Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

potrebna mi je pomoc pomozite :(

ja sam joj rekla da cu da joj uplatim novac na poverenje bukvalno, da mi ne salje pouzecem, naravno i postarinu ja placam, ali ona od jednom nece da saradjuje. mislim da je neka druga clanica pitala za isti predmet verovatno ponudila vecu cenu i onda ce njoj da proda. bilo mi je nelogicno u pola nase konverzacije i dogovora oko slanja cenu promenila i uvecala. ali dobro ko zna sta je u pitanju. a za te negativne stvarno ne znam, nestaju magijom :) samo admin moze da izbrise kloliko sam ja upucena?
2014 12 03
nelica22 iskreno moje misljenje (naravno ti radi kako ti mislis da je najbolje i najpametnje) je da joj ne dajes negativnu jer niste imale saradnju...bez obzira na dogovor...Razumem te u potpunosti nju nijednog momenta ne branim cak naprotiv ovo je i vise nego bezobrazno sa njene strane...Svako ko procita prepisku shvatice da si nudila da joj prvo uplatis novac post netom i da ces ti platiti postarinu...Razumela je i ona cisto sumnjam da nije samo je mozda shvatila (kad si pristala da ih uzmes) da moze za vise para da ih proda pa je zato tako odreagovala..i bolje sto nisi uplatila novac ovako je bezbolnije
2014 12 03
znam, ali ja sam vec treca kojoj se to desilo od strane iste clanice, ona to radi ne zato sto nekoga nije razumela vec kako ona kaze moze joj se. ako je pre moglo da se dodeli negativna ocena ako kupac odustane od sardnje posteno je da se to uvede bas zbog ovakvih bezobraznih prodavaca. cisto da se stavi do znanja ostalim clanicama da nikako ne uplacuju novac postnetom da im se ne desi da je njihov predmet vec prodat ili prodavac odustane. jos na kraju mi kaze ne mozes da mi das negativnu do saradnje nije doslo i poljubac. to je po meni i te kako svesno i bezobrazno [:vrtoglav] [:sokiran]
2014 12 03
u pravu si skroz imala sam takvu situaciju samo sto je u pitanju bila poznata DRAGANA MIRKOVIC i dodelila sam joj negativnu pa sam i ja fasovala istu...razumem te ali bolje stedi zivce i vreme samo ces produziti agoniju dajuci joj negativnu i sebi tako napraviti pometnju...ko je sisa ne opterecuj se uopste...ovde ne mozes nista i nikoga promeniti...evidentno je da ima jako malo postenih osoba spremnih za dobru saradnju i da pomognu a jako puno vacarosa,manipulatora i prevaranata...
2014 12 03
a te sto su nabedjene i STO IM SE MOZE su privatno ili beskrajno razmazene pa su umislile da je svet njihov ili su manje od makovog zrna pa ovde iskaljuju svoj bes jer kuci ne mogu....
2014 12 03
Možeš da joj daš neutralnu sa opisom zbog čega daješ neutralnu. Al takvih članica ovde ima sve više i više.... i to je ono što je problem.
2014 12 03
kontaktirala sam admina i mogu da dam neutralnu ocenu, tako da i clanice koje su na isti nacin da kazem prevarene od doticne clanice mogu da ostave neutralni utisak sa obrazlozenjem da znaju ostale clanice sa kim imaju posla :)hvala adminu na odgovoru:)))
2014 12 03
Samo napred
2014 12 03
Bas sad gledan, devojka je za pet dana prodala gomilu stvari, evo danas već ima 17 utisaka. Nesto mi tu nije kako treba, mozda gresim ali... [:sokiran]
2014 12 04
Prodala je zato sto je stavila niske cene :) ne verujem da je lazan profil iliti prevarant . Ima lepe i kvalitetne stvari (uglavnom) i niske cene
2014 12 04
ali ima i neke lazne utiske sa laznih profila. ne kazem da je prevarant ali je jako cudna, ja sam treca devojka kojoj je uradila istu stvar, ko zna jos koliko ih ima, a negativne ocene joj se brisu. ko zna sta tu ima :)
2014 12 04
Biljana, a što ste se tako poneli prema članici?
2014 12 04
[slika:032a6918-35ef-4839-955d-6f3049dba1fd] Meni su slike na ovom profilu, najblaže rečeno, degutantne... Polugolo, bradavica se vidi, grudi, guzica... valjanje po krevetu u polugolom izdanju,...etc, etc Meni je već ovo dovoljno da ni ne poželim saradnju ma koliko bila "jeftina". Nekada "jeftino" izađe najskuplje...
2014 12 04
ps, slatka, to nikog ne zanima... mislim, ni te tvoje golišavosti, ni tvoje obrazloženje... Ako imaš obraza da se ovako stavljaš na sajt, možda bolje da posetiš neke druge sajtove koji se bave prodajom te vrste "robe", koja je, btw, potrošna. Doduše, možeš i da poklanjaš. Kako te bre nije sramota? Znaš onu izreku - debele devojke misle da su ribe, a ribe misle da su debele. Ti si ovde "debela devojka", ako me razumeš... mislim, ako imaš taj kapacitet da razumeš...
2014 12 04
budibiljana, devojka je objavila vašu konverzaciju. Ne zameri, ali nije lepo od tebe da nekog uniziš time što ćeš reći da ti prodaješ kome hoćeš. Ok, to jeste tvoje pravo, ali nema razloga da na taj način komuniciraš. Kao da neko treba da bude počastvovan time što će da kupi neku tvoju polovnu stvar. Malo je bez veze. Druga stvar tiče se prikaza robe, tako da ostaje nejasno šta je ovde zapravo roba za prodaju, ako se na fotki bolje vidiš ti, nego krpica koju prodaješ. Devojke su ovde imale dosta neprijatnosti zbog neprimerenih poruka koje su dobijale od nastranih pojedinaca, a nekolicina članica svojim fotografijama podstiče njihove aktivnosti.
2014 12 04
1 2 3 4 5 6 ... 12