Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Besplatni uzorci koji 100% dodju

> kimica25: > I ako može neko da mi objasni šta da uradim da mi stigne besplatan uzorak Afrodita kozmetike? Unapred zahvalna. :) Posalji mejl afroditi slali su prena koji mejl tipa u mejlu napisi svoj tip koze adresu i tako te stavri
2017 03 21
Devojke, imate li nove informacije o besplatnim uzorcima? 💌
2017 04 07
Ja ni posle dva meseca nisam dobila ni jedan uzorak sa nekih sajtova koji su ovde postavljeni :D
2017 04 12
Pozdrav :) htela sam samo da javim, da sam ja dobila uzorke od Afrodite za mane od nedelju dana, 4 kesice kreme, al sto se ostalih tice nistaa :D
2017 04 22
> Comiii10: > Pozdrav :) htela sam samo da javim, da sam ja dobila uzorke od Afrodite za mane od nedelju dana, 4 kesice kreme, al sto se ostalih tice nistaa :D I ja isto, divni su. <3
2017 04 29
za nista nisam dobila
2017 05 07
> duskonja: > Ja imam 6-7 sajtovaa na kojima popunjavam, ukljucujuci i ovo sto je ona okacila ali i jos neke 😊 mozes mi napisati ovde email ili u inbox i ja saljem 😊 poslala sam vec na oko 30ak email adresa devojaka sa ovog foruma 😊 > > widiSTAimam: > > > duskonja: > > > > Kostadinovski: > > > > > dveipozene: > > > > > > duskonja: > > > > > > Besplatna je postarina 😊 ja sam dobila tampone, onda neka dva uzorka za dojilje i tena uloske. Popunila sam sad neke ovde jos, pa cemo videti. > > > > > > Iako nema veze sa uzorcima, ja bih vam preslozila i popunjavanje anketa. Popunjaju se preko neta, i kad se skupe poeni, dobija se novac ili nagrade. Ja sam juce preuzela poklon vaucer od 1000din za DM drogeriju, sto je super 😃 a 3ankete sam samo popunila. Ako neko zeli to, ja mogu da mu posaljem email za poziv. Ja popunjavam na nekoliko mesta 😃 pa posle vi mozete dalje da prosledjujete. > > > > > > Eto, malo sam skrenula sa teme, ali kad je besplatno, sto da ne 😃 > > > > > Možeš li mi poslati mail za poziv, biću ti zahvalna? :D > > > > I meni :) > > > samo napisi email ;) > > Mogu ja da ti pustim mejl ili je to tvoje isto sto i od lustgirl?:) Ako mozes i meni [email protected] zahvalana :)
2017 05 10
Ja sam danas otkrila ovu temu. Prijavila sam se na neke sajtove pa javljam ako nesto stigne i ako otkrijem nesto novo usput x-)
2017 05 14
meni pre 2 dana stigli uzorci iz bg gel za zube i iz hr krema protiv bolova
2017 05 19
znaci i iz druge drzave salju
2017 05 19
> IvanaLazarevic: > meni pre 2 dana stigli uzorci iz bg gel za zube i iz hr krema protiv bolova Mozes li ostaviti linkove?
2017 05 19
I ja sam zainteresovana [email protected] Hvala unapred 💕> duskonja: > Ko jos bude zeleo, da nekog slucajno ne preskocim, samo mi ovde u inbox posaljite vas email i saljem vam za 5 min 😊
2017 05 23
Ja sam dobila uzorke nuxe kozmetike i multiactiv... mozete na fb da zapratite La Roche Posay cesto organizuju nagradne igre i salju proizvode kao nagradu, ja sam skoro na takav nacin dobila miceralnu vodu.... Najnovije sto sam otkrila su ankete i za svaku uradjenu daju vam bodove koje pretvarate u novac koji vam oni posalju paypalom... ako je neko zainteresovan neka mi posalje mejl da mu posaljem pozivnicu za ankete 😊😊
2017 06 03
Popunila sam anketu, pa vam javljam da li je stiglo. :)
2017 06 06
> majapink: > Ja sam dobila uzorke nuxe kozmetike i multiactiv... mozete na fb da zapratite La Roche Posay cesto organizuju nagradne igre i salju proizvode kao nagradu, ja sam skoro na takav nacin dobila miceralnu vodu.... Najnovije sto sam otkrila su ankete i za svaku uradjenu daju vam bodove koje pretvarate u novac koji vam oni posalju paypalom... ako je neko zainteresovan neka mi posalje mejl da mu posaljem pozivnicu za ankete 😊😊 [email protected] Hvala tii 💜
2017 06 08
1 2 ... 10 11 12 13 14 15 16 ... 52