Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Crna lista

Ovdje upisujemo prevarante. Nije dozvoljeno iznošenje ličnih podataka, samo korisničko ime i broj računa, NE ime i prezime i adresa. Bez svađanja!
2013 07 31
Gospodjica iz Banjaluke koja se ovde predstavljala pod vise razlicitih imena, mislim da svi znamo o kome je rec :)
2013 07 31
Ja ne znam i ne mogu da nagadjam. Meni je zao sto ne moze ime i prezime da se naglasi,kad te devojke menjaju nickove i profile svaki dan... [:sokiran]
2013 07 31
Najnoviji je Greatlook, prevario haos puno ljudi...
2013 07 31
ovo je suludo, tako moze neko iz osvete da napravi nov profil i stavi bilo koju od nas za listu prevaranata i sta i mi da budemo blokirane i brisane...'?
2013 07 31
malo je bzvz da tako odmah blokirate odmah te ljude, mora postoja ti i druga strana (nisam ni na cijoj strani), ali ovako se ne moze dovesti red na ovom sajtu :* NIje moje ni da se mesam, ja sam svakom clanicom sam u dobrim odnosima, i najmanje sto zelim da ijedna od nas bude prevarena (ali ima nas raznis)
2013 07 31
Pa moze da nas stavi u listu, ali valjda nasi utisci govore o nama. [:osmeh]
2013 07 31
utisci ne govore dovoljno
2013 07 31
izvinite na mom pravopisu [:stidljiv] umorna sam, ali stvarno bolje dajte negativne ocene, pa ih onda blokirajte [:pospan]
2013 07 31
bogami da govore ako ih ima mnogo...a nijedan negativan itekako govore
2013 07 31
Neće se bilo tko blokirati samo tako. I ako nekoga blokiram, a taj nije kriv, može meni poslati inbox i ja ću sve provjeriti s njim i sa tzv. žrtvama.
2013 07 31
I lažno predstavljanje je krivično delo. Lažno preuzimanje tuđeg materijala i slika je takođe krivično delo.
2013 07 31
A gde su slike tj. duplikati , odakle su skinute i gde su postavljene???
2013 07 31
Ume još poneko ovde da radi printscreenove. I jako dobro pamtim od reči do reči šta ko ima na profilu, pa onda priupitam ljude iz istog grada i zaposlene u istoj ustanovi znaju li nekog ko se tako predstavlja. I, da vidiš čuda kad nema! [:keziti] Dakle, lažno predstavljanje je jako loše... Obmana je krivično delo.
2013 07 31
Nikerym, Bravo! [:poljubac]
2013 07 31
1 2 3 4 5 ... 125