Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Ljubav, porodica, deca, psihologija /

Priče iz spavaće sobe, 18+ /

Da li je homoseksualnost bolest?

to se nekada zvalo psihoseksualnni poremecaj, sada se zove moda i hepsteraj :D. na stranu sala, to kao i dosta drugog je povezano sa smanjenjem broja populacije..jos jedan dokaz. mogla bih danima da vam pisem o uticaja marketinga iz svih industrija na smanjenje populacije na globalnom nivou, al me mrzi, kasno je, i nema svrhe.
2014 02 03
Sve je to ok,ali nek zadrze intimnost u kuci (kao sto bi i str8 ljudi trebali) ,a ne da se 'vataju i ljubakaju po ulici,a kamoli kakve parade "ponosa" ......
2014 02 04
Jeste bolest, i javlja se jos dok je covek, odnosno beba u stomaku.
2014 02 04
Ne mislim da je bolest,toga ima i u prirodi,biljke,zivotinje...oduvek je postojalo i postojace,tu nikakva zabrana ne pomaze a niti bi trebalo...sta ko radi u 4 zida ne treba nikog da zanima. Iz iskustva znam da ih ima i ovakvih i onakvih,i to na visokim polozajima ali zbog omalozavanja ne bi nikada priznali.To je stvarnost. Ne svidja mi se javno propagiranje,trebali bi to da prerastu.
2014 02 06
Lorelei, i kleptoman će ti reći da svako tu i tamo "drpi" nešto - što nije tačno. Pa eto, i zoofili bi da se opravdaju :(
2014 02 06
Po meni nije bolest vec opredeljenje.Meni ne smetaju,jedino bih zabranila da usvajaju decu...to mi je onako malo... [:jezik] Imam par prijatelja koji zive sa osobama istog pola i mogu vam reci da sam se navikla.Cudno je bilo na pocetku gledati kako se dva druga gledaju sa sjajem u ocima [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] ali nikad nisu ucinili nista da se ja ili drugi iz drustva osecamo nelagodno [:osmeh] A i radije bih da me okruzuju gey osobe nego ovi danasnji pedofili i politicari....e to je bolest ali cele nacije.
2014 02 07
sto da ne usvajaju decu? ne mora da znaci da ce im deca biti gej, i roditelji tih prijatelja su verovatno strejt osim ako nisu i oni homoseksualci pa usvojili dete.. al' opet ne vidim problem u svakom slucaju je za dete bolje da odrasta u gej porodici punoj ljubavi nego sa isfrustriranim strejt matorcima, zar ne? dok god smo ok osobe, nije bitna seksualna orijentacija :) samo da se volimo :)
2014 02 07
Ako su oni srecni, i ja sam :)
2014 02 07
Hehehehe :D
2014 02 07
To je bolest,tacnije poremecaj homona i ljudi se radjaju takvi bez svoje volje,na primer ukoliko majka ne brine u trudnoci moguce je da njeno musko dete dobije vise esterogena nego testosterona....naravno svi ti gey ljudi ponekad iskoriscavaju svoje ''stanje'' ali ako mi njih ne diramo nece ni oni nas..,iskreno mene bas briga sta neki tamo gey covek radi,mene de dira,nema nista samnom i sve je ok....:)
2014 02 09
Jel se ovo neko zezao kad je pitao? Boze gospode! Kad su pre 30 godina ovako dijagnostikovali u redu, ali danas..Posle toliko istrazivanja i analiziranja.Toliko je hartije potroseno na ovu temu..Pale su silne sume ..Ali izgleda uzalud, jer nema ko to da cita..:(
2014 02 12
Da nam nisu homoseksualci ko bi dizajnirao nove kolekcije garderobe i omugucio da budemo lepe, nemojte molim vas da ste toliko ogranicene
2014 02 14
@KsenijaNis hahhahahahah :D Slatko sam se bas ismejala na tvoj komentar :P Pa nismo uboge da ne mozemo i bez njih da budemo lepe :P
2014 02 14
Neki bi ,,etnicki,, cistu sredinu? Pa mozda na drugoj planetu..:)Nije daleko..Ovde ce vladati i oduvek je vladala BOZIJA BASTA (sarena) . :))
2014 02 14
KsenijaNis: U pravu si.Ekcentrici daju genijalne inovacije u 99% slucajeva.
2014 02 14
1 2 ... 6 7 8 9 10 11 12