Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Slobodno vreme i hobiji /

Filmovi, knjige, muzika /

Tražim knjigu...

Tema je namenjena onima koji traže knjige :)
2016 03 22
Dzastin Kronin trilogiju Prolaz ako neko ima neka se javi, hvala.
2020 01 04
Trazim Tamaru Kucan...
2020 01 13
Tražim knjige Laži Loka Lamore i Crveno more pod crvenim nebom. Obe je pisao Skot Linč. Ukoliko neko prodaje molim da mi se javi :)
2020 01 24
Trazim ove naslove, ako neko ime nek pise (knjige treba da su odlicno ocuvane bez ostecenja): Tes Geritsen - Nestala Stiven Presfild - Pohod na Avganistan Dz. R. R. Tolkin - Nezavrsene price Dzek Keruak - Na putu (izdavac "Geopoetika") Ivan Nesic - Rigor mortis Den Simons - Gnusno Den Simons - Suplji covek Den Simons - Opaki tip K. K. Hamfriz - Vlad-poslednja ispovest Kodji Suzuki - Krug Naomi Novik - Iskorenjena Arnulf Krauze - Vikinzi Arnulf Krauze - Kelti Dejvid Gemel - Legenda Nil Gejmen - Anansijevi momci Nil Gejmen - Nikadodjija Dz. K. Rouling - Hari Poter i vatreni pehar (izdanje Evrogiunti (Evro Book) - tvrd povez) Sebastian Fitzek - Paket Stiven King - Salemovo Majkl Krajton - Jurski park Cajna Mjevil - Stanica Perdido Cajna Mjevil - Grad ambasada Ricard Metison - Dok budan sanjam
2020 01 27
Tražim ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/e034f078ebd5bcba8f8ce7c5b6299435.jpg)
2020 01 30
Devojke, ako nekom znače knjige i u elektronskom obliku, sajt Balkandownload ima mnogo toga. Ulogujte se i tražite. Pozdrav!
2020 01 31
Potrebni su mi polovni udzbenici iz strucnih predmeta za smer Operater masinske obrade, treci stepen masinske skole
2020 02 02
Trazim knjige Patrise Kornvel.
2020 02 05
> Maculi: > I dalje tražim Balaševićeve romane. Očuvane i s razumnom cenom . Nudite mi ... :") > Tražim "Kraj detinjstva " , "Pesme daleke zemlje" , "Sastanak sa Ramom".... od Artura Klarka , a možete mi nuditi i brojeve SF časopisa"Sirijus". To bih za razmenu ili razmena + doplata za komplete knjiga i časopisa. > Tražim i " Neoprezni putnik" Rene Baržal, epska fantastika. I dalje tražim sve ovo... :")
2020 02 05
Nudim ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/c2acd2d79fbcb9868e14796ebca63202.jpg)
2020 02 10
Trazim komplet knjiga "Moja borba" Karl Uve Knausgor
2020 02 13
Tražim knjige Stivena Kinga za razmenu za bilo šta sa profila. Ponude u inbox😊
2020 02 16
> Nikonija: > Tražim : Emili Bronte - Orkanski visovi (povoljna prodaja ili zamena) :) Zdravo imam knjigu Emili Bronte - Orkanski visovi ukoliko ste i dalje zainteresovni,mogu vam slikati vise slika da vidite.Cena je 600 din,a moze i razmena ukoliko imate nesto u ponudi pa ako se poklopimo.Pozz
2020 02 17
Trazim ocuvane knjige Donata Karizija za bilo sta sa profila
2020 02 20
1 2 3 4 5 ... 8 Sledeći