Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Poštovane članice, morate biti pažljive!

A sta da radimo kad je obrnuto? Kad uplatim novac a clanica ne posalje patike kao sto je trebalo! Kako onda da joj povucem pare sa racuna?
2019 12 14
Ttreba mi informacija, do sada nisam koristila ovaj sajt i nemam puno iskustva, postavila sam tri stvari i cekam ali neznam kako i gde da vidim da li imam neku poruku ili pitanje u veyi postavljenih pitanja i kako kupac kontaktira samnom ako zeli moj predmet. Molim za odgovor
2020 03 09
> Gogana1: > Ttreba mi informacija, do sada nisam koristila ovaj sajt i nemam puno iskustva, postavila sam tri stvari i cekam ali neznam kako i gde da vidim da li imam neku poruku ili pitanje u veyi postavljenih pitanja i kako kupac kontaktira samnom ako zeli moj predmet. Molim za odgovor U gornjem desnom uglu pise Razgovori i tu stizu poruke u vezi sa postavljenim predmetima :)
2020 07 15
Pozdrav, nova sam na sajtu i zaista imam neka prelepa iskustva sa clanicama ali sam imala slucajeve da pitam za neki proizvod i vise detalja gde su postavljeni kao original i kada se ispostavi da je kopija clanice budu vrlo neprijatne. Volela bih gde mogu sa dokazima naravno da se prijave takvi profili? Utisak ima samo opcije za kupljene i prodate stvari dok ne postoji prijava za negativnu komunikaciju. Razumem da je neko ok i sa kopijama ali smatram da to treba da bude naznaceno, narocito sto vecina clanica trazi uplate unapred ili nema opciju licnog preuzimanja.
2023 01 18
Kako blokirati Manijaka od žene,koja me već danima uznemirava'??????
2023 04 01
Sta da radim sa ovakvom clanicom frauelsa ?? Prebacila sam joj 1000 diara kao avans da bi mi rezervisala parfem, sada vidim da isti nije rezervisan vec je i na popustu???? link za nasu konverzajciju https://mojekrpice.rs/conversations/9598279?page=0
2023 11 30
1 2 3