Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Šta mislim o korisnicama sajta mk

Ja se izvinjavam,tek sad videh komentar iznad mog [:stidljiv] [:smejuljiti] @Galarina...nemam neko posebno misljenje,jer nikad nismo saradjivale niti pricale,pa makar i virtuelno [:keziti] Mogu samo da kazem da mi deluje kao pametna,zrela i fer osoba,eto... [:osmeh]
2013 12 05
samyNS jako lepe stvarcice ima.. [:lepota] steta sto je prodat onaj prslucic sa krljustima..bio mi je omiljeni [:smejuljiti]
2013 12 05
Sa bubamaricom isto nisam komunicirala al nisam zaboravila onu temu o ovcama koje nose ugg [:jezik]
2013 12 05
GalarinaBg extra profilna... [:keziti]
2013 12 05
@bubamarinica xaxaxaxaxa hvalaaaa,secam se prsluka [:osmeh] ,nisam ni salnjala da ce se toliko clanica zainteresovati za njega [:lepota] [:smejuljiti] ,imas i ti lepe stvarice,ali meni sve maloooo [:uplasen] [:tuzan] [:stidljiv] [:keziti] [:keziti] [:poljubac] ps.iako nije na redu,moram je prokomentarisati [:smejati] @KittyKat sam upoznala malo bolje i strasno zgotivila [:lepota] [:lepota] [:lepota] Bas mi je draga i harizmaticna u svakom smislu...jedva cekam sledecu kaficu sa njom [:lepota] [:osmeh] [:poljubac]
2013 12 05
samy jedna od devojaka sa sajta koju sam imala priliku da upoznam uzivo i bas mi drago zbog toga kao sto sam vec pomenula na nekoj staroj temi,lepojka i komunikativna <3
2013 12 11
Ej ja ovo nisam ni videla do sad! :) Samy... legenda nad legendama! :) Lepa, dobra, iskrena.. radujem se što ćemo još puno kafa zajedno popiti i radujem se što mi je blizu i radujem se što još uvek postoje takvi ljudi!! Zilion poljubaca! :) :*************** jovanica - slatkica :)
2013 12 11
KittyKat, ima isti ukus kao ja za parfeme... [:lepota] Super devojka...
2013 12 12
Majče, ja mislim da se nikad ni sa kim nisam brže dogovorila oko menjaže.. :) Ljubitelj parfema kao i ja, baš dobro devojče :) p.s.i volim što si ironična, to mi je jako simpa :D Volim ironiju.
2013 12 12
Mislim da je KK kul i smatram većinu njenih stavova vrlo ispravnim. [:osmeh]
2013 12 17
Kad god udjem na temu za tebe trebam da napisem nesto :D a to je sve najlepse [:lepota]
2013 12 17
Samo sam dva puta postovala.: D Sonja ima najkul ljubimca na svetu [:lepota]
2013 12 17
Hehe, kul tema, na jednom forumu gde sam pre bila je bila ovakva igrica :) kofaspomijama- super nick, uvek se nasmejem kad ga ugledam, a koliko sam uocila neke tvoje postove na forumu, cinis mi se kao inteligentna i elokventna devojka...
2013 12 18
Iz nekog razloga uvek citam ovaj nick kao Alegorija :)))
2013 12 18
Eto vidis to mi nikad niko nije rekao, imali su dosta asocijacija (jedno vreme mi je ovo bilo i ime na fejsu pa sam se umorila od objasnjavanja zasto bas to ime :D) ali ovo nikad :D GalarinaBg- volim da citam tvoje postove, uvek nesto razborito imas da kazes a tvoj avatar me nekako podseca na Seks i Grad :D
2013 12 18
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 12