Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Besplatni uzorci koji 100% dodju

TESTIRAJ PROIZVOD I NAPIŠI RECENZIJU NA DM STRANICI IMATE OVU OPCIJU...CESTO DAJU PROIZVODE ZA TESTIRATI ALI NE RADI SE O UZORCIMA VEC PRAVOM PROIZVODU U PUNOM PAKOVANJU
2019 01 16
> napadapa: > da li je neko ucestvovao u akcijama koje organizuje dm za besplatno testiranje proizvoda? JA UCESTVUJEM VRLO CESTO...KAD GOD NALETIM :) PAR PUTA SAM DOBILA PROIZVODE ZNACI TO NIJE UZORAK VEC REDOVAN PROIZVOD NE KOSTA DA POPUNIS UPIT KAD GOD VIDIS DA JE AKTUELNA ANKETA
2019 01 16
> TAJCIV: > TESTIRAJ PROIZVOD > I NAPIŠI RECENZIJU > NA DM STRANICI IMATE OVU OPCIJU...CESTO DAJU PROIZVODE ZA TESTIRATI > ALI NE RADI SE O UZORCIMA VEC PRAVOM PROIZVODU U PUNOM PAKOVANJU Hej zdravo. Ja za to sada prvi put cujem, pa sam bas otisla na DM sajt. Da li mozes da mi kazes gde se pojavljuje ta opcija, na pocetnoj strani ili? I koliko sam skontala, to se pojavljuje ponekad, ne? Hvala na odgovorima :")
2019 01 17
> Andry96: > > TAJCIV: > > TESTIRAJ PROIZVOD > > I NAPIŠI RECENZIJU > > NA DM STRANICI IMATE OVU OPCIJU...CESTO DAJU PROIZVODE ZA TESTIRATI > > ALI NE RADI SE O UZORCIMA VEC PRAVOM PROIZVODU U PUNOM PAKOVANJU > Hej zdravo. Ja za to sada prvi put cujem, pa sam bas otisla na DM sajt. Da li mozes da mi kazes gde se pojavljuje ta opcija, na pocetnoj strani ili? I koliko sam skontala, to se pojavljuje ponekad, ne? Hvala na odgovorima :") Isto kao i kod Multiactiv-a, samo što Multiactiv šalje besplatne uzorke svaki put kada se prijavite na njihov sajt. Ako do sada niste registrujte se i za par dana stižu Vam prvih nekoliko uzoraka. ;) :)
2019 01 17
Registrovana sam na Multiactiv i samo jednom su mi stigli testeri.
2019 01 17
Hvala. Koliko cesto su dostupni proizvodi? I znaci kad budu dostupni samo na sajtu kliknem na proizvod?
2019 01 17
> Blizanče: > Hvala. Koliko cesto su dostupni proizvodi? I znaci kad budu dostupni samo na sajtu kliknem na proizvod? Morate ući preko Facebooka. 😉😊
2019 01 18
> LadyBlye: > > Blizanče: > > Hvala. Koliko cesto su dostupni proizvodi? I znaci kad budu dostupni samo na sajtu kliknem na proizvod? > Morate ući preko Facebooka. 😉😊 U redu. Hvala. :)
2019 01 18
> Mila611: > Ne znam da li je bilo reci o skeniranju računa al i tu mogu lepe stvarcice da se zarade, ko hoce mogu da prosledim... Mozes i meni poslati taj link za skeniranje racuna i pojasniti o cemu se radi :) Hvala [email protected]
2019 01 19
Freshka Gora salje uzorke samo im posaljite upit preko mejla da zelite da isprobate njihovu kozmetiku 👍
2019 01 21
Bojanice, sta ti je stiglo od njih? Jesi li platila dostavu?
2019 01 21
Stigla su mi dva uzorka u lepim bocicama sampona za kosu, jedan je bio za masnu kosu a drugi ja mislim protiv peruti, dva melema u kutijici jedan za prosirene vene drugi je bio gavez za bolove i dobila sam sapun u prirodnoj veličini jako lep mirise sve i sve je prirodno. Mislim da sam platila oko 100din postarinu 😊👍
2019 01 21
Pisala sam Freshkoj gori, i odmah su mi odgovorili da bi mi poslali tri uzorka i sapun ukoliko želim da platim dostavu 150din. Pristala sam, i čekam da stigne. :)
2019 01 21
Lipo Isto šalje uzorke (pošaljete im mail isto kao za Freshku), takođe se dostava plaća ali ne 150din, nego 250din.
2019 01 21
> LadyBlye: > Lipo Isto šalje uzorke (pošaljete im mail isto kao za Freshku), takođe se dostava plaća ali ne 150din, nego 250din. Mozes li mi reci sta si dobila od Lipa
2019 01 22
1 2 ... 37 38 39 40 41 42 43 ... 52