Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Saveti korisnicima

::: Osigurajte se da je korisnik od koga nešto kupujete vredan poverenja. Pregledajte povratne informacije koje su ostavili drugi korisnici koji su već razmenjivali/kupovali nešto od ovog korisnika. ::: Ukoliko vršite transakciju novca putem banke, unesite sve detalje o predmetu koju kupujete u polje „svrha transakcije“. Prethodno utvrdite da li Vam prodavac zaista daje svoje lične podatke (broj računa, ime) odnosno da ne koristi rođake ili prijatelje. ::: Obavezno ostavljajte ocene onima sa kojima ste poslovali. I pozitivne i negativne kako bi i ostali korisnici znali o kakvoj je osobi reč.
2012 12 06
Hvala Doo...
2012 12 09
Moje iskustvo sa članicom Blondy prodaja je jezivo, osoba nam je tražila da uplatimo novac putem post net-a, a onda je nestala, ni trenerke koju će kao poslati, ni odgovora na telefonske pozive ništa. Zove se navodno Ivana Kalmar, i molila bih vas kako da obavestim administratora, pošto opcija Prijavi korisnika ne funkcioniše. Eto, budite oprezni
2012 12 21
Ali zašto niste tražili neki garant? Zašto uplaćujete novac nepoznatim osobama?
2012 12 22
Eh, sad.... zašto ...
2012 12 22
Pa realno, ili se prodaja vrsi post ekspresom tj generalno pouzecem, ili mora covek da uplati na racun... Vi nista ne garantujete, tako da se ljudi lako mogu prevariti...
2013 02 23
Zato je ovaj sajt besplatan, mi ne uzimamo proviziju, a odgovornost snosite sami.
2013 02 28
Postovanje, moje pitanje ce verovatno biti prosledjeno u neki drugi podforum ali ovde se javio admin pa rekoh valjda cu doci do odgovora..😊 Na koji nacin ja mogu da otvorim temu?
2018 05 09
Dobro vece, interesuje me , platila sam specijalni artikl ali nece da mi se aktivira? Sta da radim?
2018 10 31