Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Slobodno vreme i hobiji /

Filmovi, knjige, muzika /

Tražim knjigu...

Tema je namenjena onima koji traže knjige :)
2016 03 22
Ja trazim od Stivena Kinga Mracna Kula III -Pustare.😃 Trazim i knjige o crtanju!
2016 08 10
Da li neko (najbolje bi bilo iz NS) prodaje ili radi razmenu za neke knjige od Murakamija, Umberta Eka, Markesa, Sartra, Ničea, Pekića, Frojda, Junga, Kamija, Kiša, Pavića, Kortasara, Borhesa, Nerude, Spinoze, Vitgenštajna, neke knjige o istoriji ili teoriji filozofije ili književnosti? Iii da, takođe traažim "Priče tvog života" od Teda Čanga. 😇 P.S. Ako ponudite neke od ovih knjiga, može razmena za bilo šta sa profila. P.P.S. Neke knjige od gore navedenih pisaca već imam, ali Vi nudite pa ćemo se valjda dogovoriti. 😄
2017 01 11
> CocoNS: > Da li neko (najbolje bi bilo iz NS) prodaje ili radi razmenu za neke knjige od Murakamija, Umberta Eka, Markesa, Sartra, Ničea, Pekića, Frojda, Junga, Kamija, Kiša, Pavića, Kortasara, Borhesa, Nerude, Spinoze, Vitgenštajna, neke knjige o istoriji ili teoriji filozofije ili književnosti? > Iii da, takođe traažim "Priče tvog života" od Teda Čanga. 😇 > P.S. Ako ponudite neke od ovih knjiga, može razmena za bilo šta sa profila. > P.P.S. Neke knjige od gore navedenih pisaca već imam, ali Vi nudite pa ćemo se valjda dogovoriti. 😄 pozdrav imam skoro sve knjige od Murakamija ,pa ako te nesto zanima pisi .
2017 01 17
Trazim drugu knjigu iz triologije Jagodici 😊
2017 06 03
Ja trazim Septembarska svetla- Karlos Ruis Safon. Ako neko ima, neka mi javi u inbox. U obzir dolazi i kupovina i zamena. 😊
2017 06 27
Zdravo jel ima neko Hari Poter i kamen mudrosti ko bi se menjao? 😀
2018 03 09
Ja menjam garderobu za knjige (nove ili dobro ocuvane) ko ima nesto dobro,ne volim limunade! Neka pise u inboks 😍📩☝🏻
2018 04 15
Trazim prvenstveno knjige "Razgovori s Bogom" - Nil Donald Vols i ostale iz domena popularne psihologije i ezoterije, za razmenu 😃
2018 06 24
Tražim knjige iz astrologije, kriminalistike, Umberto Eko "Ime ruže". 😊
2018 09 04
Trazim knjigu Zarka Lausevica-Godina prodje dan nikad😊 pisite u razgovore ko ima
2018 12 08
Trazim knjige o lepoti, sminkanju, modi, parfemima, nebitno na kojem su jeziku, kupovina ili razmena 😊
2018 12 12
> GagaEarthian: > Trazim knjige o lepoti, sminkanju, modi, parfemima, nebitno na kojem su jeziku, kupovina ili razmena 😊 Imam knjigu koja se zove Get Gorgeous o modi i lepoti u vidu saveta i sugestija.Na engleskom je jeziku jedino sto bi trebalo da platite je brza posta zato sto je poklanjam :) Na jednoj stranici je samo prosuta kafa ali knjiga je u odlicnom stanju :} ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/8de50dd8058a47f163334ae71cf427e3.jpg)
2018 12 13
potrebna mi je knjiga Nil Gejmen- Zvezdana Prasina (Stardust) ako neko ima ili zna gde se moze kupiti?? hvala unapred
2019 01 09
Trazim knjige Sofi Kinsela-Iznenadi me i Moj ne tako savrsen zivot Za razmenu za nesto od stvari sa mog profila ili kupovina,ako je cena prihvatljiva. Mogu i drugi naslovi istog autora. Mozete me kontaktirati u inbox,hvala :")
2019 01 12
1 2 3 4 5 Sledeći