Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

euromedic iskustva hitno

Sve preporuke za Lidiju Zivotic euromedik Gandijeva! 😁 divno stvorenje
2018 01 17
Ne preporucujem-isto kao u domu zdravlja,s tim sto ti ovi i naplate a posle kad zoves da ti protumace to sto su napisali recimo u napomeni oni te odkace. Bila sam kod ginekologa u Visrgradskoj
2018 11 08
> Koka09: > Ja se apsolutno slazem da je ginekolog potpuni skot u Euromediku na Novom Beogradu, preko puta Piramide. > Ja sam imala spontani pobačaj i došla sam sa krvarenjem kod nje, ne znajući šta se u toj situaciji radi. Prvo se iščuđavala što sam došla kad krvarim. Pa je onda rešila ipak da me pregleda, sa takvim gađenjem na krv, kao da sam niža rasa, izuzetno neprijatna, bacala mi je ubrus da se sama brišem i pravila izraze gađenja. U momentu mog spontanog pobačaja. Nikakvo objašnjenje, utehu mi nije rekla. > Užasna žena. Molim te reci mi o kojoj dr. Je reč, ja treba da uđem kod Lidije Životić
2019 05 13
Ja imam jako lose iskustvo. Radila sam papa test gde su mi rekli da imam na grlicu prekancerogene celije predlozili da odradim jos par testova koji su me kostali 20000 dinara. Da bih na kraju otisla kod drugog ginekologa i saznala nakon potrosenog vremena i zivaca da mi nije nista.
2019 07 22
Ginekolozi u Euromediku preko puta Piramide su uzasni. Bila sam kod dve, i ne zna se koja je nezainteresovanija i nestrucnija. Dr Tatajana Nikolic je katastrofalna. Na svako moje pitanje je odgovorila sa "Ne znam". Navodno mi je nasla kondilome, za koje se ispostavilo da nisu kondilomi. Imam krvarenja izmedju ciklusa za koje je rekla " Verovatno je hormonski". Niti mi je rekla koje hormone da prekontrolisem, niti sta da radim. Jako neljubazna osoba. Dr Aleksandra Lukic je fina, ali pojma nema. Miom mi uopste nije videla na UZ. Kod dermatologa sam prosla sa pogresnom dijagnozom, jer sam imala herpes zoster, a lekar je tvrdio da je ujed insekta, iako sam ja otisla, prakticno, samo da mi prepise lek jer sam prepoznala sta je u pitanju. Tako da uopste ne preporucujem odlazak u Euromedik. Znam da smo svi bez para, i da idemo obicno preko kupona na preglede, ali posle ovakvih iskustava, pre cu platiti vise u nekoj drugoj klinici,nego ici kod neljubaznih i nestrucnih ljudi. I jos nesto sto mi je skandalozno: prvo morate da platite pregled, pa tek onda ulazite. To je jedina klinika koja ima takvu politiku. Dakle, moja preporuka je da zaobilazite ovu ustanovu u sirokom luku.
2020 01 12
Ja moram da pohvalim ginekologa Snežanu Milosavljević koja radi u Euromediku u Pariske komune, bila mi je gin u Domu zdravlja pa sam pošla za njom kad se prebacila u Euromedik. Nežna, pažljiva, strpljiva, temeljna, ne bih je menjala nikad.
2020 01 13
> anamarkovrbg: > dal su ok,konkretno ultrazvuk srca Moj otac je bas to radio, u Visegradskoj. Sasvim korektno. A tople preporuke za urologa dr Djordjevic Dejana, on je stvarno vrhunski strucnjak. Ako je ne daj Boze nekome potreban kardiovaskularni hirurg - Koncar u Klinickom mi je vratio veru u lekare
2020 01 15
Da se nadovežem za ginekologe. Godinama radim preglede u Euromediku, a obzirom da sam alergična na jod oni su me samo "kao " detaljnije gledali putem kolposkopije da bi od skoro na preporuku prijateljice počela da idem u državno kod Bralovića ( Goce Delčeva dom Zdravlja) gde mi je čovek rekao da kancerogene ćelije reaguju na jod i malo se odignu od površine ( rasperutaju) i jedino putem joda se može videti da li ima kancerogenih ćelija. Naravno ,plus PAPA test koji se obavezno radi. Ja sam se frapirala. Da me tolike doktorke pregledaju tek tako i da mrtve ladne kažu evo sad ćemo mi to malodetaljnije da pogledamo, ma sve je u redu. U Ristiću me je takođe pregledala neka doktorka koja mi je rekla da imam zapušene jajovode i sl. što mi niko nikada ni u državnoj ni u privatnoj nije rekao, a ni posle nje. Žena izgubljen slučaj. Od doktora u državnoj službi na Novom Beogradu mogu da pohvalim Bralovića i Marjana koji je načelnik, a od privatnih ordinacija "Alfa Medika", gde su i Dejan i Zečevih odlični. Rade ili u Gak-u ili u Narodnom frontu. Zaboravila sam sad gde beše.
2020 01 16
Da li neko ima preporuku za dobrog fizijatra?
2020 01 18
OK su, ali je Vizim bolji, malo su profesionalniji i ozbiljniji
2020 01 20
U euromedik nikako.Posebno ne na.ginekologiji.Ja sam tada bila trudna I prva trudnoca.I rekla.mi.je.tada kako ja moram da abortiram kako je plod bolestan a,bila sam 6nedelja trudnoce.Kasnije sam otisla kod drzavnog ginekologa koji mi je sve lepo objasnio.I nazalost ja sam izgubila bebu.Pritom iz euromedika nisu radili nikakve analize osim pregleda.Od tada vise nikad ne idem kod privatnika.
2020 02 02
> Jasmina30: > U euromedik nikako.Posebno ne na.ginekologiji.Ja sam tada bila trudna I prva trudnoca.I rekla.mi.je.tada kako ja moram da abortiram kako je plod bolestan a,bila sam 6nedelja trudnoce.Kasnije sam otisla kod drzavnog ginekologa koji mi je sve lepo objasnio.I nazalost ja sam izgubila bebu.Pritom iz euromedika nisu radili nikakve analize osim pregleda.Od tada vise nikad ne idem kod privatnika. Taj euromedik se nalazi na Slaviji I ne idite u njega na ginekologiju nikako.
2020 02 02
Moram da ispričam naše iskustvo sa Euromedik bolnicom u Beogradu. Moj deka je imao neko zadebljanje na debelom crevu koje je morao da operiše. Pošto nismo želeli da ga bilo ko operiše, odredili smo da se operacija obavi u Euromedik bolnici na Novom Beogradu. Osoblje je bilo zaista ljubazno i predusretljivo, međutim ishod operacije nije bio dobar. Nakon izvađenog zadebljanja i provere 23 limfna čvora koja su bila zdrava, deka je nakon mesec dana dobio promene na jetri i na žalost tu nije bilo leka. I dalje se pitam kako je moguće da dodatne analize nisu pokazale da je tkivo bilo loše, odnosno da ćelije nisu benigne. Uz to, moram da napomenem da je operacija rađena u junu bila nekoliko hiljada evra što ne podrazumeva dodatke koje se podrazumevaju kao što su krv, albumini i bolnično lečenje, što je na kraju izašlo mnogo skuplje nego što je planirano, a o tome niko nije govorio. Još jednom moram da pohvalim ljubaznost svih zaposlenih koje smo mogli da pozovemo kada god želimo za informaciju. Da li su negde pogrešili, ne znam..ali se dobro raspitajate o cenama pre lečenja.
2022 09 12
1 2