Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Bela lista

Hvala, Nana555 [:lepota] I ja bih da pohvalim clanicu Nana555, kao i sve ostale clanice i clanove sa kojima sam saradjivala, osim clanice Mima88Le. [:osmeh]
2015 06 09
Pohvala za clana jovadzic [:kezitise] [:kezitise] ...kupila sam dva rucna sata, sve precizno, na vreme I tacno po dogovoru...a satovi su prelepi....
2015 07 31
[:osmeh] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] za esperansu [:stidljiv]
2015 08 08
Pozdrav za dragu Maculi, jednu od meni najdrazih clanica, koja me je dva puta stavila na ovu listu, a koju ja nisam posecivala do skoro, sto je velika greska jer je ovo koliko vidim jedna od najboljih tema na sajtu, pozitivna i vesela, gde se clanice ukljucuju da dele radost i lepe utiske sjajnih saradnji-pa to je divno [:lepota] Postavila sam tada linkove fenomenalnih clanica sa kojima sam saradjivala jer su sve realizovane saradnje bile fantasticne, a sa clanicom Maculi sam imala nekoliko prijatnih saradnji, kupac za pozeleti, a koliko vidim po utiscima i slicicama koje postavlja, odlican je i prodavac [:poljubac]
2015 08 21
DzoDzo, koja se setila razgovora od pre sto godina da patim za nekim cipelama, i pre neki dan mi nasla link gde da ih uzmem! [:osmeh] Mislim da zasluzuje da se nadje ovde, iako nije doslo do saradnje! Hvala Dzo [:poljubac]
2015 09 22
Showroom - sa njima je uvek besprekorno i fantastično i nemam reči [:lepota] [:osmeh]
2015 10 11
Valerina, divna, predivna članica. Dama u pravom smislu te reči. [:lepota] [:osmeh]
2015 10 11
Hvala Emuskha [:poljubac] Ništa novo neću reci a sto ostale clanice ne znaju...a to je..divna si i veoma mi je drago sto te poznajem [:lepota] [:poljubac]
2015 10 11
hvala 11ivana11 znaj da na mene mozes da racunas, uvekkkkkk i ti si meni jako draga i stvarno bih volela da se upoznamo i licno i popijemo kaficu. [:stidljiv] [:smejuljitise] [:poljubac]
2015 11 10
vidis dve su ti cure iz istog grada ja minubambinu ne poznajem ali nikada se nezna, mozda i mi budemo saradjivale. cinjenica je da smo nas dve osvetlale obraz naseg grada lepim delima. [:osmeh] [:smejatise] [:smejuljitise]
2015 11 10
Draga Sandy89. IZVINI shto sam tek sada prochitala ovo... :-( SVE preporuke za sjajnu chlanicu i drago mi je shto si deo porodice: mojekrpice.rs. Usput VELIKE POHVALE za Dinu,OljuBG,Olivera9,tattoochick ,sanjche,Colpa Mirelu,Icamicamica,Gagana7,Nevena14,Rozarozaroza,Kikina,Natashka i Martina90 (nadam se da NISAM nekoga zaboravila)!!! :D Ja mislim da ni NE moram da navodim linkove njihovih profila i da ste SIGURNO imale barem saradnju sa jednom od navedenih chlanica!!! :D Sa nekima od njih sam imala saradnju sa nekima nisam ali nije SVE u kupovini i prodaji,MNOGE cure su mi VELIKA podrshka i naravno dovoljno je samo da vidim da su on-line i da prochatujemo! :D Ukoliko SAM nekoga zaboravila IZVINITE! Odma cu je,ga dodati. Da je shto vishe ovakvih dama i da nam ulepshavaju mojekrpice.rs. :D :D :D Ljuim VAS :-*
2016 01 25
kaca84 MagicWoman Koko30
2016 06 06
11Ivana11 kaca84 hotspot
2016 07 15
> JoStylish: > 11Ivana11 hvala draga puno , uvek mi je cast pomoci koliko mogu <3
2016 07 17
velika preporuka za clanicu OljaBg13 :) i za razmenu i za prodaju.
2016 07 20
1 2 ... 6 7 8 9 10 11 12