Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Ne mogu ja ove....

... sto traze razmenu za novo, a svoje ne daju! Svakodnevno mi stizu upiti za razmenu, zaista pogledam sve, odgovorim na poruke... ali kad god sam nasla nesto da mi odgovara, e bas to je SAMO PRODAJA!
2015 09 22
To je redovna pojava, vecina devojaka koje zele razmenu, upravo trazi nove stvari, mislim da bi idealna reklama bila Trazim novo, dajem staro sto mi vise ne treba; pri cemu su te polovne stvari u vecini slucajeva za bacanje ili pak precenjene tako da bi u slucaju razmene novo za staro verovatno trazile i doplatu.
2015 09 22
Kod mene pise kada sam za razmenu, a kada ne, s tim sto imam predmete koji su iskljucivo za prodaju i to naglasavam u opisu predmeta. Ubedjena sam da je to fol i da pozivom na razmenu, ustvari na kvarno, skrecu paznju na svoje profile i tako dolaze i do kupaca....jadno.
2015 09 22
Olga slazem se, mislim da je podforum TRAZIM preplavljen pozivima za razmene (retko ko trazi da kupuje) i da neke clanice zloupotrebljavaju taj podforum, jer se tamo mogu reklamirati, ili navodno traziti nesto, do zla boga a da im niko nista ne moze reci.
2015 09 22
To je pojava za koju znaju i vrapci na grani :) Mislim da bi trebalo da se otvore sledece teme i da se flaguju: 1. Traze razmenu, a ne rade razmenu 2. 100 puta na dan otvaraju teme za rasprodaju 3. Postave predmet koji nemaju kao navlakusu 4. Otvaraju teme sa popustima kao navlakusu Lepo da se otvori jedna ili vise tema i da se flaguje, jer verujem da je i drugima, kao i meni dosadilo vise da vidim ovakvu temu. Da, znamo da to clanice rade, da, znamo da su nekulturne, da, znamo nece se promeniti, nazalost. Ne nervirajte se zbog nevaspitanih ljudi koje ne mozete promeniti. Dont worry, be happy. :)
2015 09 23
@Prakilica , sve mi zvuci poznato, posle takvog stava ja vise sa clanicom ne ulazim u opcije razmatranja razmene. Inace, mislim da je ok da su neke stvari samo za prodaju, ali da to pise u opisu predmeta. Bar sam ja na taj nacin postavila svoju ponufu, mefjutim ni to nije dovoljno, posto nrke dyme zele bas te oredmete i ljute sd sto su samo za prodsju, a upozorim ih unapred da procitaju opis posto. Mada, to citanje opisa za dobar deo predstyvlja cist gubitak vremena, ne znam da li [:plakati] ili [:smejuljitise] .
2015 09 23