Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

potrebna mi je pomoc pomozite :(

[:smejatise] [:smejatise] [:smejatise] al ona i dalje ne shvata [:smejuljitise]
2014 12 05
ne potcenjujem niciju inteligenciju ali postovi koje je ona pisala mi govore da ona jos 200 godina da zivi nece razumeti sta sam htela reci u prethodnom postu
2014 12 05
ma devojka je jako cudna. dobila sam neutralnu sa objasnjenjem da sam stipsa, da mi je mnogo da platim 300 din,vredja, a ja ni jednog trenutka nisam rekla da necu da platim. do kada da ponavljam da sam htela postenetom da joj u[platim bukvalno na poverenje, i za to dobijem neutralnu.ne znam sta je u njenoj glavi, kakvih sve pacijenata ima ovo je strasno. jos se slika polu gola...ne znam , nisam pametna, gde ide ovaj sajt..tuga...
2014 12 05
meni ne deluje da je ovo devojka , niti klinka, vez odrasla zena , ono 35+ ..... [:sokiran] Nelice, opusti se, jasno nam je ko je ko u ovoj prici, stavi objasnjenje ispod dobijene neutralne ocene, tj svoju stranu price, njoj zalepi neutralnu, napisi da je ispaljivac i nepouzdana osoba za saradnju i furaj dalje...
2014 12 05
Dindolo, upravo to. Nisam htela da napisem, ali meni ona deluje kao da je pred 40om. Nelice, ne vredi. Sta se u njenoj glavi desilo u tom trenutku, niko ne zna. Sve je bilo jasno kao dan, a onda je odjednom pocela da umislja nesto. Prvo sam mislila da je prevarant, jer slike ne pokazuju predmet, pa sam mislila da nije neko skinuo tudje slike sa fejsa. Meni je drago sto je pokazala pravo lice. Samo jos ovo da dodam. Ne razumem zene/devojke koje koriste izraz "Ljubomorne ste na mene, jer sam ja prelepa, najzgodnija isl." kao vid argumenta, kada im neko prebaci nesto. [slika:ce5f4142-d453-4694-803c-cea0f8d42768] Da li mene neko zeza?!
2014 12 05
hahahahahah [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2014 12 05
hahahahahah [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2014 12 05
Nina, pre bih rekla [:plakati] [:plakati] [:plakati] [:plakati] [:vrtoglav] [:vrtoglav] [:vrtoglav] [:plakati] [:plakati] [:plakati] [:vrtoglav] [:vrtoglav] [:vrtoglav]
2014 12 05
da znas da si upravu nego se slatko nasmejah na ono sto si citarala doticnu vezano za ljubomoru a onda ide slika....i moja reakcija [:sokiran] [:sokiran] strava i uzas
2014 12 05
Ma meni nikako nije jasno kako je ona sve ovo prodala a ni na jednoj slici se ne vidi lepo predmet koji prodaje [:sokiran] Ko još kupuje haljinu zato što je lepa osoba koja je nosi ? ? ? [:vrtoglav]
2014 12 05
Mudro i diplomatski cu odgovoriti, da ne bih ispala ljubomorna, sujetna i sl. "Lepota je u ocima posmatraca".
2014 12 05
Mene to sve podseća na onog lika što je tražio devojkama da mu prodaju svoj nošen neopran donji veš [:jezik]
2014 12 05
cisto sumnjam da ce ona razumeti sta si ti time htela da kazes...videces odgovor cim se prikljuci
2014 12 05
A mislim da se ona naljutila jer si tražila da pošalje opcijom do 19h jer je jeftinije, jedino kvazi objašnjenje ovoga [:kezitise]
2014 12 05
izvini a kakve veze ima dal se nekome salje do 12 ili 19 h..SVAKI KUPAC IMA PRAVO DA SE IZJASNI KAD I ZA KAD DA MU SE SALJE ROBA..i to nije po meni nikakvo objasnjenje...ne nosi ona paket vec ga samo preda u postu i to je sve...a ako se zbog toga naljutila onda su se devojci/zeni pomesale frekvencije u glavi
2014 12 05
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 12