Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Izbrisane teme o" povratku Sanje"

Admin nije prekrsio pravila sajta jer Sanja nije vracena. Glasanje gde trebaju clanice da se jave i kazu svoje misljenje nije krsenje pravila. I moze da se primeni i na drugima, zasto da ne, samo treba da postoji neko ko ce to predloziti, mi cemo ponovo glasati i to je to. Da ne zvuci pregubo ali se moze reci da se mi ovde vise pitamo od Admina, on je tu zbog nas. Zeni se iznela ideja, mi glasali, presudio vecinski broj glasova i to je to. Ne vidim poentu daljeg razglabanja o Sanji i o bilo kojoj drugoj temi koja je zatvorena.
2015 11 20
Pa, draga Dzo gde si ti toliko dugo na ovoj divnoj temi. Hvala jos jednom na paznji koju mi ukazujes, zaista si divna ...... [:smejuljitise] mislim sto ne mozes da prestames da pratis sta pisem i radim. Preciznosti radi, ja uvek veoma konkretno pisem a to sto ti to ne razumes je potpuno nesto drugo. Mogu da pojasnim i prevedem u pp-u sve sto nisi razumela. Dalje, djeronimo , odlicno sto si joj pomogla. Divan gest, postujem, ukoliko se zsista dogodio. U detslje nemam potrebu da ulazim posto je to pitanje tvoje savesti i mene se ne tice. Pantalonice, pa da kada me pitas moze li jeftinije i nalazi se u odredjenoj grupi artikala ja spustim cenu. To svi moji kupci znaju, ti nisi izuzetak bila do sada. Od danas hvala bogu necu ti sigurno prodati ni jednu stvar na moje zadovoljstvo. Moje cene, odlicne su, ozbiljne robne marke po dobrim cenama. Javi se i posalji mi fotke kada kupis DG, Fendi, Etro, Versace, LV, MiuMiu, McQueen, Vicini, Moschino bilo sta da diskutujemo o realnoj ceni. Eto ja imam srece sa imam vise tasni od svakog od ovih i drugih brendova, kao i cipelice i sandalice i jos ponesto. Pa sada kada sam sve lepo nabrojala moze da se prica i diskutuje sta je precenjeno. Ne u ovoj temi ali otvotite rafo cu se ukljuviti u didkudiju sli molim da pricamo o otiginslima posto ha fejkove nemam i ne kupujem. I poslednje, moje cene, odlicne su. Oni koji kupuju moje stvari to znaju i zato se redovno vracaju. Nemam bofl, imam ozbiljne stvari, jos ozbiljnije robne marke. Javi se sa fotkom kada kupis Vuitton, DG, Prada, Versace, Miu Miu, Fendi,
2015 11 20
Mesecevab nisi u pravu, mi imamo obavezu da postujemo definisana pravila sajta. Isto i rigoroznije vazi za adminku. O pravilima se ne diskutuje na ovaj nacin. Moze da se otvori tema da li treba da se promeni neko pravilo i tada ima smisla glasati. Kada se pravilo promeni ono postaje ponovo obavezujuce. Znaci mi nemamo pravo da jedno pravilo primenimo a drugo ne primenimo posto smo tolerantne i simpatican nam je neki clan. Zadto pisem sve ovo, zato sto mislim da je vszno. Oni kojima se ne dopada i ne slazu se dobrofosli su da iskomentsrisu ili da ne citaju. Ja sam veoma tolerantna odoba i sasvim mi je u redu da neko ima rszlicito misljenje od mene.
2015 11 20
Petisa to nije bilo pravilo, niti bilo sta slicno, to je bilo obicno glasanje, gde niko nije napisao da se ne moze primeniti na ostale clanice. Admin je po mom misljenju jako fleksibilan, mi mu predlozimo i on objavi kako bi uvideo nasu reakciju. Sasvim korektno. Nikada nista nije uradjeno protiv volje vecinskog dela clanica. I ja mislim da je jako vazno da se ne prave dupli nalozi, da se vredja ili korosti neadekvatan recnik, pa me bas cudi, kako vi koji toliko vodite racuna o pravilima ne spomenete ovog dupljaka u ovoj temi, cak vam je dobrodosao koliko vidim.
2015 11 20
kada neko napise da prima ponude za razmenu i za korekcije cena za predmete iz liste zelja, ne znaci da bas ti moras da se javis ako si slucajno tu i ako sa tim clanom niti pricas, niti imas lepo misljenje. Najveci problem i jeste to sto se okolo busas kako su ti cene realne, a onda na sav glas pominjes hiljadarku i jaknu koju si uzela i verovatno prosledila dalje. Ja da prodajem ono sto zaista nosim, bilo bi me blam da se toliko derem o 1000dinara. Adminka je svoje rekla, nema potrebe dalje forsirati pricu, kao sto tebi ne moze da zabrani da otvoris temu i nekoj gluposti, ne moze ni meni. Tema o Sanji se sada moze svrstati u glupost, ali kao sto neke pitaju zasto je neki link nedostupan, a ovde su 600god i nisu to jos naucile, mogu i ja da pitam da li posotji opcija da se Sanja vrati. Ja uvek imam licnu mogucnost da devojka neke stvari postavi na moj nalog, AKO zelim. Kao sto napisah, svojim imenom mogu da garantujem za sve sta izadje iz moje kuce, pod mojom adresom, podacima. Samo sto ocekujem kumu narednih dana, a donosi kofer stvari koje joj trebaju i kofer onoga sta joj ne treba, pa mislim da bi mi bilo suvisno da pravim sebi problem sa 700predmeta na nalogu. [:osmeh] tako da eto, bice xs i s stvarcica....... Broj obuce 38 i [:osmeh] 39............
2015 11 20
I toliko od mene, nije otrcana fora ali sutra slavim, imam posla. Svako dobro.
2015 11 20
E pa, srecna slava unapred, ovu glupu temu cu i ja napustiti, dosta je vala otvaracica teme dobila reklame, a platila nije............ Sad nek ekipa napravi par novih multija, da bi temu doterale na neku satro bitnost, smatram se budalom sto sam uopste i boravila ovde, bar neeeesto da sam naucila korisno, nego nisam, samo sam shvatila kakvi dupljaci postoje.......... A ova sto radi login logout sa svog naloga i naloga multija, nek ne misli da nije ukaceno ko je kad zelen, vidim da je opet kandidat za block, ali ovaj put uz ban, jer tu istu adminku koja ju je odblokirala, a nije trebala, pravi ludom i vredja je, dok se sa zvanicnog naloga slihta na jednoj od tema koju je bas adminka otvorila, bukvalno joj tamo samo pertle vire............. ali rekoh vec, svakom svoje na cast, dupljacki fazoni su cool, kad se skapiraju na vreme. cisto da covek zna od koga sve da se sklanja.
2015 11 20
Eto, cisto da tvoji potpuno pogresni i zlonamerni komentari ne bi ostali ovde u zapisu moram da te ispravim. Ti o kupovini ljubavi pricas posto meris svojim merilima i to je u redu, ali nema potrebe da svoj pogled na ljubav prenosis na mene. Ja nemam potrebu ljubav da kupujem, zao mi je sto si ti u toj situaciji. Stvari obozyvam da kupujem sto se vidi po onome sto prodajem posto ne nosim. Predivno, tvoj odnos sa djeronimo mi je potpuno jada . Mislim da si ti zaista prava podrska za nju, nekako imam utisak da se dopunjavate na nivou psiholoskog tipa licnosti. Sta ti smatras da su pravila sajta je tvoja stvar. Svako ko je ikada procitao bilo koje pravilo, proceduru ili slicno ili neki zakon ili bilo koje pravilo bilo koga sajta zna da pravila nisu okvirna vec striktna i obavezujuca. Sad, to sto se ti iza pravila krijes kada ti odgovara ( ono sa mojim pozivom na linc i prijavom adminki za blok me bas nasmejalo), a u drugoj prilici ista pravila shvatas okvirno ne znam da li da definisem kao nedostatak razumevanja ili samo bezobrazluk.Kako bilo, eto te na temi redovno, bas lepo
2015 11 20
Odlicno, eto nas opit na temi bloka , znaci pravila koje mora da se postuje. Ukoliko se neko zbunio ovo nije okvirno pravilo kao sa clanicom koja jeste imala dosta negativnih i nije bas bila fer prema kupcima i prodavcima.  Znaci svi treba da se slozimo da je ovo ozbiljno pravilo posto su se kljucni ljudi na sajtu slozili da ce ovo pravilo ispostovati zbog toga dto su ti multiji zsista grozni.....mislim pisu ono sto obicni smrtnici ne smeju sa primarnih naloga. Zasto, zato sto ce biti predmet uvreda kao sto sam ja trenutno a i tolike pre mene. Kao mudre devojke idu linijom manjeg otpora. Pitanje za admina, zasto ne blokira one koji praktikuju govor mrznje, bezobrazne su i vredjaju nepotrebno druge clanove. Zasto isto pravilo ne vszi za clanivu DzoDzo koja je danas u odnosu na mene prekrsila pravila sajte.
2015 11 20
Malo je pobrkala pertlice [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 11 20
nisam ti ja kriva sto se vredjas kad ti neko kaze istinu-da stavljas abnormalne cene, a onda dizes u nebesa pomoc od 1000din koju ti niko nije trazio, sto od clanice pravis socijalni slucaj. eto ti reklama, trazila si, dobila si je. Samo steta sto ja nisam morala da izmisljam, vec samo istinom pokazala to samovelicanje koliko je zapravo, blato. U odnosu na tebe, ja niam otvorila nebuloznu temu koja pravi adminku ludom, devojka je unapred znala sta ce da uraid, samo je cekala i reakciju clanica. Nema potrebe da se vise pise o Sanji, niti da se prave ovako nebulozne platforme duhovima. A ti mene pominjes u temama, tako da, da, imam pravo da branim svoje postenje od takvih kao ti. Jedini prijatelj za skoro 5sati na temi ti je ovaj multi koji ce odleteti bas zbog pravila sajta. Adminki je prijavljeno da cu sudskim putem morati da dolazim do IP adresa ako tehnicar ne bude voljan da saradjuje sa njom i da dela ona blokadama duplih naloga duhova. Jedino za sta tebi mogu da kazem bravo, to je zato sto i dalje pises sa svog naloga. Mozda imas jos 5multija, ali pises i sa zvanicnog sto je jedino korektno Ne uzimaj me vise u usta i tastaturu i mani me se.
2015 11 20
Ko te dira sama si pocela.I zbog pisanja u ovoj temi ides na block inace cu i ja poceti da pretim tuzbama,sudom itd.Koliko se secam tri godine traju te tvoje pretnje sudom itd [:smejuljitise]
2015 11 20
I ne tupi vise o ip adresi,evo ja u kuci imam svoj a hvatam i od komsija wifi,tako da mogu da se logujem odakle hocu
2015 11 20
Eh [:lepota] kada je vazduh ponovo oslobodjen negativnih misli i energije mogu da se vratim na drugi deo objasnjenja za ovu temu. Ne secam se koja clanica je u vise navrata pricala paralelno o toleranciji (koju oseca prema Sanji) i pri tome je kritikovala druge clanice na uskogrudosti, nedostatku sirine...u kratkim crtama sam prepricala, bilo je jos detalja. Zaintrigirala me svojim potpunim nerazumevanjem sta znaci tolerancija ali je o njoj zoliko pisala. Sta ljude nagoni da pisu nesto sto ne razumeju ne razumem. Ali nije na meni da sudim. Tolerancija znaci prihvatiti (tolerisati) razlicitost misljenja, stavova, kultura, boja koze, verske i nacionalne pripadnosti. Ima puno definicija, ovo je moja skracena verzija. Znaci ako je neko za, a neko protiv bilo cega to je u refu i nije razlog za osudu, ruzne reci ili etiketu uskogrufosti. Uskogrudo i arogantno je misliti da smo jedino mi u pravu, da su nasi stavovi jedini ispravni. Ovom sajtu nedostaje tolerancija, sirina pogleda i ideja, iskorenjivanje svakog govora mrznje, uvreda i nipodistavanja drugih. Potrudicu se usoro da otvorim neke teme kako bi smo rszmenili ideje o ovome.
2015 11 20
nasla ti da mi pricas da sam negativna, nasla ti da mi pricas da nisam tolerantna........... E zivote lutalico............. Zbog takvih kao sto si ti, bas cu da se potrudim da ubacim bar 10 Sanjinih krpica, da ti bockaju oci kad mi visis na nalogu. Za ono sta ubacim na nalog, ja odgovaram za stanje, opis mere i to niko ne moze da mi zabrani, jer ne bi bio prvi slucaj na sajtu.
2015 11 20