Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Ljubav, porodica, deca, psihologija /

Razvodi, raskidi /

Da li bi oprostili prevaru svom partneru?!

Decko, je ostavio svoju devojku po drugi put! Otisao je na brod da radi! Devojka ga je u medju vremenu, prevarila sa drugim. To je krila i nije smela da kaze svom decku istinu. On je na kraju to saznao, jer mu je neko poslao poruke dopisivanja, njegove devojke i tog decka. On se revansirao njoj i prevario, svoju devojku sa drugom na brodu. Kad se vratio, nije hteo da joj se javi! Videli su se samo jedamput, nisu se svadjali, pricali su u glavnom o psu. On je poklonio. Nisu jedno drugo napadali. Pa cak su se i smejali malo. Ali on ne zeli da se pomiri s njom, a ona tako to zeli! On se dopisuje sa tom sa broda, ali kaze da mu je daleko i da takve veze pucaju. Kad ga bivsa pita, jel je voli, odg mu je "ne znam"!... Sta vi devojke mislite, hoce li decko popustiti. Da li ce se pomiriti i pokusati opet i obnoviti svoju ljubav?!
2016 03 12
iskreno da se oni stvarno vole ne bi to mogli jedno drugom da urade pa da je otisao ne znam gde...sta zeli trebala je da razmislja pre nego sto je napravila glupost,a on da je voli ne bi je ostavo kad je otisao nego bi cekali jedno drugo bez obzira na sve...bar ja tako vidim ljubav :)
2016 03 12
Колико година имају њих двоје? Ово ми личи на причу неких шеснаестогодишњака. :) Без љутње. (:
2016 03 13
Mislim sa od toga nema nista.jer cim je jedno prevarilo,zatim i drugo iz osvete...ljubav nije ni sa jedne strane bila dovoljno jaka da bi opstala...
2016 03 13
a mozda taj neko ustvari nije dovoljno preziveo situacija u vezama ,ili jednostavno je previse mlad da bi mogao da shvati da se veza gradi na poverenju i strpljenju ali ako je ona mlada,ne treba da moli za pomirenje jer je tek zivot pred njom iako je zgresila na takav nacin. ..mnoge osobe ce doci I proci kroz zivot,i na kraju kada ona dovoljno sarzri I shvati ustvari sta zeli,i pronadje mesto gde pripada,situacija poput ove bice smesna i zapitace se gde joj je tad bila ova pamet,a to se uvek desava. a I za najjace ljubavi potrebno je doooosta vremena da bi se preslo preko tako necega,sto je vrrrrlo retko. to dosta zavisi od karaktera osobe. bez ljutnje,ali moje misljenje je da devojka jednostavno nastavi dalje sa svojim zivotom,i da ispravi svoju gresku na nekoj drugoj strani,i da sledeci put ipak ima malo vise poverenja i da se potrudi da ne odoli iskusenju jer ce devojka ponajvise tad znati ustvari sta zapravo zeli I koliko je jaka.
2016 03 13
i moram da dodam da svako treba da snosi posledice svojih dela.
2016 03 13
Slazem se sa devojkama, nema od toga nista. Neka deca krenu svako svojim putem i pamet u glavu. :)
2016 03 13
delim mišljeenje čanica iznad....
2016 03 15
Ocigledna lakomost devojke na muskarce i muskarci koji to koriste i sprdaju se cuvajuci prepiske koje ce stici do doticnog. Zakljucak- smejace se njemu ako se pomire, a devojka ce ga opet prevariti kad on otputuje. Znaci, nista od iskrene veze, a ako se tezi bilo kakvoj vezi- postoji sansa ;)
2016 03 24
Potpuno se slazem sa ostalim devojkama,cim je ona njega prevarila on nju nema od toga nista. Greske ce se ponavljati,da je tu postojala jaca ljubav ne bi doslo do te situacije. Sto jedna clanica kaze kao da imaju 16 godina,ali obzirom da je na brodu mora biti punoletan 8-)
2016 04 08
Koje mirenje???Pa svaka svađa bi bila naturanje toga na nos...Kad nekog voliš ne varaš ga...Jel sex i sat vr j.....vredi više od duge veze????Meni ne....jbg... Nema Leba od te veze...
2016 11 25