Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Ne znam sta da mislim :D

Cao devojke, nisam do sada ucestvovala u ovakvim diskusijama, i sada citam , da postoji konstantno zaljenje na razlicite prevarante ovde... Nasla sam kod ove devojke platforme crne, bas su mi se dopale, i vidim kaze moze razmena, i reko ajde da probam, mozda joj se dopadne nesto... Nema nijedan utisak.. Medjutim iznapinjala sam je totalno, i evo iskopiracu vam celu konverzaciju, sad nzm sta da ocekujem, sta da mislim..
2014 02 03
riri11 , pre 23 sata P.S. Mogu ti poslati sliku licne karte ako zelis :) pozzzzz [:osmeh] riri11 , pre 12 sati javi mi da li ces da posaljes ili ne, da li si odustala, posto vidim da izbacujes nove predmete a nisam dobila odgovor? riri11 , pre 8 sata ??? Menjamprodajem , pre 8 sata Izvini draga prebukirana sam porukama danas saljem riri11 , pre 8 sata Ok, izvini sto smaram, nego svidjaju mi se bas, pa da znam da li da trazim druge platforme.. :) Posalji mi tvoje podatke, da bih ti poslala stvarcice riri11 , pre 20 minuta Da li si poslala platforme? Menjamprodajem , pre 14 minuta jesam riri11 , pre 5 minuta preko koje kurirske sluzbe, da znam kada da ocekujem? I da li ces mi poslati podatke, jel zelis razmenu ili ne? malo je bezveze sto odgovaras ovako kratko, ima svakakvih prevaranata ovde, ne znam o cemu se radi...
2014 02 03
I sada cekam odgovor, mada izgleda da ga necu ni dobiti [:vrtoglav] Ne zelim da gresim dusu, mozda i stigne nesto, ali ne razumem o cemu se radi, ako je prevarant sta moze da dobije od ovoga. [:sokiran]
2014 02 03
naravno da nije polala [:osmeh] vidi e da je prevarant,pre par dana mo piale o njoj... kako je trana hehe,mizarne cene
2014 02 03
Sačekaj odgovor (ako ga bude), sumnjivo je sve to.. Prvenstveno jer nema utisaka.. [:vrtoglav] ako je poslala platforme verovatno bi ostavila podatke da i ti njoj šalješ..
2014 02 03
ne radi mi lovo .... z kao ztolica
2014 02 03
kako nema utisaka kad joj je vise od 5 predmeta oznaceno kao prodato :D mislim neko bi joj ostavio vec...
2014 02 03
I meni se nesto cini da neces dobiti odgovor:D delim misljenje da je rec o prevarantu,al ko znaa:) u svakom slucaju srecno:D
2014 02 03
da je stvarno prodala...
2014 02 03
Nema odgovora i dalje.. a izbacuje nove predmete.. :D Nije mi jasno zasto je napisala da je poslala, kad vec ne moze da izvuce novac od mene.. Mogla je lepo da iskulira ili da kaze nisam, necu razmenu i cao-zdravo..
2014 02 03
A gde ste pisali o njoj, u kojoj temi, jel je bilo jos ovakvih slucajeva ili? [:tuzan]
2014 02 03
[:plakati] a ja se zaljubila u cizmice .... Nista, od odgovora nema nista, pa videcemo dal ce da "stigne" stagod je "poslala"...
2014 02 03
Jao ljudi,nova sam i vec ovo.Ja sam ovoj uplatila novac za tasnu miki maus.Jedva mi je danas odgovorila da je poslala,ali uzasno mi je sumnjivo.Mislim da nije poslala.Kad sam trazila broj posiljke vise mi se nije javila.Da li je ovo moguce???
2014 02 03
Igica53, pa je l' ima neke utiske ta osoba..? :/
2014 02 03
Nema,ali nemam ni ja.Prodala sam jedan karmin koji sam danas poslala.
2014 02 03
1 2 3 4 5 ... 13