Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Ljubav, porodica, deca, psihologija /

Psihologija /

Motivacija i pozitivne misli :)

. "Zaljubićeš se u lice, oči, telo. Nije to toliko opasno, koliko je kad se zaljubiš u osmeh, pokret, hod... Onda to postaje magija, a magija se - voli..."
2016 04 21
"Ćutanje je najsavršeniji izraz preziranja." George Bernard Shaw
2016 04 21
Baš lepo.....
2016 04 21
> JiM009: > "Ćutanje je najsavršeniji izraz preziranja." > George Bernard Shaw :)
2016 04 21
> emushka: > > JiM009: > > . "Zaljubićeš se u lice, oči, telo. > > Nije to toliko opasno, koliko je kad se zaljubiš u osmeh, pokret, hod... > > Onda to postaje magija, a magija se - voli..." > SAVRSENO :) <3 o:)
2016 11 20
"Na trenutak odustaneš od sna, onda shvatiš da san nije odustao od tebe zakrpiš raspuklo i uhvatiš se u koštac sa životom." - Duško Radović
2016 11 20
"Kod nas se uz kafu rađa ljubav, kuju se zavere, leči mamurluk, prave planovi, drže sastanci, mire zavađeni... Kafa je naša prošlost, ali i naša budućnost, jer smo verovatno jedini narod na svetu koji predviđa sudbonosne događaje gledajući u dno prazne šoljice." - Momo Kapor
2016 11 20
Postoji jedna stvar koje smo uvek željni, a dobijamo je ponekad. To je nežnost. - Alber Kami
2016 11 20
"Svaka reč znači ono što znači njeno ćutanje." - Branko Miljković
2016 11 20
Nikad nisam znao koliko sam jak, sve dok nisam oprostio nekome, kome čak nije ni žao. I prihvatio izvinjenje, koje nikad nisam dobio. - Omer Hattab
2016 11 20
> JiM009: > "Na trenutak odustaneš od sna, onda shvatiš da san nije odustao od tebe zakrpiš raspuklo i uhvatiš se u koštac sa životom." > - Duško Radović Bravo
2016 12 24
> JiM009: > Nikad nisam znao koliko sam jak, > sve dok nisam oprostio nekome, kome čak nije ni žao. > I prihvatio izvinjenje, koje nikad nisam dobio. > - Omer Hattab Važi za svakog!
2016 12 24
"Svako ko je srećan, usrećiće još nekoga." Ana Frank
2017 01 28
"Neki ljudi nas ponižavaju svojom dobrotom. Odvikli smo se od dobrote. Ne razumemo zašto nam neko nešto čini ako ne traži nikakvu protivuslugu. Dobrota se ne može vratiti jer se i ne daje. Dobri ljudi su dobri zbog sebe, a ne zbog drugih." Duško Radović
2017 01 28
"Za godinu dana žalićeš što nisi počeo danas." Karen Lamb
2017 01 28