Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Stop arograntnim prodavcima!!!

> Pahulja: > Ja i dalje ne razumem prodavce koji ne odgovaraju na poruke a dolaze na sajt, > ili kazu - javicu se i nikad se ne jave.. > To mi nikad nece biti jasno. Izgleda da je ovo poprimilo razmere epidemije ovde :/ Citam sada i vidim koliko se devojaka zali na isti problem. Hajde jos i mogu da razumem kada neko odustane kao kupac i glupo mu je iz ko zna kog razloga da se javi. Ali kao prodavac... Ne znam.
2016 02 17
Papricice, isto mislim kao i ti. Kupca - jos i kao da razumem (mada ne razumem i ne opravdavam) ali prodavca..?!!! Ja sam iskljucivo kupac i trudim se da budem korektna prema prodavcima. Devojci ostavim i br. mob jer mi je trazila (kao da mi javi vel)i ne javlja se vec 20-ak dana, a loguje se na forum.. :/ i predmet nije prodala..
2016 02 17
Ma ja ne razumem devojke koje stave cenu, za npr. pantalone, 1000din, i sad mi posalju poruku za razmenu za moj predmet koji kosta isto 1000din, i sad ja, recimo, hocu da radim razmenu za te pantalone, koje su ista cena, i udjem da vidim opis, da li imaju neka ostecenja blabla, kad ispod pise: CENA ZA RAZMENU 2000din. I za sta onda da radis razmenu kad stavljaju duplu cenu, ako nije prodaja u pitanju. I onda me pitaju kao ZASTO NECES RAZMENU KAD TI JE PREDMET U OMILJENIM... Bas cudno sto necu ,:)
2016 02 18
> Pahulja: > Papricice, isto mislim kao i ti. > Kupca - jos i kao da razumem (mada ne razumem i ne opravdavam) > ali prodavca..?!!! > Ja sam iskljucivo kupac i trudim se da budem korektna prema prodavcima. > Devojci ostavim i br. mob jer mi je trazila (kao da mi javi vel)i ne javlja se vec 20-ak dana, a loguje se na forum.. > :/ > i predmet nije prodala.. Ne znam sta bih rekla... Jedna clanica je imala jako zanimljiv komentar, "nisi dovoljno dobar za njenu stvar". Zelim da verujem da nismo dotle stigli.
2016 02 18
mene i dalje izludjuje sto ne mogu da vidim ko je kad bio ulogovan pa da se postavimo na mesto.... a imam ovde u omiljenim jednu koja je vec tri cene promenila za isti predmet, haha, neverovatno...od 500 do 1000 pa 700 pa opet 500...trenutno je hiljadu, verovatno potraznja veca :D
2016 02 19
1 2 3