Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Problem: Ulaženje u tuđe profile

Kao što znate, prijavila sam problem tehničaru čim se pojavio i nije mi odgovarao. Jučer navečer je javio da će otkloniti problem. Prijavljujte ovdje ako vam se i dalje događa taj problem, hvala! Ispričavam se u svoje ime i ime tehničara na ovom problemu i neugodnostima. [:poljubac]
2013 06 14
Hvala [:osmeh]
2013 06 14
opet isto procitanih 3 razgovora i to nova ja nisam znala da nisam otvorila inbox sasvim slucajno
2013 06 15
Meni su pobrisane sve poruke i poslati zahtevi za razmenu...haos
2013 06 15
Meni je neko ulazio pre par dana i raspitivao se kod nekih članica za nakit bižuteriju. Devojka mi se uredno javila, ali nije pravila problem kad sam joj rekla da to nisam ja. Zeznute su to stvari. Iskreno bolje da radim samo lično, Beograd dok se ne reši stvar ili samo sa onim devojkama s kojima sam inače u komunikaciji i lako mogu da provalim da li su one. Strahota. Pa u SAD je čitanje tuđe pošte savezni prekršaj, a ovde cyber kriminal cveta sve u 16 i tehničar će otkloniti... A ako nekog zeznu za veće pare, šta onda? Plus ako je neko već u nečijem profilu, u mogućnosti je da postavlja i nekoliko tema, a da taj član bude blokiran, jer krši pravila. Ne sviđa mi se ovo nimalo
2013 06 15
Ma grozno je , moracu da upisujem profile devojaka sa kojima radim ,jer sad ne mogu da nadjem dve devojke koje su nesto zelele, jedino ako budem imala srece da su to stavile u omiljene predmete... [:isfrustriran] [:isfrustriran] [:isfrustriran] Zalim te ..(piip)..sto nemaju posla nego imaju vremena da rade takve stvari [:isfrustriran]
2013 06 15
Dokon um đavolje igralište
2013 06 16
Meni se to desilo slucajno ... Pokusavam ceo dan da se setim kako se zove cura . ' LIDIJA pa jos nesto' . Zamalo u njeno ime da se raspitam za nesto al sam na vreme ukapirala . A sto je jos gore , ne znam kako sam to uradila !
2013 06 16
O tome se i radi, nije do tebe... nešto se dešava sa sajtom
2013 06 16
Sta se desava sa sajtom,gde god kliknem ulazim u tudje profile a nikako u svoj,i to sve neki novi profili bez ocena i stvarcica,pomoc....izludeh....
2013 06 16
Adminka,zaista postujem izvinjenje... Ali... Nikako da kazete zasto se to desava?? Sta je problem?
2013 06 17
Jao bože ja sve vreme razmišljam i razmišljam i konačno mi je sinulo. Ako me pamćenje dobro služi, i ranije je bilo ovakvih problema, konkretno - Kitica se žalila na to da joj se nešto čudno desilo, da ima neke sumnjive poruke u Inboxu, kao da je ona razgovarala sa nekom devojkom a nije, da, da, mislim da je tako bilo, sad ću da pitam devojku. To je bilo davno, davno, pre 5-6 meseci možda.
2013 06 17
nzmam na koju foru gledajuci svoj profil dospela sam u neciji profil ,grozno , isto tako mi se u mojim svidjanjima pojavljuju razne stvarcice koje pritom nisam ja dodala! [:besan] [:besan] [:besan]
2013 06 17
da evo i kod mene od jutros svi razgovori novi procitani nocas i dodato sa mog profila sa pratim 7 clanica za koje ja nemam pojma,strasno je vise ovo [:vrtoglav]
2013 06 17
Evo predloga za sve devojke kojima se ovo dešava, pošto problem i dalje traje a mi visimo na krpicama... Šta je najgore što može da se desi? - Neko vam doda stvari u omiljene, obrišite ih - sa nekim ste se dogovarali za kupovinu-razmenu, upišite negde sa kim ste se dogovarali i ako vam stigne nešto sasvim nepoznato, vratite poštaru... tako nećete plaćati ni poštarinu niti ćete imati problema sa onim ko je poslao, jer će pošiljka da mu se vrati. - ako vam taj kome se vratila pošiljka da negativnu ocenu, odmah prijavite adminu problem, ocenu može da izbriše... - Razgovore proveravajte stalno, ako vam je neko nešto poručio a neko zloban vam izbrisao tu poruku, onaj ko je poručio svakako će vas kontaktirati ponovo kad bude video da odgovora nema. - Onaj ko je zloupotrebio vaš profil biće banovan i ako ima lažni profil opet će biti banovan jer mogu da se lako pohvataju logovi u određeno vreme nema veze što su dinamičke IP adrese. Sve ima svoje rešenje, da je neprijatno jeste, ali nemojte se predavati onima koji iz čiste zlobe ili zabave vršljaju po tuđim profilima... na kraju sve izađe na videlo [:osmeh]
2013 06 17
1 2 3 4 Sledeći