Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

POTENCIJALNI PREVARANTI

Nije mi jasno zasto taj nalog ciji je link postavila Natasa jos uvek nije blokiran? Jel' cekamo da se neko prvo upeca, pa da tek onda prijavljujemo Adminki ? [:vrtoglav]
2015 11 21
Dok se mi odmaramo, multi vredno rade [:lepota] [:poljubac]
2015 11 22
To je isto uradila sa ugg cizmama i cipelama MojaRadnja....postavila i izbrisala... tako da sam 100% sigurna da je i dedatoza nalog DraganeMirkovic .
2015 11 23
Bravo !!! [:osmeh]
2015 11 23
Pozdrav sivma. Ne znam da li sam na pravom mestu ali treba mi jedan savet. Pre nekoliko dana dogovorila sam sa članicom da izvršimo razmene bunde. Ja sam poslala svoju. I javila sam joj da sam poslala. Nije mi nista odogovarala. A vidla sam da se logovala. Sutra dan sam je pitala da li je poslala njenu, opet mi nije ogovarala a vidla sam ponovo da se logovala. Tek nakon 5-6 sati mi je odgovorila, ubacila sam prepisku. "Poslata je.. Ali imamo problem..Meni je stigla vasa bundica medjutim jako mi je velika.. plakati Ja cu to vama vratiti jer je ne mogu nositi,a vi meni moju kad vam stigne.. znojav " Naime, članica kada se dogovoarala samnom nije ni pitala za dimenzije bunde a nije ni bilo razgovora na temu da je vrati ako joj bude mala ili velika. Ovo je treci dan a njena bundica mi jos nije stigla. Treba mi vas savet, dali ste imale takvo iskustvo i sta mi preporucujete da uradim. Jos uvek joj nista nisam odgovorila a vidim da i ona nista ne pita vise. [:besan]
2015 11 27
KoziceMenjaca, insistirajte da Vam bundu vrati , a njenu bundu ( ako uopste dobijete) saljite tek kada dobijete svoju nazad. Koliko je dana proslo od vaseg dogovora ?
2015 11 27
Hvala na odgovoru. Nism joj nista pisala . Evo sad cu da joj napisem pa cu javiti kakav sam odgovor dobila.
2015 11 27
Naravno da je ona.
2015 12 17
Steta sto nemamo opciju da komentarisemo ispod predmeta.. Cini mi se da je neki od sajtova krpica imao tu mogucnost.. Valjda ce adminka brzo da odreaguje..
2015 12 17
Saljem devojkama koje su lajkovale upozorenje.
2015 12 17
"Tako radim sa svim devojkama na mojimkrpicama " ...a ono cele dve saradnje [:smejuljitise]
2015 12 19
Hahah e bas to! [:smejatise] x
2015 12 20
Man King i kafa za zene [:pospan] [:smejuljitise]
2015 12 20
Iiiiju,pazi stvarno [:sokiran] [:smejuljitise]
2015 12 20
Ostavljacica utisaka? Napisala sam da sam nova, i da, nisam procitala sva pravila. Vrlo drsko i bezobrazno sa Vase strane. :)
2015 12 21
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 49