Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Prijava grešaka i bug-ova na novom dizajnu

Gde su podkategorije u kategorijama-odeca pa da izaberem pantalone? Mogu li da se vratim na staru verziju?
2016 01 07
Meni je bezveze sto ne mozemo da vidimo kome se svidjaju nasi predmeti... Ja obicno kod clanica koje imaju moj predmet medju omiljenim pogledam ako mi nesto treba u nekoj potencijalnoj razmeni... Takodje, ne mogu da izmenim predmet, htela sam da promenim cenu na jednom, i izbaci mi gresku na tagovima, nesto tipa tag.items.max, i nece da sacuva...
2016 01 07
Na novoj verziji, tu gde svaka clanica napise opis svog profila itd,, kada se klikne Procitaj sve , uopste ne pokaze ceo tekst vec to sto prikazuje i pre nego sto se klikne na Procitaj sve , to samo moze da vidi . Takodje mi nije jasno ovo oko usluga , tacnije za vip clantsvo,gde mogu da stavim pozadinu na svoj profil ?I kako da menjam kategorije i neke predmete u njima ?
2016 01 07
Ne vidim koliko lajkova ima neki moj predmet, dok tudje vidim . Vidim i na svojim kada sam izlogovana .
2016 01 07
I, adminka, da li će se na novom sajtu uvesti opcija koja postoji na starom: da možemo jednim klikom doći na poslednju stranicu teme koja istih ima, recimo, 20? Trenutno možemo kliknuti na 5, pa na 10, pa na 15 i tako doći na željenu "dalju" stranicu. Znam da se broj stranice može jednostavno ukucati i gore u URL-u, ali mislim da je korisno imati i na sajtu dugme za poslednju stranu teme. Hvala. :")
2016 01 07
Bilo bi lepo i da se vidi koliko clanova je pogledalo odredjenu temu na forumu. Toga vise nema, ili barem ja ne vidim.
2016 01 07
ispod slike artikla pise "artikli ostalih clanova" a trebalo bi "ostali artikli clana"
2016 01 07
i ne mogu da skontam gde da kliknem za "najnoviji predmeti"
2016 01 07
Takodje, bilo bi bolje da moze da se vidi odakle je clanica, tj da ta informacija bude vidljiva sve vreme, a ne samo kada se klikne na njen profil. Kao na starom sajtu, gde je sve u vezi clana stajalo desno, bez obzira da li se gleda ceo profil ili samo neki predmet od iste clanice. Prakticnije je
2016 01 07
Ne može se prestati sa praćenjem neke teme.
2016 01 07
Nema opcije za kategorije u Vip clanstvu.
2016 01 07
Ja ne mogu da izmenim predmet,tipa da dodam fotografiju,nece da sacuva izmene... A da ubacim novi predmet jos nisam ni pokusala... Trebace mi mnogo vremena da se naviknem na novi dizajn...
2016 01 07
Milevuska i ja sam o tome pisala na trecoj stranici ovde na temi , ja ssm isto videla da nema kategorija
2016 01 07
Pozdrav i srecni Bozicni praznici :) da prijavim - ne moze da se dopuni novcanik, ne vide se slike na forumu i ne rade smajlici. :) Inace svidja mi se novi dizajn, super je ...i pohvale, sajt mnogo brze i bolje radi.:)
2016 01 07
> leptirica: > Upravo sam pokusala da ubacim nove predmete na novoj verziji i ne mogu , takodje ni na staroj trenutno ne mogu da ubacim nove predmete Ja sam sada uspela ali moze 1 tag i 1 slika da bi se ubacio predmet :/
2016 01 07
1 2 3 4 5 6 ... 110