Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

POTENCIJALNI PREVARANTI

> milichicaabgd: > > LadyBlye: > > > MARIJANA832: > > > I nema negativnog utiska koji je ostavila drugoj clanici...... > > > Bas sumnjivo.... > > Da, nema... Ne znam za tu drugu, za ovu sam samo videla preko linka ovde njenog profila, a ona tema o vraćenom paketu je obrisana... > Pozdrav devojke,otvorila sam novi nalog jer mi je stari bez reci bokiran,(cipelicks)sve izbrisano od teme preko komentara dok doticna koja me je navozala koliko vidim i dalje hara. Hoce li mi iko objasniti podrzavanje prevaranata ovde i dati JEDAN razlog zasto je na sve moje placanje i vracanje paketa MOJ nalog blokiran?? > A i da,moja agonija sa adminom traje od onda,iliti ne odgovaraju NI NA JEDNU poruku,ovo stvarno prevazilazi zdrav razum. Ne bih znala zaista šta je tu bilo u pitanju pa da Vam je profil blokiran, ali sećam se da je ta tema koja je obrisana bila baš turbulentna počev od pet strana jednih te istih komentara od druge članice, preko traženja dodatnih slika za čizme pošto su slike na profilu bile sa neta, pa sve do toga da je na temu banula neka dokona persona koja nas je sve koje smo tada komentarisale nazivala kokoškama, guskama i sl. Takođe, ne znam iz kog razloga se briše negativan utisak za vraćeni paket i to namerno vraćen- postojali su skreenshotovi gde se jasno videlo da je članica koja je bila "kupac" pisala da "iz principa ili inata neće da preuzme paket", i isti je vraćen, jer je navodno u tel. razgovoru između vas dve bilo dogovoreno da Vi plaćate ptt, a ne ona... Takođe, nakon bloka jednog profila ne sme se otvarati drugi, ali to vidite sa adminom sajta iz kog razloga tačno Vam je blokiran onaj prethodni profil.
2019 05 09
> LadyBlye: > > milichicaabgd: > > > LadyBlye: > > > > MARIJANA832: > > > > I nema negativnog utiska koji je ostavila drugoj clanici...... > > > > Bas sumnjivo.... > > > Da, nema... Ne znam za tu drugu, za ovu sam samo videla preko linka ovde njenog profila, a ona tema o vraćenom paketu je obrisana... > > Pozdrav devojke,otvorila sam novi nalog jer mi je stari bez reci bokiran,(cipelicks)sve izbrisano od teme preko komentara dok doticna koja me je navozala koliko vidim i dalje hara. Hoce li mi iko objasniti podrzavanje prevaranata ovde i dati JEDAN razlog zasto je na sve moje placanje i vracanje paketa MOJ nalog blokiran?? > > A i da,moja agonija sa adminom traje od onda,iliti ne odgovaraju NI NA JEDNU poruku,ovo stvarno prevazilazi zdrav razum. > Ne bih znala zaista šta je tu bilo u pitanju pa da Vam je profil blokiran, ali sećam se da je ta tema koja je obrisana bila baš turbulentna počev od pet strana jednih te istih komentara od druge članice, preko traženja dodatnih slika za čizme pošto su slike na profilu bile sa neta, pa sve do toga da je na temu banula neka dokona persona koja nas je sve koje smo tada komentarisale nazivala kokoškama, guskama i sl. Takođe, ne znam iz kog razloga se briše negativan utisak za vraćeni paket i to namerno vraćen- postojali su skreenshotovi gde se jasno videlo da je članica koja je bila "kupac" pisala da "iz principa ili inata neće da preuzme paket", i isti je vraćen, jer je navodno u tel. razgovoru između vas dve bilo dogovoreno da Vi plaćate ptt, a ne ona... > Takođe, nakon bloka jednog profila ne sme se otvarati drugi, ali to vidite sa adminom sajta iz kog razloga tačno Vam je blokiran onaj prethodni profil. Pa mogla bih da vidim ukoliko se ikad javi neko,ovako slaba vajda mesec ipo kasnije. Azurnost na nivou. Isto tako imala sam novac na tom profilu koji sam koristila za promociju artikla, ako cemo u tom pravcu da krenemo nije cool ni malo,proca bas smrdi.
2019 05 09
Dijana Marinkovic poznata prevarantica ovde. Mene je uspela da zajebe na lalafo-u za 5.000 dinara, ali sam je nasla i na krpicama i odmah prepoznala i proverila(to je ona, jer je isti br telefona sa kog mi se javila) — KikiKile92 — na krpicama. Prodaje sve ispod 5.000 dinara, ako nesto kosta skuplje ona ce vam spustiti i bez vaseg pitanja da iznos ne bi prelazio 5.000 i da ne biste bili u mogucnosti da je prijavite.
2019 05 24
> Shljokicaa: > Dijana Marinkovic poznata prevarantica ovde. Mene je uspela da zajebe na lalafo-u za 5.000 dinara, ali sam je nasla i na krpicama i odmah prepoznala i proverila(to je ona, jer je isti br telefona sa kog mi se javila) — KikiKile92 — na krpicama. Prodaje sve ispod 5.000 dinara, ako nesto kosta skuplje ona ce vam spustiti i bez vaseg pitanja da iznos ne bi prelazio 5.000 i da ne biste bili u mogucnosti da je prijavite. Ostavite link tog njenog profila ovde.
2019 05 24
Evo još jednog potencijalnog upisana ko tijanaTT123 zahteva iskljucivo uplatu pa slanje a iznos je bio 4000din i kada nisam pristala dala mi negativnu. Bezobrazluk a ima 16 utisaka a ja 82. Bruka kakvih ima na sajtu. A admina nema nigde
2019 06 02
Pa, bolje vam je uživo da vidite ofmah ptedmet, nego da vam šalje, realno
2019 06 13
Ja isto pravim snizenja te se kod mene negde mogu naci predmeti mnogo nizih cena u ranijim postovima jer ne brisem ali to ne znaci da sam prevarant a ukoliko mu pritisne neko na" zelim" a nije promenjeno naravno ide po toj ceni jer je moja greska.Mn se desilo da mi clanica posalje sliku predmeta i znm da je u zadnje vr.bio 1500 i stavim taj otkup da bi takve reci dobila sa njene strane,da sam prevarant itd a nije ni pritisnula zelim...Sajt bi mnogo lepse radio da se ljudi vise postuju i da imaju lepu konverzaciju.Sa normalnim ljudima nije tesko naci dogovor.Zivi smo ljudi..a ziv covek i pogresi.
2019 06 13
@tiica97 potencijalni prevarant-1500dinara je u pitanju. OVAKO MORAM VELIKIM KUPILA SAM OD GOSPODJE MASLINASTO ZELENU SA FLEKOM ZA KOJU NIJE NAPOMENULA DEVOJKI SAM NAPISALA DA ZELIM SVOJ NOVAC NAKON DVE NEDELJE NJENOG NE JAVLJANJA ONA MENE OCRNJUJE NA MOM SOPSTVENOM PROFILU JER JE ONA UVREDJENA STO MI NIJE ODGOVORILA JER SAM JOJ DALA OCENU ... OVAKVIM DEVOJKAMA TREBA STATI NA REP I UGASITI IH ...ZNACI NIJE NI POMENULA NISTA JA SAM SE ISPALILA ZA SVADBU JER HALJINA JE OCAJ ...NE ZNAM SAMO KAKO PRLJAVE STVARI MOZE U ORMANU DA DRZI ... ZNACI NE ODGOVARA NA PORUKE MNOGE JE ZEZNULA ISTO TAKO KAO MENE ... NAZALOST ... I MENI JE NEGATIVNE STAVILA JER SAM JA NJOJ STAVILA S RAZLOGOM ...TESKO SE ZARADI TAJ DINAR I JOS VAS ZAJEBU... kao ————tiica97————
2019 07 01
Da li se moze znati ko su potencijalni prevaranti da ne kupujemo od njih?Za jednu znam, kupila sam sandale od nje, prodali mi je skroz stare odlepljene i pritom tvrdi da su se u transportu ostetile!😡nije prihvatila vracanje, Dana sam joj negativnu ocenu, ali je toliko bezobrazna da je I ona mene negativno ocenila, onda me je molila da joj skinem negativnu, pristala sam iz razloga sto sam nova pa da mi ne kvari ocenre ali da je bila u Bg sigurno bih je rascupala! Druga mi je prodala falc umesto originala, nesto sasvim drugacije od postavljene slike i to punih 140e!!!! Nikada se nije javila!😡😡😡😡😡
2019 07 12
E ovako, ne znam odakle da počnem. 5 godina iskustva u kupujem prodajem na Kupindu, a ovde sam relativno nova ova situacija mo se u životu nije desila. BEBA95 clan. Pošto sam nova na ovom sajtu, devojka je naručila od mene dve majice za 600 din da joj pošaljem preporučeno. Kud veli, ajde nova sam ona ima 58 pozitivnih, mogu joj verovati pa sam joj prvo poslala kako je ona tražila. Dva dana me je zavlačila pod izgovorima : U bolnici sam, na poslu sam, radim na bitno funkciji, na projektu sam, pa na seminaru sam itd. Naravno bilo mi je sumnjivo. Kad sam joj opet rekla kad ćeš uplatiti, rekla je koliko beše para treba?!?! DANAS, DAN ISPORUKE. JA sam poludela kad mi je poslala da IM SE ZAGUBIO PAKET, DA JOJ NIJE STIGLO I DA NEĆE DA PLATI a vidim na internetu da je uručeno primaocu. Reko devojko koga ti lažeš, uručeno ti je??? ONA I DALJE TVRDI DA NIJE. Ja poludim, nazovem njihovu poštu da mi daju broj od poštar i ja ga nazovem i on mi kaže da je uručeno NJENOM OCU. NA TO ONA MENI KAŽE DA NEMA OCA?!?!? I DA SAM JE POVREDILA STO SAM GA SPOMENULA JER JE UMRO PRE 10 GODINA?!?!? Poštar mi kaže, malo je ovo mesto, ja sam njen poštar znam joj oca i celu PORODICU. I KAŽE LIČNO NJENOM OCU TOM I TOM SAM DAO U RUKE. Za 600 din ona meni kaže DA NEMA OCA??? JA SAM U SOKU I MOLIM ADMINA DA OBRATI PAŽNJU NA OVU ČLANICU. Kao i na članice da ne sarađuju sa njom, ovo je zaista dno dna!!!!!!!!
2019 07 23
Pozdrav drage moje,molim admina da reaguje u vezi clanice BeBa 95 jer sam i ja prevarenaod strane doticne goapodje,vidim da nisam jedina.Paket je preuzela za koji kaze da nije apsolutno urucen,a kao sto vidm ista prica je kod svake clanice ,cak sam kontaktirala i postara koji je urucio paket a postoji i dokaz na pracenu posiljke da je paket urucen.
2019 07 25
> OlgaAN: > Taj "uzorak" je vec u omiljenom jedne clanice ,tako da.... [:vrtoglav] > Rekla bih da Adminka ima posla preko glave. > Neverovatno, kako ne znaju gde je forum i korisne teme, recimo i o Miljani, a kad nalete na Miljanu,Dragana,Anitu...trk na forum i " Ljudi,otkrila sam toplu vodu"
2019 08 12
Dobar dan svima, obratite paznju na Majamski i Vandica1974,ni jedna ni druga nemaju ocene.Očigledno novi nalozi.Prva mi je trazila popust za čizme, nije javila dve nedelje,te nije u Beogradu,pa je zaboravila itd,itd.U svakom slučaju imam sve poruke.Druga me je molila da joj pošaljem tašnu sa otkupom,tašna mi se vratila.Nisam ljuta samo vodite računa.Veliki pozdrav.
2019 08 13
Dobar dan, da li ovde postoji neki admin ili neko kome moze da se prijavi, prebacila sam novac zeni na racun, od tada se nije javila, proslo je vec 12 dana? Hvala unapred.
2019 09 02
> Marylin: > E hvala ti. Ma bolje da mi stoje stvarcice nego da se nesto lose desi. Niko mi jos do sada nije trazio da mi bane tek tako na vrata i isprobava stvari po mojoj kuci. Ne mogu da verujem da ljudi imaju i takve predloge. Novija sam na sajtu i zgrozena sam nekim ljudima i ponudama, zaista
2019 09 02
1 2 ... 16 17 18 19 20 21 22 ... 49