Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

potrebna mi je pomoc pomozite :(

Svakako u glavi nije sve u redu ali pokušavam da provalim šta je odjednom tu bilo "izvoljevanje kupca" i jedino to mi je palo na pamet :) Da se razumemo, nikako ne opravdavam osobu!
2014 12 05
ne ne naravno...nije nista upuceno licno vama iako mozda tako izgleda...dobila ponudu na tacni jos placanje unapred i ne valja.....aaaaaaaaaaaaaaaaaaa....pa sad mi je proradila lampica...hahahahahha...mozda je ocekivala drugaciju ponudu...hahahhahahaa...pa se naljutila...
2014 12 05
[:smejuljitise] [:smejuljitise] ihihi sigurno
2014 12 05
Što nam draga slatkica izbrisa sve svoje komentare? Bili su taaaaakooooo genijalni! E, odoh do njenog profila (ako još ima profil) da vidim jel još prodaje ČEDUUUUUU LDP... To je stvarno HIT. Pitam se šta bi njen Lider rekao da vidi ovo čedo koje je iznedrio.. Buduća poslanica... Ćićolinica....
2014 12 05
Pade mi napamet...Balašević sa pesmicom.. "Na pragu svojih ..... (četrdesetih).... bila sam laka roba" Haos od ženčeta!
2014 12 05
hahahhahahhaahahhaha....bravo za pesmu
2014 12 05
[:sokiran] Ne mogu da verujem šta pišete o ovoj devojci. Njena stvar je kako će se slikati i koje slike staviti ovde. Koliko vidim nikoga prevarila nije, a danima je prozivate ovde. [:sokiran]
2014 12 05
Da si curice čitala njene komentare ovde koje je pobrisala bilo bi ti jasnije. A ako podržavaš ovakav način prodaje, da devojku tako ispali, onda ja ne mogu da verujem da ima neko ko takav odnos može podržavati.
2014 12 05
pap citala je njene komentare cim kaze da je danima prozivamo...znaci danima je bila prisutna na temi...samo mi nije jasno sto se oglasila sada kada je clanica pobrisala svoje retko dobre postove...a sto se sajta i postavljanja slika tice...mislim o cemu mi pricamo...velikim slovima na pocetnoj strani pise MOJE KRPICE...A njene slike su stvarno degutantne
2014 12 05
Čitala sam njene komentare juče i šta da kažem? Svako se brani kako može i želi, kad ste je već dovele u situaciju da se brani. @kalinakali92, ovde je bilo još dosta ispala, ništa novo, dobila je neutralnu i kraj priče. Poz!
2014 12 05
Znam ali nije ni sa njene strane lepo da zavlaci nekoga ko joj nudi vise nego korektnu ponudu i da izjavljuje da taj neko izvoljeva...i da ona nije buvlja pijaca...pa sta ona misli neko ce videti neku njenu stvar i kupiti je bez pitanja...jaoooo sto bi to bilo lepo...ovaj sajt bi onda cvetao ali to tako ne ide...ja se sa pojedinim clanicama sita iskuckam pa dodatno slikam,pa merim...usput sve su mi stvari na spratu a ja po ceo dan sa bebom u prizemlju(sto znaci uza stepenice,niz stepenice=teretana) [:smejuljitise] i nikad nikome nisam odbila da dam bilo kakvu informaciju vezanu za predmet za koji se raspituje...a meni nema ko da donese tu stvar,pripazi bebu,pomogne itd...ja bih onda trebala da streljam te sto me ispituju... [:smejuljitise] u svoju odbranu nista pametno nije rekla vec je lupetarala...a i ne znam od cega da se brani...da je ispravna borila bi se da to i dokaze kao sto su mnoge..tako daaa....molim lepo!!!!
2014 12 06
Ipak mi je najgora devojka koja je pokupovala stvari od nje i sad prodaje po 2, 3x vecoj ceni [:besan]
2014 12 06
ko to???daj link.....
2014 12 06
HAHAHAHA....upravo sam uporedjivala slike za cizme je navela da ih je kupila na sajtu ali za sive poluduboke cipele nije....nesto mi je malo sumnjivo sve to...nije mi jasno kako je prodavala one stvari sa jednom slikom gde se predmet uopste ne vidi kako treba...meni sve ovo vise nije jasno... [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran]
2014 12 06
Boze,pa nema tu sta mnogo da se detaljise,dok neke traze i stepove da im neko fotka,druge ugrabe priliku da kupe vrlo povoljno robu.Da se ne lazemo,devojka ima bas bas povoljne cene,postoji ocigledno tj nije prevarant(za sada) i sto neko ne bi kupio ako je opis npr nosena tri cetiri puta,kao novo.Za 24utiska do sada,neka bi se pozalila da je dobila skart,zar ne?A ove koje ljubomorisu jer nisu stigle da saradjuju dok su isle u sitna crevca...Novi krug nek obrnu...Licno,ima odlicnih komada koje bih kupila iako imaju jednu fotku samo,da vec nisu prodati predmeti.
2014 12 06
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 12