade radnju.Ovaj Rimmel Stay matte puder toplo prelorucujem devojkama koje imaju pegice po licu i zele da ih prekriju,jako lepo pokriva i ne ostavlja utisak da imate malter na licu-posle njega nema potrebe za kamenim puderom(oko 600 dindzi).BB je taman i njega koristim za konturisanje.A rumenilo Deborah sam dobila od svekrve za rodjendan,ja ga nikada ne bih kupila.Inace GR lakovi-samo njih kupujem,preporuka za iste,jako brzo se suse,super su. [slika:0b97410d-29c8-40ae-b60f-9f91dea5e9ff]
2015 12 02
Baletanka,koliko je ta olovka?Planiram da uzmem,posto se mucim sa kreonom(tamno braon)i senkom,lepo to izgleda,ali najvise vremena izgubim sa obrvama
2015 12 02
1 2 3 4