Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

TOLIKO O POZITIVNIM OCENAMA

"Jedino tuzno ovde si ti draga , pa ti zelim da ti se konacno prosreci" Koliko "prosrećavanja" u ovom komentaru hahahaha....ali samo nek "ide kao voda" [:smejatise] [:smejatise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 12 12
Ako je visina izbaciti sise, kao kod onih "unikatnih" bruseva, koje prodaje nošene, e onda... drago mi je što nisam "visoko" [:smejuljitise]
2015 12 12
hahahahaahah Aleksandra ja tebe obozavam [:smejatise] objasnila si [:smejatise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 12 12
[:smejuljitise] [:poljubac]
2015 12 12
sad cu ja da se bacim na sivenje prslucica od babine jambolije, izbacim sisiTJe i ima prodaja da ide ''ko voda'' [:smejatise] [:smejatise] a znas kak'e su mi [:kezitise] [:kezitise] [:poljubac]
2015 12 12
lokibg sad mi je samo jastuk od jambolije na pameti! [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise] bas mi je zao sto se ovo stalno ponavlja, a ovaj komentar sa prslucima od 100 do 500 eura je pravi biser. kakve veze ima to sa celom pričom oko raspale jambolije? Minabambinaa mislim da je prsluče suvišno. videla sam da se tako prodaju i brusevi i kupaći i majice. Čekam nošene gaćice [:smejuljitise]
2015 12 12
[:sokiran]... original, pa znaci ti si bankar ! [:sokiran] [:smejatise] [:smejatise]
2015 12 12
original, hoces tange ili one bubreguse [:smejuljitise] [:plakati] [:smejuljitise]
2015 12 12
I ja imam sivi slican prsluk, ali deluje jako lepo i ima postavu i sve je lepo zasiveno i to nov za 1500 din , ostane na crnoj odeci dlacice ali nije nista strasno :D a ovo UZAS :( ZAKRPA
2015 12 12
Mislis ostavlja dlacice na stvarima svih boja, vec je samo na crnoj tako uocljivo. [:smejuljitise] [:jezik]
2015 12 12
Jao bas sam biser [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] Ba to sam htela reci ahahha [:poljubac]
2015 12 12
Par puta sam ulazila na profil dotične i njen " izlog" mi nije ulivao poverenje jer su pojedine stvari izgledale toliko ofucano i jadno da je sramota što ih prodaje. Više liči na stvar ostavljenu pored kontejnera. Toliko je samouverena po pitanju negativnog utiska da je sve sumnjivo. I te devojke koje kupuju te brushaltere sa ukrasima uopšte ne razumem. U pozamanteriji punu kesicu za 150 din može da kupi i sama Prisije svaka od nas.
2015 12 12
njoj i dalje pise da je 100% pozitivna iako si joj negativnu ostavila, ne razumem?! [:sokiran]
2015 12 13
Bojana, mislila sam da ces pogresno shvatiti moju poruku(sto mi nije bila namera) i da ces osuti paljbu po meni.. I beskrajno mi je drago sto si shvatila na pravi nacin, makar si me nasmejala. [:poljubac] [:poljubac] Natasa, moram priznati da sam se i ja pitala zasto bi bilo ko placao cirkone koji su usiveni na brushalter i to prodavao kao KUPACI. [:uplasen] A ona je i dalje 100% pozitivna, uprkos negativnim ocenama??
2015 12 13
Ima mnogo pozitivnih utisaka, zato se ne registruju u procentima jedan-dva negativna. Prava dama bi usvojila argumentovanu primedbu koja je uz to izneta i na jedan kulturan nacin, ovakav odgovor clanice mi se nimalo ne dopada. Zao mi je sto si dobila predmet koji je iskreno za kontejner, i verujem da je jos dosta devojaka slicno proslo, ali da nisu ostavile adekvatnu ocenu samo zbog nabedjenosti clana i straha od povratne negativne.
2015 12 13
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 17