Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Bela lista

Pohvale dobrih i poštenim članovima sajta - ovde ih hvalite! [:osmeh]
2013 07 31
Evo ja sam vec hvalila jednu clanicu nakon moje prve kupovine na ovom sajtu, i iako sve svoje stare teme brisem, tu sam ostavila, zove se ''Prva kupovina'' [:osmeh] Iako do sada nisam nista prodala, sve su mi bile kupovine i razmene, mogu reci da slobodno saradjujete sa svim clanicama od kojih imam (ili kojima sam ostavila) utiske, jako lepa iskustva! Da li cemo ostavljati i njihove linkove? [:lepota]
2013 07 31
moja bela lista je poveca...mrzi me da kopiram linkove,sa nekima nisam ni sradjivala,ali su sve supriska!!! Naravno SonjaMraovic [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] gnrVesna [:poljubac] [:poljubac] Kristina33 [:poljubac] BojanaMaza [:poljubac] Gagaa [:poljubac] [:poljubac] pcelicamaja [:poljubac] [:poljubac] andjela1994 [:poljubac] vesna96 principessa [:poljubac] HelloKitty i jos mnogo njih...nemojte zameriti drage sto sam vas zaboravila....
2013 07 31
HM garderoba....jooooj gde nju da zaboravim [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] Maja56 [:poljubac] BojanaJovanovic [:poljubac] Lolino [:poljubac] [:poljubac] predivna Majace87 [:poljubac] [:poljubac] Jeka123 [:poljubac] StrahinjaBilja [:poljubac] BlondeMimi [:poljubac]
2013 07 31
Vikoleta [:poljubac] Vannia [:poljubac] LIKICA1000 [:poljubac] Marijadjurkovic [:poljubac] sandra555 [:poljubac] Saki021 [:poljubac] Aleksandra89 [:poljubac] Sjajna saradnja sa divnim članicama [:osmeh]
2013 07 31
predivnih devojaka/žena ovde ima, i to ne samo korektnih prodavaca/kupaca, već i kvalitetnih osoba. Andjela1994 ArtOfMidnight Atinjanka versus99 Gaga995 DrMarina DzoDzo emushka IrenicaShock Kaspert KittyKat Kleopatra90 Kristina33 Lena777 Likica1000 lovesilver MissDiva Nykerim Principessa pcelicamaja Twitty77bg hellenita888 HMgadreroba sve lepotice s pozitivnim utiskom, svakako [:poljubac] za njih
2013 07 31
mimigor [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:smejuljiti]
2013 07 31
Hvala, Vesna. Valjda ćemo sarađivati jednom, kad se malo oparim [:osmeh] Ja sam ovde sarađivala samo sa dva korisnika, sa oboje sam bila vrlo zadovoljna -- requiem i sandrolina. Sandrolina je posebno jedno divno stvorenje, kulturna i neverovatno draga i simpatična. Nadam se da ću uskoro proširiti ovu listu [:osmeh]
2013 07 31
Ja pored bele liste sa kojima sam sarađivala imam i belu listu sa kojima bih želela da sarađujem (što bi Nikerym rekla "kad se malo oparim") KittyKat Džejn gnrVesna (kojoj se ovom prilikom javno zahvaljujem na savetu koji mi je dala u vezi make up-a i izvinjavam što nisam odgovorila [:lepota] ) juhulihuli sve su mi se dopale jer imaju fine stvari i sa njima uvek ima nešto zanimljivo "progovoriti" tj kucati [:lepota] Naravno Nikerym, AyraMe za 10 i da jovanajovana mi je skroz simpatična.
2013 07 31
Delim mišljene Cassiopeia.. i za tebe i za ostale pobrojane članice [:osmeh] [:poljubac] Taman možemo da se nađemo nekad i da preslušamo sav taj divni metal dok trgujemo [:keziti]
2013 07 31
Hajde i ja da dam svoj doprinos ovoj temi,do sada zaista nisam imala neprijatnih iskustava,sa vecinom vas,koji se i ovde na forumu oglasavate, imala sam zaista divnu saradnju,bice mi zao ako nekog izostavim,na kraju krajeva komentari na profilu govore dovoljno... E sad,moram pomenuti likusu KittyKat,zatim tu je heller,grnvesna,bubamarinica,Gagaa995,milan100,nera973,bella13,majami,saska971,Mojizlog... [:poljubac]
2013 07 31
Ja cu pohvaliti samo one sa kojima sam lepo saradjivala, a ne clanice koje su mi simpaticne, drage, itd, jer ne bih da zracim onim sto se ne trazi, posto je spisak poveci. [:osmeh] AllGirlStuff, milenija1, LenaDosic, Brana2210, IvanaHana, dada666, Majce87, nancy85, lidija18, anicasrbija, selenarajovic, anchy3005, jowana922, Zvezda25, VedranaOstojic, Gaga86, ketty89, DarijaKiridzic, Tikvica, Saki021, lidijapn, Mima90, EmaKrema, Jelena91kg i devojka koja je samo kupac na sajtu marymary. [:osmeh]
2013 07 31
Eto sa KittyKat nisam saradjivala,ali citam njene teme i mislim da je inteligentna,pravedna....takodje imam super misljenje o mnogim devojkama i ako nismo nikada saradjivale. Irenica,JovanaJovana.....RozaRoza,atinjanka...ma ima ih brdo....
2013 07 31
da KittyKat...pa kazem,citam tvoje teme,ne ubacujem se uvek,ponekad smo i pisale,mozda si zaboravila,ima to par meseci vec. ali ako cemo tako ti i Vesna ste mi vrh! Uzivam dok citam...smejem se i svasta nesto...
2013 07 31
Krenula ja da pravim listu ali ima vas i previse [:smejati] najjednostavnije je da pogledate mojih 75 utisaka [:lepota] a sto se tice licnog utiska i ljudi sa kojima sam se dopisivala i rado visila na forumu....pa,evo ih [:keziti] gnrvesna (ako vesnu pocnem hvaliti mislim da ce vam izaci na nos [:smejati] ) DzoDzo (slazemo se oko mnogih stvari i zaista je postujem [:lepota] ) LIKICA1000 (kad kaze,ne slaze,povrh svega jedna diiiiiiiiiiiiiiivna zena [:poljubac] ) IrenicaShock (sa ooovooooolikim jezikom [:jezik] ali je postena i predusretljiva za sta god! [:lepota] [:poljubac] ) Nykerim (obozavam je "videti" na forumu)
2013 07 31
1 2 3 4 5 ... 12