Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Horokop :) koji ste znak i kakvi ste zapravo?

To za matorce koji podivljaju, prosto me čudi da se jedan jarac tako ponaša, ali kažu da posle 40 godina (valjda) proradi podznak, a on ko zna šta je u podznaku možda neki blizanac [:sokiran] P.S. Blizanci molim bez napada, ali bije vas takav glas [:smejuljitise]
2015 10 26
916 JovanaP92 , pre 32 minuta prijavi | ↑ pa sta cu kad je takav...znas kad se dodje u neke starije godine,obicno ti matorci podivljaju i ponasaju se kao tinejdzeri(cast izuzecima)... _________________________________________________________________________________ Hahahaaaaa....mi matorci ne podivljamo mi smo duhom još uvek mladi i divlji [:jezik] Jarčevi su sasvim ok, barem ja imam savršenu relaciju sa jarčevima, naročito muškarcima [:jezik]
2015 10 26
nebi me ni cudilo da je blizanac u podznaku zato sto kojeg god da sam muskarca blizanca upoznala,nikad moj odnos sa njim nesto dobar koliko pamtim...malo su mi uvek delovali u fazonu ja sam silan...dok sa zenama blizancima se super slazem. moji su presli vec polovinu veka,tako da su oboje postali jos ludji.iskreno mozda ih je i smorio zivot kuca pos'o pos'o kuca,kao programirani citav zivot, pa bi da naprave nesto novo jer su sve zivotne obaveze ispunili... .moji kad su bili mladji,bili su i te kako ozbiljniji...podetinjili... svekar mi je jarac lav,ali on je susta suprotnost npr mom ocu...samo sto je u tim poznim godinama malo postao pekmeza [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 10 26
Jaaaaoj pa nisam ja napisala da su 40+ matorci nego da od tad preovlađuje podznak [:smejuljitise] !! Meni ćale dupli jarac tako da svejedno, a mama podznak škorpija kao ja pa smo bliske dosta ali da je i ona sva zemljana bilo bi smor...
2015 10 26
Ih MajaSchatz, nemoj sada da se pereš [:smejuljitise] - no šta su no matorci [:smejuljitise] U toj sam katagoriji i to me ama ič ne vredja, šta više, ponosna na svoje godine, vedar duh i lude misli [:osmeh] Tačno je da posle 40+ podznak preovladava ali ipak znak (sada posle 40+, kao podsvest) vodi glavnu reč [:jezik] Riba-ovan...eh tugo moja [:plakati]
2015 10 26
emushka, baš kao što i sama kažeš godine su totalno nebitne ako je neko vedar, pozitivan, vodi računa o sebi totalno je nebitno i da ima 70+ godina [:osmeh] A iskreno znam brda ljudi koji su u 20-im digli ruke od života pa im džabe te godine... Inače, ja ovo moje Riba/Škorpija ne bih menjala, mislim da je to super kombinacija za ženu [:stidljiv]
2015 10 26
Definitivno: nežna, emotivna, senzibilna riba u kobinaciji sa hipnotičnom, pustolovnom, strasnom škorpijom... Jedino što me plaši kod tvog sadašnjeg ili budućeg muškarca: osetiš li trunčicu prevare ili izdaje postaješ opasno nepredvidiva.
2015 10 26
Uništila bi mu život u svakom mogućem smislu [:stidljiv]
2015 10 27
evo da se pridruzim i ja [:lepota] skorpija/skorpija [:lepota]
2015 10 27
Dina86, [:sokiran] Tvom dragom - neka je sam bog na pomoći [:stidljiv]
2015 10 27
emushka za sada se dobro sakrio ne mogu da ga nadjem i objasnim mu da sam ja ta koju trazi ceo zivot [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 10 27
Ma uživaće on pored duple škorpije, nije meni žao tog muškarca [:jezik] Dina86, pre neki dan je počela vladavina škorpije pa možda i naiđe neki dasa [:lepota]
2015 10 28
Imam neki osecaj od juce da ce taj da naleti na mene uskoro. Srce moje ugasio ga je kad mi padne saka [:osmeh] Nije ni meni zao njega, sam bira [:smejuljitise] Nisam od onih skorpija koje brzo planu ili bi samo da se svadjaju. Tako da je po tom pitanju taj dragi miran [:smejuljitise] Imace on problema jer sam veliko dete jos uvek i samo pravim neki haos oko sebe, smejem se, nemam mira [:osmeh] I slazem se sa svim znacima, nemam problem s time.. [:osmeh]
2015 10 28
Moćna, MOĆNA dupla škorpija, senzibilna, intuiitivna, mistična....ali....nema sredinu, voli da rizikuje i obično se kod nje dešava ljubav na prvi pogled.... [:osmeh]
2015 10 28
Moj dragi je dupla skorpija, jos malo pa ce nam biti 8 godina kako smo zajedno. [:osmeh] Dina86 mogu samo reci, blago tvom buducem [:kezitise]
2015 10 28