Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

POTENCIJALNI PREVARANTI

Nisam mislila nista lose,nego za sebe govorim da sam se raspisala previse :-D O boze...ignorisi samo,preko poruka ti ne moze nista
2015 10 18
violetrose jesi javila adminki?
2015 11 06
Javljeno je sve i već je blokiran i ovaj nalog.. sve pohvale za brzu reakciju adminke [:lepota]
2015 11 06
prevaranti polako *mutiraju* cuvajte se
2015 11 07
Ima 5 negativnih,tako da oprezno
2015 11 08
Ocigledno je da saradnja s njom moze da ode u nezeljenom pravcu [:vrtoglav] razmena ,samo pod uslovom da ona salje prva.
2015 11 08
imas dovoljno utisaka,trazi da salje prva,pa tek onda ti kad se uveris da je sve ok
2015 11 08
Jeste,imala je iste kanadjanke.
2015 11 09
Vama je lako da se salite.Jer vas nisu prevarili i vi niste naseli i poklonili nekom tamo 6800dinara. Ja za taj novac imam da radim vise od 10dana.Pa sad vi se stavite u moju situaciju,da treba da vam pucaju ledja za nekog indijanca koji zaradjuje za zivot na taj nacin.Na sta to lici,mene bi bilo sramota da se pogledam u ogledalo da sam to uradio nekom.Mislite da sam ja glup ili nesposoban da radim isto sto i ona.Pa naravno da nisam,ali ja to ne bi uradio pa makar nemao za parce hleba.To je toliko bezobrazno da ne mogu da poverujem na sta sve ljudi(Devojke) spadaju i sta su spremne da urade. I JOS SE SPRDAJU SA MNOM UDARI JUNAK NA JUNAKA.
2015 11 11
To moj nalog nije.Ja sam tek skoro prvi put doso ovde.Ja sam iz okoline Krusevca i nemam apsolutno nikakve veze s tom osobom.Ja cak i ne prodajem stvari vec samo kupujem ovde a mogu da vam ostavim adresu i na druge servere gde moze jasno da se vidi da nisam ta osoba ja.Imam me i na limundu kupindu i kupujem prodajem,i ni na jednom serveru nemam ni jednu jedinu prodaju.Nemam ja sta da prodam a taj clan koliko sam primetio je prodavao i varao ljude.Sto mogu bilom kojem adminu u bilo koje vreme da slikam svoju licnu i da da postavim kao dokaz da ja nemam nikakve veze sa tom osobom.Pogresili ste i to veoma,cak mislim da sam procitao negde da je taj clan iz Cacka.Nikad se nisam sluzio time niti sam zaradjivao novac na takav nacin. Mozete da proverite kod nekoliko clanova ovde sa kojima sa radio na drugim serverima.Ja to ne krijem i mogu vam ostaviti njihove profile.Svi ti clanovi imaju jako jako puno pozitivnih ocena i nemaju ni jednu negativnu. NA DRUGE SERVERE SAM OSTAVIO LICNU KARTU,GDE MORA TACNA ADRESA MOG STANOVANJA I NEMA LAGANJA JER AKO ZABRLJATE NE MOZETE PONOVO DA SE UCLANITE.SVE JA TO MOGU DA DOSTAVIM ADMINIMA.Ja ne posedujem 100licne vec samo jednu jedinu sa mojim Imenom i Prezimenom. I ne znam odakle vama pade na pamet da sam ja ta osoba i da imam vise naloga.Ja opet naglasavan da nista ali bas nista nikad preko neta nisam prodao ni jednu jedinu stvarcicu.
2015 11 11
Jos nesto da dodam da vam pojasnim neke stvari.Pitajte clanove kojima je ta osoba prodala telefone,njegovu adresu.A zatim pitajte Bilo koju osobu od koje sam ja kupio nesto ovde za moju adresu i videcete da nismo iste osobe.Jos nesto,kad mi stigne kupljena stvar u posti gde podizem,moram da prilozim licnu kartu da bih posiljku podigo.Jer upisuju broj licne karte prilikom preuzimanja posiljke iznad popisa,gde se potpisujete. Da taj lik je iz Vrnjacke Banje nije iz Cacka.Ali bez obzira ja ovde nemam dva naloga i nemam potrebe da pravim vise naloga jer ja sam ovde da kupujem a ne da prodajem.Ali na kraj krajeva proverite na ovaj nacin sto sam vam objasnio i videsete da gresite. Ovo me je mozda i mrzelo da pisem ali necu da ispadne da sam prevarant jer nisam. Ja sam u zivotu naucio da radim posteno za zivot i meni nikad niko ne moze da pokuca na vrata zbog takve vrste radnje.
2015 11 11
thranduil, vrlo dobro znam na koji nacin moze da se proveri bilo koji clan sajta, pa i Vi. Neka bude da gresim pa cu ovog puta obrisati komentare. Nadam se da cete u buduce biti oprezniji kada kupujete na ovom sajtu. Svako dobro!
2015 11 11
Ja zaista ne znam,ali posto vi znate voleo bih da proverite.Insistiram od vas to.Pa kad proverite napisite ovde.Ovo je Forum i ono sto ste pisali je videlo vise ljudi(Clanovi),pa bi bilo uredu sa vase strane i da proverite i skinete jos jednu ljagu sa mog profila.Pozz
2015 11 11
Proverila sam adrese ,ne poklapaju se eto jedna ljaga je skinuta. [:osmeh]
2015 11 11
Trcite pred rudu bezveze.Ja znam da nisam zakinuo zavrnuo nikog.I nisam ni na jednom serveru pravio novi profil to jes drugi.To sam sto sam.I ako imam neku negativnu nema je iz prevare sigurno.
2015 11 11
1 2 3 4 5 6 ... 49