Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Info o blokiranju na forumu

Drage dame, Kao što ste mogle primetiti, sajt se uveliko sređuje. Pod tim mislim, aktivno se blokiraju prevaranti, brišu se predmeti koji nisu postavljeni u skladu sa pravilima (predmeti sa glavnom ili jedinom slikom sa interneta, predmeti za koje ne postoji kategorija i sl.), brišu se teme postavljene u pogrešnim podforumima i blokiraju ti članovi... Sve ovo NISU NOVA PRAVILA, ovo su stara pravila koju dobar broj članova ne poštuje. Još jednom apelujem da se upoznate sa pravilima, to je vaša osnovna obaveza. Molim vas da ne budete u zabludi da su ovo nova pravila! Time samo pokazujete koliko zapravo ne znate koja su pravila sajta. Ne budite lenji i pročitajte ta pravila. Članice koje su blokirane na forumu, neka ne budu uvređene, blokiranje je najavljeno. Kada se sajt dovede u red, objaviću temu da mi se blokirane na forumu jave da ih odblokiram. Shvatam da do skoro nije dovoljno obraćana pažnja na to koliko se poštuju pravila, ali vreme je da se napravi red na ovom sajtu. Ovo je NAŠA zajednica, mesto gde većina dolazi da se opusti, da uživa, gleda lepe stvarčice, menja se, kupuje/prodaje... Ovde nam ne trebaju problemi i negativnost. Hvala na pažnji [:lepota]
2015 08 04
Da li to podrazumeva i skidanje stvari koje nisu odgovarajućeg brenda ? Mnogo me nervira kad ukucam npr 'ZARA' a izlaze mi Nike stvari i stvari ostalih brendova, samo zbog toga što su članice to tagovale.
2015 08 04
Kada naletite na takve predmete, pošaljite mi link u inbox, jer ne mogu proveravati svaki predmet toliko detaljno.
2015 08 05
Postovana, predmeta koji su pogresno tagovani ima toliko mnogo, cak i kod veoma koreknih i postenih clanica da ako budete sve to brisali, obrisacete pola sajta. Zato Vam savetujem da negde objavite da moraju same da izmene svoje tagove u nekom vremenskom roku,pa ako ne ispostuju tek onda da pristupite brisanju. Pozdrav
2015 08 06
jok, molbu ce da vam pise da postujete nas sa regularnim tagovima.
2015 08 10
33 je broj covekovog naloga. Ne broj godina ili cm [:smejuljitise] tako da, deckic je ovde pa je ovde, nikakav delete ga nece oterati, mada, ja ga bas bas gotivim, iako neke devojke misle da je trauma da bude ovde [:osmeh]
2015 08 13
Ne mogu da ne pohvalim rad administratorke, jer je podforum 'Rasprodaje' brojao 41000 tema, a sada ih ima samo 688. A da ne pominjem jos druge pozitivne stvari. Svaka cast! [:lepota]
2015 08 13
Sve pohvale za Adminku [:lepota] I ja kad sam gledala podforum Rasprodaje, bio je zatrpan temama jos iz prosle godine, bilo je preko 1500 strana cini mi se, stvarno je bilo potrebna generalka, i hvala Adminki na tome, trebalo je vreme srediti taj dzumbus [:lepota] Plus sve ostalo sto je donela pozitivno na forum, hvala u ime svih nas [:osmeh]
2015 08 14
Zelim da blokiram osobu koja mi salje vulgarne poruke.Ne mogu da verujem da su ovde nasli da uhode devojke.Molim za pomoc!!
2015 08 23
Kako mislis uhodi?? Evo mozda ja mogu da ti pomognem?
2015 08 25
[:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] BOG! Ja tebe obozavam hahahahahah!!! [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 08 25
[:smejatise] hahaha :-) i ja tebe
2015 08 25
bankar33.34.35 - ludilo [:smejuljitise] Što si neki, nemoj da nam plašiš članice [:stidljiv] Žao mi što te "brišu" stalno [:osmeh]
2015 08 25
Meni takodje emushka :) (36)
2015 08 27
[slika:4663b40a-0b01-4193-9611-ecc806d48767] Obrisaće adminka i mene i tebe [:stidljiv]
2015 08 27
1 2 3 4 Sledeći