Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

POTENCIJALNI PREVARANTI

Ja sam saradjivala sa njom,mislim kupovala od nje, ovde je zabranjena komercijalna prodaja novih stvari, i zato je blokirana.> penelopa: > Sta je sa ovom clanicom blokirana je a ja sam joj uplatila novac dal neko zna...pomoc..https://mojekrpice.rs/milastrahinja-227440
2020 09 20
Nazalost, posle nekoliko kupovina, na obostrano zadovoljstvo, evo i mene u klubu onih koji su se nasli na meti prevaranta. Na srecu, samo u pokusaju. Verujem da me razumete kada kazem da je tu novac manje bitan. Ne bih sebi mogla da oprostim da me neko tako odradi. Zao mi je i sto se jedna sjajna prica kao sto je MK zahvaljujuci takvima devalvira. Kontaktirala sam clanicu jer je za proizvod za koji sam zainteresovana stavila 1 rsd. Interesantno, iako sam ja spremna da platim proizvod, ona mi nudi razmenu "ako imam neko zlato, srebro ili nesto u S/M velicini". Odbila sam uz obrazlozenje da mi je to komplikovano, da prihvatam cenu i dostavila joj podatke za slanje paketa. Od tog trenutka vise joj nisam "zanimljiva", iako je poslednji log vidim bio pre dva sata. Ne treba biti mastovit pa zakljuciti sta bih dobila da sam nasela na razmenu ili uplatila novac pre slanja. Ovo pisem kao upozorenje jer je profil (lazan pretpostavljam kao i roba koju navodno prodaje) i dalje aktivan. Sto se mene tice (izvinjavam se ozbiljnim clanicama) ali razmisljam da prestanem da kupujem preko MK. Bezveze ja da zbog necega sto bi trebalo da bude zabavno sebi pravim problem.
2020 10 02
> marjanAL: > Sramota me je koliko sam poruka devojci poslala ali paket vrlo verovatno neću dobiti, iako sam novac uplatila. A devojka je u međuvremenu obrisala sve sa svog profila. Da li ste imale sličnu situaciju i da li prijaviti? Nisi jedina koju je zeznula ta devojka , zato je od mene i dobila negativnu ocenu. I drago mi je da je blokirana, samo moj slucaj je bio da sam poslala paket koji navodno nije mogla zbog posla da preuzme. Pa ici ce do poste itd da bi na kraju posle mojih sto poruka njoj, meni vracen paket i naravno platila sam duplu postarinu.
2020 10 04
Korisnica dragan_z iz Lebana veliki prevarant! Pazite menja opis predneta cim javite da j3 stigao i da ne odgovara opisu Za porucivanje pisite na viberu ili whatsapp-u Broj 064/022-6192
2020 10 15
Ta prevarantkinja daje ovaj broj i inda Vas tano blokira a na sajtu nema dokaza. Pazite se
2020 10 15
SenjoritaK devojka šalje smeće od stvari daje netačne informacije vezano za mere, stanje. Ja kad sam otvorila paket bila sam u soku sta mi je poslala. Onda odem na njen profil pogledam utiske, ko je prati i vidim da je jedna devojka na njenom predhodnom profilu rekla da se ne kupuje od nje jer vara ljude gasi stare profile i otvara nove. Ja stvarno ne razumem takve likove sta imas od toga da uvalis nekome smeće i da zaradis tako što varaš ljude, valjda je svrha ovog sajta da saradnja bude na obostrano zadovoljstvo.
2020 10 17
https://mojekrpice.rs/teodoraaaa98-232428 devojka mene ocenjuje negativno. okacene slike "zara sako kao nov" cena 1499, ja trazim jos slika i dimenzije, stignu mi slike sa razlicitim dimenzijama i trazim pismeno. dobijem odgovor da su ramena 42... stigne sako, preuzmem ga 17.11.2020.g u 12:16 casova i odmah obavestim clanicu, da je sako sa flekama, vise konci i da su ramena 37,3... nakon razeman poruka, u kojima po njenim recima "ja pretim" a pretnja se odnosi na prijavu MK administratoru, policiji i inspekciji, dobijem odgovor da sam ja prevarant... Tako vec treci put... platim, dobijem smece koje mogu samo da bacim, jer je cena tofg sakoa 100 dinara
2020 11 18
Moram da upozorim clanice da sam jako razocarana razmenom sa korisnicom lepestvari321 https❓/mojekrpice.rs/lepestvari321-227464 Poslala sam joj dve stvari skuplje za jednu koja je izvucena i puna cupkica iako je rekla da je nova tj helanke. Primila sam paket. Poslala joj poruku kako helanke ne vrede dve stvari koje sam joj poslala zara nova majica + ps mindjuse..i da sam razocarana..ni izvni ni nista nisam dobila bilo kakvu poruku a clanica ima 18 pozitivnih.. Ne znam stvarno kako neke ljude ovde nije sramota da uvaljuju stvari koje se mogu nositi po kuci i za smece za stvari koje se mogu nositi po crvenom tepihu koliko su kvalittene i nove...Jedno veliko razocarenje .....
2020 11 18
Da se upišem i ja u listu prevarenih na sajtu, posle toliko godina i sjajnih kupovina ovde. Devojka očigledno ima još puno lažnih profila sa kojih me celi dan negativno ocenjuje za neke navodne saradnje koje nismo imale, pa obratite pažnju i na te profile, mada su svi novootvoreni. Detalje o "saradnji" sa članicom ZoricaMajdić123 objavila sam na njenom profilu, ostavljam link ako nekoga zanima. Po gomili negativnih ocena i uloženoj energiji rekla bih da se tim prevarama ozbiljno bave. https://mojekrpice.rs/zoricamajdic123-178294
2020 11 23
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/d38357aaf57286300755f0cc35a1df82.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/9d11ef62d9e4e43d0775fe8d4eb05c13.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/a6b8dbaf8feee25b8917e14166221f4d.jpg) Članica koja prodaje ovaj kaput, prvo je meni pokušala da proda kaput kao da je italijanski iliti made in Italy ( imala sam slike i na viberu, ali sam obrisala, shvatila sam da etiketa nema veze sa navedenim poreklom... kasnije videla na instagramu da se prodaje za 3000) Sada je na isti taj kaput ušila etiketu Zare i prodaje kao da je Zarin 😳
2020 12 06
Pozdrav svima! Htela bih par reci o Ruski iz Beograda. RuskaBG68 Ako se tako zove i ako Ruska kao takva uopste postoji.. Kupila sam od Ruske torbu. Odmah cu reci na pocetku da nisam pitala da li je torba original. Zasto? Jer sam smatrala da dovoljno postena osoba napise kada nesto nije original tj.naglasi da je replika i zakljucila da bi zena koja voli firmirane stvari, gospodja Ruska, to napisala i za ovu torbu. I pored cinjenice da je komunikacija isla jako sporo i tesko, po nekoliko puta sam postavljala ista pitanja, slala poruke, strpljivo cekala danima odgovor (mogu postaviti screenshot koliko je trajalo) i stalnog osecaja da nesto nije u redu, ipak sam odlucila da kupim torbu od Ruske (moja glupost- priznajem). U pitanju je torba Chloe faye mini. U oglasu je pisalo da postoji mogucnost korekcije cene i korekciju od 20 eur sam i dobila (ovo moram naglasiti jer bi Ruskin argument bio da sam torbu dobila po snizenoj ceni). Da, dobila sam popust 20 eur. Ruska jeste insistrirala na licnom preuzimanju ali da mi je uruci njen sin, a ne ona. Posle prvog neuspesnog pokusaja (ja zbog deteta nisam dosla, o cemu sam Rusku brzo i na vreme obavestila, a ona to smatra izuzetnim cimanjem) nasli smo se sledeceg dana, na ulici, kod Vuka. Preuzela sam torbu. Bilo je malo neprijatno jer nikada nista nisam preuzimala na ulici. Na brzinu sam je pogledala spolja, sve se cinilo ok i zapricala oko nacina nosenja torbe On se predstavio kao neko ko se bavi modom i jos dodao da Ruska nabavlja stvari od neke prijatelhice iz butika ili za prijateljicu koja prodaje estradnim zvezdama... tako nekako ...Sto mi je dodatno znacilo kao signal da ne kupujem fake...
2020 12 07
Nisam mnogo zagledala, htela sam prosto da ne skrecem paznju ljudima i da neko ne vidi da dajem neke pare i uzimam neku torbu, pa da ne daj Boze posle jure mene ili tog coveka. Kada sam dosla kuci i detaljno pogledala torbu, naravno da sam odmah shvatila da torba nije original. Kontaktirala sam Rusku i rekla joj da shvatam da torba nije original, bez naada, uvreda onako ljudski, ponudila joj da zadrzi 10 000 din (TAKO PRIHVATAJUCI SVOJU ODGOVORNOST), da joj torbu vratim, a ona meni vrati ostatak novca. Naravno da nije pristala pod izgovorom da je nisam ni pitala da li je original pa mi ona nije ni rekla. ..I zaista rekao bi covek da je u pravu...Moje uverenje je da je Ruska isla na varijantu - za jednu cu napisati da je original, za drugu da je replika, a kod nekih cu ostaviti prazno polje, pa ko se upeca - upecao se i kako sam proceni. Ja kao kupac nisam po zakonu duzna da budem vrsni poznavalac originla ali je PRODAVAC DUZAN DA NAGLASI DA PRODAJE REPLIKU. Ja smatram da ukoliko pise Chloe torba da je to Chloe torba, ako je replika TREBA DA PISE REPLIKA Chloe torbe. To rade posteni prodavci, tako se to radi na ovim sajtovima. Ovo sve pisem jer ne bih da neko nasedne na Hermes, Jimmy Choo, Burberry itd... i Ruskinu slatkorecivost o samoj sebi. Zbog nacina na koji je odgovorila na moju molbu izgleda mi kao neko ko itekako zna sta radi... Zato, cuvajte se, NEMOJTE KUPOVATI OD RUSKE IZ BEOGRADA PO CENAMA KOJE JE STAVILA jer ce svako iz Beograda reci da je to premnogo za replike. Ja nisam poslusala intuiciju i sada se osecam prevarenom. A Ruska mirno spava jer joj nije postavjeno pitanje!!!
2020 12 07
Poštovana Danice, Vašu prepisku ovde poslala mi je jedna moja zadovoljna mušterija i hvala joj na tome. Rado ću da razjasnim sa Vama i javno. 1) U oglasu javno nije stajalo da je torba ORIGINAL i cena je bila 340 evra na popustu - napisano je da je torba nova i izrađena od kože i prave kože pitona (poklopac) 2) Na taj popust insistirali ste na dodatnom popustu koji sam Vam i dala i dobili ste torbu za 320 evra 3) Ako torba košta original u radnji 1400-1500 evra, ako vas ta intuicija nagovarala što niste ni jednom me pitali da li je torba original? Odgovorila bih Vam da nije i da je replika onako kako jeste. VI STE BILI ZAUZETI CENOM I TO STE PONAVLJALI. 4) Sva komunikacija je bila pravovremeno i nikada nisam imala kasnjenje i na sva pitanja sam vam odgovorila 5) IMALI STE LICNU DOSTAVU - Mogli ste sve da pogledate i da pregledate i da se raspitate JA VAS NISAM NAGOVARALA DA KUPITE ILI VAS PRIMORALA NA KUPOVINU 6) Kao što sam vam rekla sinoc u našoj prepisci ako nije napisano da je torba original onda torba nije original, originalnost poseduje dve stvari DA ILI NE. 7) U oglasu je pisalo da je Chloe torba nova, nenosena izrađena od prevrnute kože i kože pravog pitona 8) Torbu ste imali na uvid i licno preuzeli 9) Nije vam uskraceno ni jedno pravo, imali ste mogucnost sve da pitate uz mogucnost licne dostave nisam vam slala putem paketa macku u dzaku nego ste licno videli torbu, probali na sred ulice (bez straha o kom pričate) i odlucili se da kupite 10) Da li negde pise da moram ja da vam predam torbu? Vama je torba ljudski urucena i mogli ste da je pregledate vremenski koliko ste hteli Ja Vama nisam kriva što niste pitali i sto se niste informisali u oglasu NIJE pisalo da je torba ORIGINAL i odgovarala sam na sva vasa pitanja plus ste licno preuzeli torbu. Ako ste vi imali ocekivanja da torbu od 1400-1500 evra original u radnji kupite novu original za 320 evra onda trebate da se zapitate ko bi tako jeftino dao novu nenosenu original torbu. Pozdrav
2020 12 07
Sinoc sam vam poslala poruku jedne clanice koja je lepo pitala za jednu od torbi da li je replika ili original i ja sam napisala "poštovana torba je replika, original košta u radnji .... evra". Uljudno sam vam i u normalnim vremenskim intervalima odgovarala na sva vasa pitanja i uvek sa velikim postovanjem. Vama nista nije uskraceno i torbu ste videli, preuzeli i platili. Torbu je mogao da vam preda bilo ko, nigde ne pise da sam ja po bilo kom osnovu duzna da vam predam torbu ja sam rekla licno preuzimanje, imam i ja svoje obaveze i nisam u mogucnosti nekad da se vidim sa kupcem. Vi ste tretirani sa velikim postovanjem i mogli ste sve da pitate niko vam nije branio. Sve je zanimljivo u vašoj prici pa čak i vaša intuicija koja vam je govorila da ne kupujete, ali ste bespomučno tražili popust dodatni samo da dođete do torbe i to sam Vam i učinila. Da ste me lepo pitali dobili biste odgovor kao što pitaju članice koje kao vi se razumeju u firmirane stvari pa znaju da torba koja košta 1400-1500 ne može tek tako lako da košta 320 evra i to da je original i potpuno nova, jedino da bude u pocepanom i neprepoznatljivom stanju za taj novac. Svako ko je kupio torbu od 1500 evra sigurno je ne bi dao tako lako za 300 evra poptuno novu, to je normalna logika.
2020 12 07
Postovana Ruska, Uopste ne sumnjam da imate zadovoljnih musterija. Rekla sam da ste isli na varijantu ko nasedne -naseo je. Ja sam nasela jer sam verovala da ste postena osoba. Kulturna i otmena osoba zna da treba da napise replika Chloe torbe. To radi svaki posten prodavac. Nisu svi ljudi eksperti za originale. Uopsete ne ulazim u to da li na Vasim drugim oglasima pise original ili ne pise. Negde pise, negde ne pise. Vasa torba trenutno na trzistu kakvo jeste u Srbiji i gde se potpuno nove torbe Gucci, YSL i druge firmirane original torbe prodaju za 350 eur ili 400 eur, vredi maksimum 150 eur. Vi i svako u Beogradu zna da se replika ne prodaje za taj novac. Smeju se ljudima kojima se to spomeme. Zato je i niste hteli natrag. Ja sam svoju odgovornost prihvatila ali Vi ne prihvatate svoju. Ali kao sto sam napisala, pricamo razlicitim jezicima... I da, u vezi sa dodatnim popustom na koji se stalno vracate kao da ste mi poklonili torbu. Da, pitala sam jer ste Vi to naglasili u oglasu. I ne vidim tu nikakv problem niti me je zbog toga sramota. Jer je to legitimno. Dali ste mi popust 20 eur, a ja Vama ponudila da Vam ostane 10. 000 dinara jer sam ja bila brzopleta sto nemam problem da priznam. Niste prihvatili jer znate da repliku nikada necete prodati za novac koji ste trazili. A prepisku mozete da skinsotujete i postavite ovde, pa ce se ljudi sami uveriti koliko je trajala i kako ste na pitanja odgovarali.
2020 12 07
1 2 ... 21 22 23 24 25 26 27 ... 49