Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Otvoren forum

Poštovani i dragi moji korisnici, Od danas možete koristiti forum. Molim vas da ne pišete teme koje već postoje. Molim vas da vodite računa šta pišete, tj. da poštujete pravila foruma. Molim vas da ne pišete besmislene teme, tipa "ajmo ajde.." pa sadržaj teme da bude neki [:jezik] ili [:smejuljiti]...dakle, pišite konkretne i smislene sadržaje. Molim vas da brišete stare teme. Hvala vam! I nadam se da će forum od danas biti mesto gde možemo da razmenjujemo mišljenja, savete, ideje, smeh i, pre svega, da forum bude jedno zdravo okruženje gde su dobrodošli svi korisnici koji poštuju ostale! Želim vam svako dobro i puno uspeha na ovom sajtu! [:lepota]
2013 04 28
ju-hu! molim Vas sada da se pozabavite samo,samo malo mojim sporom sa doticnom clanicom,pisala sam Vam,procitajte...veliki pozz! [:lepota]
2013 04 28
Bravo Blossom, jos kad bi javila da so odreagovala vezano za one koje postavljaju milion puta isti predmet u NOV predmet(citaj:vestacki dizu rejting...)
2013 04 28
hvala meni je drago [:osmeh]
2013 04 28
Hvala Blossom [:keziti]
2013 04 28
Ajde sad, srećno svima! Samo vas mooooolim da ne koristite forum za ružne stvari vise! Da to bude mesto gde nece da se zgrazavaju ljudi
2013 04 28
[:osmeh] Pozz i hvala , najzad mozemo da radimo i da se druzimo [:poljubac]
2013 04 28
Blossom hvala! Nece biti svadja, necemo biti malogradjanke vec dame! [:lepota] '
2013 04 28
svaka cast postovacemo pravila [:keziti] [:poljubac] [:poljubac]
2013 04 28
danas nam jhe divan dan, divan dan, divan dan... pozzz svim dobronamernim ljudima [:poljubac]
2013 04 28
hvala...:)
2013 04 28
[:osmeh]
2013 04 28
Napokon [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh]
2013 04 28
DzoDzo ne dize se tako rejting slici. kad se postavlja ponovo brisu se pregledi i ide sve od nula opet ;)
2013 04 28
Uhhhhhhhhhhhhhh.....već je prepun forum! [:plakati] pa ja ne mogu da stignem sve da pregledam! A vidim da skoro svaka druga korisnica piše ili velikim slovima ili gluposti ili je tema u pogrešnoj rubrici.
2013 04 28
1 2 3 4 Sledeći