Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Prijava grešaka i bug-ova na novom dizajnu

ja npr ne vidim kolko je ljudi stavilo moj predmet u omiljene predmete ili se to kod mene izbrisalo...inace bas mi se svijda nova verzija sajta,samo ove male nepravilnosti da ispravite
2016 01 08
Molim vas da ako ikako mozete da vratite ono staro od ranije ovo sad je strahota na sve strane.prvo sa mobilnog nikako vise ne ulazim samo u pokusaju ranije je uzimalo 2 mb a sad ide preko 4 mb i nije krej ucitano nije samo se izbaci da nemam memorije oba tel prshnjavaju ,drugo pocela da stavljam nove predmete i tri uspela i onda kraj verovatno je bash onda promena nastupila znaci sad ni sa laptopa ne moze da stavim novo koje god slike stavimo samo izbace "time out"posle toga dugacak text sad da li je turski ili albanski ne znam ali stvarno ne razumem nista i t o se pojavljuje i na mobilnim i na laptopu da li vam je iko prijavio kvar ove vrste,trece poruke:ako i uspem da ih vidim ne mogu da odgovorim nego samo ih gledam sve se vraca neke sam uspela ali neke po vise puta saljem i stoji opet time out,cetvrto to sto sam htela obeleziti prodato ne mogu sad da ucinim,peto slike koje su postavljene pogresno sa moje strane ne mogu da okrecem da ispravim i sta je to sto uvek traze samo jpg i ostalo uvek sam direkt sa mobilnog stavljala slike a sad nista sreca te sam ranije uspostavila neke kontakte pa clanice zovem pricamo na mobilni inace ovde sad je jako tesko da nesto ucinim i molim vas ako je ikako moguce opet da vratite stari izgled i nacin rada mozda je ovo moderno ali je komplikovano i baguje do bola brise mi text koji ukucavam za opis predmeta i kad hocu slike da stavim tu je kraj nista dalje ne ide posle pokusavam opet ali nov text za nov predmet ono mi izbacuje stare textove ja ih brisem i kucam nov i na kraju stoji i stari i nov tex i tako odustanem od pokusaja,verujte mi nisam retard ni ja ni moj muz ali ovo sad je nemoguca misija majke mi .pozdrav i pomozite da se vrati u normalu kako je bilo da se moze i sa mob,ulaziti i sve normalno postavljati kao ranije sad ne mogu ni sa laptopa a mobilne mogu da bacim
2016 01 08
> leptirica: > Upravo sam pokusala da ubacim nove predmete na novoj verziji i ne mogu , takodje ni na staroj trenutno ne mogu da ubacim nove predmete leptirice isti problem i ja imam ako vidish moj koment imam mnogo problema i josh ne kontam sta je to sto izbacuje se na stranom jeziku ni ne znam koji je jezik da li turski ili albanski ili neki drugi jako mi je to cudno a nisam videla da neko ima i taj problem,pozdrav svima i zelim svima sve najbolje a najvise zdravlja </3
2016 01 08
> AdminRS: > > daca2211: > > Gde su podkategorije u kategorijama-odeca pa da izaberem pantalone? > > Mogu li da se vratim na staru verziju? > Kada kliknete na Odeću, odmah ispod naslovne linije u kojoj su navedene kategorije: Odeća, Cipele, Aksesoari, Torbe i novčanici, Nakit, Kozmetika, Kućni ljubimci, imate podkategorije. > Ne možete se vratiti na stari dizajn. nemamo potkategorije..
2016 01 08
Nista ne radi kako treba, pregled je los, sto za poruke, sto za kategorije...dobre stvari ne treba menjati. Ovo je mpj prvi utisak, mozda se i snadjem za nekoliko meseci :-D
2016 01 08
Ja uopste ne mogu da postavim predmet...jel ja negde gresim il o cemu se radi? kad pritisnem SACUVAJ, on ne reaguje...sta da radim? hvala na odgovoru...pozz
2016 01 08
Kod mene isto, već danima nema šanse da postavim oglas.
2016 01 08
Kako da prestanem da pratim neku temu?Gde su nedavno postavljeni predmeti?
2016 01 08
Pojma nemam, uopste ne mogu da se snadjem...a najvise me nervira sto ne mogu da se listaju slike predmeta...vidis samo prvu sliku i to je to, ove dole uopste ne otvara...i ne moze uopste da se izbaci nov predmet!!!!
2016 01 08
Ja imam problem sa postavljanjem predmeta. Kada nakon dodavanja slika, popunjavanja opisa i detalja idem na "Postavite predmet", nista se ne desava.
2016 01 08
Nema mogucnost da se ode na poslednju stranu teme. Ako tema ima vise od 10 strana, lupam, mora vise puta da se prolazi po stranama, da bi se doslo do 10. Je l' to zaboravljeno ili prosto ni nema ?
2016 01 08
Moze li neko da mi pomogne,ja vidim da imam novu poruku ali ne mogu celu da procitam,ne mogu nikako da je otvorim,
2016 01 08
> olja69: > Kako da prestanem da pratim neku temu?Gde su nedavno postavljeni predmeti? Mozda nema tek postavljenih predmeta jer niko ne moze da ih postavi :D
2016 01 08
Mozda ovo i nije bug, ali meni je bar zapalo za oko, i smeta pa reko da kazem. Kada stignu poruke na mail, ne stigne i tekst poruke kao ranije. Sto je OK ako si za kompom, ali ako si na telefonu smeta utoliko sto ne postoji aplikacija za sajt, a dok se logujes na stranicu koju onda mora da povecas ne bi li uspeo da udjes u nju uopste, prodje vecnost, posebno ako stojis u posti i cekas da ti neko posalje samo broj telefona il tako nesto
2016 01 08
Bas tako,uopste ne funkcionise sajt,kako da znam sta ko trazi kada ne mogu celu poruku da procitam.
2016 01 08
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 110