Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

HELP!!! Lekcija za poštene.

Probaj da je nadjes na fejsu, pa joj malo zapreti...Reci da imas nekoga u tom gradu, u policiji i tralalala...Sve to pod uslovom, da joj je ime pravo..Mozda nesto i uspes.Moja drugarica je tako, preko fejsa, zapretila i upalilo je..... [:osmeh]
2013 06 20
e bas mi je krivo stvarno su te debiluse,sve je to zeznuto niko nema garanciju ni da ce ti poslati niti uplatiti sve nekako idemo na rizik [:tuzan]
2013 06 20
Pamet u glavu žene... I, bre, čitate iskustva, i opet radite isto [:vrtoglav] Znam, razumem vas, mislite da neće da vas zeznu, ako ste vi takve da budete fer i korektne. Al, jbg... ima gi raznih [:isfrustriran]
2013 06 20
Devojke, ne verujte danas nikome na rec, pogotovo ljudima koje ne poznajete.. [:besan] Ako nemate racune u banci, neka Vam uplacuju postnetom.Kada Vam stignu pare, saljite ili saljite pakete, sa otkupom i kraj.Mada, i sa otkupom Vas mogu zeznuti, jer se naprave lude i ne podignu paket, pa vi placate duplu postarinu i samo ste na steti.Ja uvek trazim prvo novac kod mene, pa onda slanje paketa.Tako osiguram sebe.... [:osmeh]
2013 06 20
Strasno, bas mi je zao [:tuzan]
2013 06 20
e sada,posto ja nemam fejs,trazila sam cerku da je nadje,dalje ne mogu nista.DEVOJKE! Vi ste svi na fejsu I sigurno znate nacin da se nesto ucini,makar da ljudi saznaju za nju.Tako mlada a vec toliko pokvarena.
2013 06 20
na stranici Banja Luke na fejsu bih postavila njenu sliku i sta radi pan znaju njeni sugradjeni kakva je---To bi bilo sjajno! Samo ja nemogu to da ucinim.Ako neko moze odvojiti 5 min svoga vremena-bicu zahvalna u svoje ime I u ime svih clanica. [:poljubac]
2013 06 20
stavi je i na crnu listu na fb
2013 06 20
malo je nezgodno da mi pod nasim imenom pisemo o njoj mogu da nam ugase profil... hvala si nas upozorila ali najpametnije bi bilo da ili otvoris profil ili sa cerkinog to uradis...
2013 06 20
Ma stavila bi ja,ali nemam profil,ja ne koristim Fejs [:tuzan] Zato sam I rekla,ko moze-neka napravi nesto,sigurno ste vi svi znate kako I na koji nacin.
2013 06 20
O,nisam pomislila na to....ja neznam kako funkcionise fejs,hvala u svakom slucaju.Cerka mi je rekla da poruki mogu da njoj salju samo oni,koji su na listi prijatelja [:isfrustriran] Ona,100%;sada otvorila ovde novi profil,cita nas I smeje se...
2013 06 20
pa kad je kretenka, presesce njoj ta garderoba koju je ukrala, sve se vraca, sve se placa...
2013 06 20
Devojke su ovde dobre i osecajne i zato nasedaju na necije moljakanje i cmizdrenje... Strasno mi je zao sto ti se to desilo, a jos mi je zalije sto takvi ljudi postoje i uspevaju u svojim pokvarenim naumima.... [:besan] Svidja mi se komentar da joj zapretis na neki nacin... Pa, mora neko da joj stane na kraj...
2013 06 20
posalji poruku nekom od njenih prijatelja
2013 06 20
DiamondH,hvala ti puno! Da li neko zna kako da nadjem broj telefona po adresi? Zvacu njene roditelje da popricam malo o vaspitanju.
2013 06 20