Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Besplatni uzorci koji 100% dodju

Nisam uzimala ja ništa od Lipa, jer ne želim da platim par minijaturnih uzoraka 250din. 😁😁😁
2019 01 23
Skenirala sam racune na aplikaciji GFK, za sad sam porucila samo vatrostalnu posudu sa poklopcem i dobila. Skroz su korektni a i pokloni su odlicni. Ko hoce da ga preporucim nek mi posalje mail...
2019 01 26
Ako neko moze da mi odgovori sta treba da se napise u mejlu da bi se dobili besplatni uzroci? Hvala unapred
2019 01 31
Lea ja im ovako posaljem Dobar Dan volela bih dobiti Vase uzorke ako imate slobodne za slanje kako bih isporbala Vasu kozmetiku? Hvala najlepse
2019 02 01
> TAJCIV: > > Mila611: > > Ne znam da li je bilo reci o skeniranju računa al i tu mogu lepe stvarcice da se zarade, ko hoce mogu da prosledim... > Mozes i meni poslati taj link za skeniranje racuna i pojasniti o cemu se radi :) > Hvala > [email protected] ako mozes i meni poslati, i objasniti o cemu se radi email: [email protected]
2019 02 02
GFK je po mom mišljenju najbolji- skeniraš račune i bodove zamrniš za neke korisne aparate, stvari... Meni još malo fali pa mikser da uzmem, taman jer ovaj mi je već dotrajao. ;) :)
2019 02 02
Pa sad...dobar je gfk ali bi bilo bolje da ima i novcane nagrade ili bar mobilni telefon.
2019 02 03
I meni je GFK za sada najbolji... :") Dobila sam od njih ćebe i dzezvu... I to dobre stvari, kvalitetne...
2019 02 03
Da li ste za sve uzorke placali dostavu? 😊
2019 02 05
> titja90: > Da li ste za sve uzorke placali dostavu? 😊 Nisam plaćala dostavu za Avene, Multiactiv, Hvatače boja, Afroditu... Uglavnom, nisam ni za šta plaćala dostavu osim za Freshku 150din. što trebam da platim, ali nije mi još uvek stiglo ništa.
2019 02 05
> Blizanče: > Pa sad...dobar je gfk ali bi bilo bolje da ima i novcane nagrade ili bar mobilni telefon. E, pa sad... 😁😁😁
2019 02 05
> sanjadj79: > Skenirala sam racune na aplikaciji GFK, za sad sam porucila samo vatrostalnu posudu sa poklopcem i dobila. > Skroz su korektni a i pokloni su odlicni. > Ko hoce da ga preporucim nek mi posalje mail... ja biiiiih !!!!!!!! [email protected] :")
2019 02 07
> LadyBlye: > > Blizanče: > > Pa sad...dobar je gfk ali bi bilo bolje da ima i novcane nagrade ili bar mobilni telefon. > E, pa sad... 😁😁😁 Vauceri su im dobri :) a ovo ostalo sve vec imam x-)
2019 02 08
Pozdrav devojke :) Što se tiče besplatnih uzoraka medicinske kozmetike (Vichy, La Roche, Uriage, Eucerin, Bioderma, Avene..) možete otići u Lilly i zatražiti od farmaceuta šta vas zanima. Takodje za porodilje, tj za bebe dobijaju se paketići u TSV marketima (pelene i bebi kozmetika, uz bebinu otpusnu listu, u roku od 30 dana nakon porodjaja), Lilly (pelene uz bebin izvod, do šest meseci starosti ja mislim) i DM (pelene, kozmetika, to-to krpice, do šest meseci starosti uz bebin izvod)- sve detalje možete pogledati na njihovim internet stranicama.
2019 02 09
To ti je za hrvate.Nije za nas.Stize i meni na mejl ali nikad neposalju uzorak.
2019 02 26
1 2 ... 38 39 40 41 42 43 44 ... 52