Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

TOLIKO O POZITIVNIM OCENAMA

Moram da primetim, pozalim se, prokomentarisem, kako god... Do sad najbolje saradnje sam imala sa devojkama koje imaju nekoliko ocena. A najgore iskustvo sa zenom od 500 i kusur pozitivnih. Da li im tolike ocene daju hrabrost da posalju bilo sta, precute cinjenice o predmetu, jer misle da smo svi u strahu da im damo negativnu... Evo molim za savet: Narucim predmet i dogovorim se sa zenom da joj posle posla u subotu uplatim novac. Posta tad vec bude zatvorena i ja uredno javim da sam zakasnila i uplacujem u ponedeljak. U ponedeljak je zamolim da mi javi ponovo svoje podatke jer sam ih izgubila. Gospodjin komentar bude ok, ali sam do sada mogla 5 puta prodati nekom drugom predmet. Kad, za vikend? Jako nekulturno, ali dobro. Precutim, izvinem se i uplatim novac. Stize mi predmet, ofucan, preradjivan tako da se rasipa, nenosiv dok se ne odnese kod krojaca i ceo opsije i opet ce se ceo linjati... U pitanju je prsluk, siven od JAMBOLIJE [:sokiran] [:sokiran] . Na slikama vesto skrivene mane, a uzivo... uzas... Posaljem gospodji poruku o stanju predmeta- ne odgovara. Toliko o velikim prodavcima, cast naravno izuzecima [:besan]
2015 12 12
Zato onda ti SE PLASIS da das negativnu za to??????
2015 12 12
Nisam od devojaka koje ce da je uznemiravaju, traze novac nazad i slicno, mada je zasluzila, mogla sam taj novac dati na drugu saradnju planiranu koju nisam dovrsila jer sam bila odzeparena. Ali mi se zaista vec smucilo da u paketu dobijem stvar koja nema veze sa slikama, opisom itd. Dovoljno bi bilo da gospodja kaze izvinite, ako niste zadovoljni slobodno vratite predmet, i nista ne bi bilo, jer mi je od novca, (koji inace nemam viska, inace ne bih ovde kupovala nego lepo u butiku) mnogo bitnija kultura i postenje... Rekla bih nema problema, ostavila pozitivnu i zahvalila se. Ali ona ni da se udostoji da odgovori, verovatno je prezauzeta novim saradnjama posto radi kao luda...
2015 12 12
Pitaj je ako hoce da ti vrati novac a ti njoj prsluk ako nece onda ostavi negativnu, kako bi drugi videli, nista drugo ti ne preostaje [:tuzan]
2015 12 12
Ne plasim se da dam negativnu uopste, nego sve ajde javice se , reci izvini bar... Ukoliko ne bude odgovorila, dacu negativnu. A ovde cu postaviti slike predmeta kakav sam dobila
2015 12 12
A koja je to clanica?
2015 12 12
IrenicaShock. Nisam ni sanjala da od nje mogu doziveti nesto ovako, sobzirom da joj je glavni adut u prodaji luksuz , kvalitet itd... Ocekivala sam vise od nje. I pritom naglasavam, ne bi bilo nikakvog problema da zena se javi, lepo ponudi bar izvinjenje...
2015 12 12
Jer ja sam od onih sto kazu-dobro, svi imamo mane, svi mozemo pogresiti, ko zna, mozda i samnom neko nije bio zadovoljan, ali je uvek mogao samnom da se dogovori i sredi stvar... Sve moze lepo... Ali izgleda ne uvek...
2015 12 12
Treba da probate da resite prvo kroz pp i ako nema resenja onda otvori temu, mada clanicu i mozes imenovati i oceniti sa neutralnim dok ne resite, mnoge isprave ali izgleda da ima istine i u tome da clanovi sa puno ocena misle da su nedodirljivi jer im se ni taj negativan nece odraziti na utiske ali ce zato oplesti po tebi jer ona je u prvu i ocene ce joj biti pokazatelj toga, pa ces jos biti kriva sto si se ti sada usudila da imas primedbu na njen prodat predmet, verovatno ti nisi njen usamljen slucaj i mnoge su precutale, zato je vazno oceniti realno, bilo bi bolje svima. [:osmeh]
2015 12 12
Upravo tako Linnaa. Nisam ni zelela ovde da ocrnim zenu, ali mi ne odgovara na poruke... Ni sada ne zelim, jer sve mislim, mozda ima obaveza, javice se... Ali je zapanjujuce pokusati uopste prodati ovako nesto bez napomene u kom je stanju. Aman nije sasiven do kraja, a i da se dovrsi, ne gine mu da se kroz dva meseca ceo raspadne... [:uplasen] Ako zena ne odgovori, stavljam slike ovde i ocenu. Ne plasim se negativne, jer imam dokaze, pa svako uz malo mozga neka zakljuci ko je u pravu.
2015 12 12
Dok sam pisala nisam primetila da si navela clanicu. Slazem se sa DucaKaca ako nisi zadovoljna sa predmetom i nije onakav kako je opisan, trazi svoje pare nazad i ocenu ostavi dok ne resite problem na kulturan nacin. [:osmeh]
2015 12 12
Gospodja mi se javila sa objasnjenjem da ima dve radnje i veleprodaju pa nije imala vremena ranije da se javi. Takodje, rekla je kako je naglasila u opisu da je prsluk preradjivan. I stim u vezi odbila povracaj novca i robe i rekla da mogu ako hocu da DOPLATIM za drugi prsluk... Kao i da ona ima prsluke i od 100-500 evra. Pretpostavljam da je to znacilo da moj mora biti odrpan za mojih 700 dinara... Nema veze, ne treba mi novac, ali sada stavljam slike prsluka pa neka devojke koje se razumeju u termin preradjen kazu da li je ovo preradjeno ili je kako ja mislim- nesasiveno do kraja. Da ne bude da glumim ludilo a nisam u pravu. Da naglasim da se unutrasnjost rasipa do te mere da ne moze da se obuce...
2015 12 12
[slika:62782977-8a54-40bc-9fb3-39b3681861d3]
2015 12 12
[slika:184bb403-b139-4786-a74b-57864d04db55] to je deo na kragni, koji ne znam zasto je tu i pritom je iskidan i viri ceo komad kada se obuce
2015 12 12
[slika:591b2ff8-7d6e-48de-ab5d-ad191373ac9b] to na rukavima(oba rukava) je kao neka vata, koja se kida i odvaja, pa ceo prsluk izgleda kao kada krojacica iskroji tek model, pa ga ostavi za sivenje
2015 12 12
1 2 3 4 5 ... 17