Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

STA TO ČLANICA MILINČE PRODAJE, robu sa Novog Beograda?

Kao što rekoh, moja je greška što nisam tražila informacije pre kupovine. Hvala što me pratite, pa znate da obnavljam oglase. Za razliku od dotičnih, ja navedem rok trajanja. Uostalom, ova tema nije posvećena meni. Otvorite zasebnu u kojoj ćete me reklamirati...ali bar imajte petlju da pišete sa pravog naloga.
2016 09 04
Ovde nije poenta reklamacija, nego svesno uvaljivanje kozmetike sumnjivog porekla i još sumnjivijeg roka trajanja.
2016 09 04
> mmikalacki: > Kao što rekoh, moja je greška što nisam tražila informacije pre kupovine. > Hvala što me pratite, pa znate da obnavljam oglase. > Za razliku od dotičnih, ja navedem rok trajanja. > Uostalom, ova tema nije posvećena meni. > Otvorite zasebnu u kojoj ćete me reklamirati...ali bar imajte petlju da pišete sa pravog naloga. aaa ne,ne,ja ovde nisam ni zbog Milinche,vec zbog onog malog smeca koje sve preko 30 godina naziva babama i kaze kako je na pocetku tek,sa buvljakusom majkom koja je ucila da budu iste.Kao sto verovatno pitas za mere dzempera kad kupujes, trebas pitati i za rok trajanja.Drugo,javljas se posle toliko vremena preko teme,a kladim se da ni samoj Natasi nisi poslala poruku da nisi zadovoljna.Eto,ti nemoj vise aktivno niti ikako kupovati od nje,bice lakse clanicama MamaTriSina i ProdajemSminku da dodju do nekih komada.One su se oglasile kao zadovoljne,a verujem da ima jos takvih.Ako vec hoces da opljues Milinche,daj i dokaz da ti je uvalila to,ako sto su druge iznele dokaze za Beosvastaricu/Sasku.Rekla/kazala nema validnost.A ti koja si aktivno kupovala robu sumnjivog porekla,kako imas pravo da pricas onda nesto??Znaci,dok si kupovala,nije ti bila roba sumnjivog porekla hahahhaha Pusti ove koje to vole da rade da nastave.Dok se ne zale i dok ne isplivaju datumi od pre 10godina u ponudi, sta je tu problem?
2016 09 04
> sofiibg: > Mada, Admin.rs, koja je glavna na ovom sajtu i koja je u stvari BOG I BATINA, pije kafu sa njima u Novom Sadu, znaju se lično jer joj je isti taj Admin obrisao negativni utisak koji je dobila pre izvesnog vremena. Vidite, sada ga nema!!!! > Drage dame, do pre izvesnog vremena su na auto putu od takozvanog "Robije", uzimale razne testere, kreme, prazne, pune i sve sto ide uz to. Takodje, ono sto nije tester "Kolega sa fakulteta", a tehnika je čudo, to morate priznati, im je štancovao u velikom broju nalepnice "TESTER!" koje dame lepe na proizvode i prodaju ih regularno. Ali, veza sa Adminom je vrlo jaka, neraskidiva, možda tu ima nesto više....., ali otom potom, i o tome ću se raspitati, pa napisati. Ako piju kafu,sta je tu problem,ako je placa neka od njih dve,mislim,nije da tebi gurnu ruku u dzep.Mada verujem u galantnost nasih cura sa beogradskog asfalta,nece se iscimati u NS da ne plate i rucak.Vadi ti macko stiklice iz blata,i savet-ne nosi kanadjanke,imaju krampone,tu je tek frka izvaditi svaku gadost koju ugasis u Krnjaci kad se izliju septicke jame.Ako je veza sa adminom jaka i neraskidiva,ispada da je Tanja admin,a Natasa drzi nalog.Bilo koja druga opcija je vrlo raskidiva.A da su bilo koja od njih dve admini,mislis da bi DzoDzo i jedne sekunde bila na bloku?Ako sa nekim Milinche ispija kafe i tracari,to je ona.Tao da bi onda sigurno i DzoDzo pila kafe sa adminom.Uostalom,adminu pise NS,a ko aze da je zaista NS u pitanju? ;) ;) ;) ;)
2016 09 04
@Zvezdetina, moram da te ispravim-nisam se oglasila kao zadovoljna, nisam od pomenutih clanica kupovala. Ono sto sam navela se odnosilo samo na komunikaciju tj. dobijanje informacija od prodavca o proizvodu, prema kojima je rok trajanja bio u redu.
2016 09 04
E ja se izvinjavam,lose sam zapamtila,ali sam upamtila da je bilo ok sta god medju vama.
2016 09 04
> Katarinacat: > Ne volim da se mesam u cirkus ali... > Devojku sam sama kontaktirala,videla sam lak na njenom profilu i zvala je telefonom da vidim sta se dogadja... > Moja je greska bila sto nisam proverila stanje laka jer su koliko se secam uzeti preko ebay-ja i nije mi se dopala boja i odmah sam ga stavila u prodaju.. > Dakle ja sam je kontaktirala, ja sam ponudila da joj odmah uplatim novac i to sam ucinila istog dana, toliko. Ništa mi nije uplaćeno bilo. A rekli ste da naručujete preko Sephore, nije bio spominjan E bay. A imam i izveštaj iz banke u pdf formatu u kome se vidi da je uplaćeno za lakove, a vaše uplate nema.
2016 09 05
Katarinacat opusteno zadrzi ga, uplaticu ti postnetom jer sam malkice u manjku sa vremenom ok? 2016 02 23 I bilo je uplaceno istog dana ali postnetom,imam preko 700 lakova i nabavljam ih na vise mesta, zato sam i napisala da mislim da su naruceni na ebay jer imam dobro pamcenje ali opet ne mogu da se setim svake sitnice pogotovo ako se dogadjaj dogodio sa pocetka ove godine,da sumiram nije postojala reklamacija vec sam ja ponudila da vratim novac dakle na moju inicijatuvu, poluistine i izokrenute price zaista nisu ok, zelim vam svima prijatan dan 8-)
2016 09 05
> Zvezdetina: Kao sto verovatno pitas za mere dzempera kad kupujes, trebas pitati i za rok trajanja. Ne zelim da ulazim u celokupnu raspravu jer sam, kao i uvek, neobavestena, ali sam samo htela ovo da ispravim :) Ako kupujem nesto, ocekujem da je u roku, a ako nije, da je to navedeno i da lepo zaobidjem. Isto kao za stvari, ocekujem da su bez ostecenja, a ako ista ima - treba se navesti. Ne mozemo kao kupci ici okolo i slati poruke - ima li to mozda rupicu na levom rukavu ili da li je cipela malo izgrebana sa strane ili da se nije taj lak zgusnuo jer predugo stoji? Smatram da bih tako i prodavca (koji je korektan) uvredila.
2016 09 05
> DaadaaNaanaa: > > Zvezdetina: > Kao sto verovatno pitas za mere dzempera kad kupujes, trebas pitati i za rok trajanja. > Ne zelim da ulazim u celokupnu raspravu jer sam, kao i uvek, neobavestena, ali sam samo htela ovo da ispravim :) > Ako kupujem nesto, ocekujem da je u roku, a ako nije, da je to navedeno i da lepo zaobidjem. > Isto kao za stvari, ocekujem da su bez ostecenja, a ako ista ima - treba se navesti. > Ne mozemo kao kupci ici okolo i slati poruke - ima li to mozda rupicu na levom rukavu ili da li je cipela malo izgrebana sa strane ili da se nije taj lak zgusnuo jer predugo stoji? Smatram da bih tako i prodavca (koji je korektan) uvredila. iiiih kao da ne znas da je ovde bilo milion puta da ti neko posalje majicu,a ona sa dve rupe pa ti prodavac kaze,sto nisi pitala dal' ima rupice :') Ja uvek pitam,jer ako nisam pitala,ne mogu da reklamiram,znas i sama da ima 100 ljudi,100 cudi,100zena,200...I tako. o:)
2016 09 05
Moram samo da pitam Aleksandru Kraus,ako smo vec na temi gde beosvastarica lupeta(mada ona to cesto radi,nije novost),da li je i kako je zadovoljna kupovinom kod Milinche?Vidim da ste saradjivale.
2016 09 05
Je li na kraju AleksandriKraus uplaćen novac za lak koji nije odgovarao opisu?
2016 09 06
> Zvezdetina: > Moram samo da pitam Aleksandru Kraus,ako smo vec na temi gde beosvastarica lupeta(mada ona to cesto radi,nije novost),da li je i kako je zadovoljna kupovinom kod Milinche?Vidim da ste saradjivale. Da se nadovežem i kažem da mi je članica Katarinacat uplatila novac kada smo se dogovorile, međutim, jedna cifra je bila pogrešna i novac nije stigao na moj broj telefona, tj. nije mi stiglo obaveštenje. Članica me je kontaktirala nakon ove teme gde mi je prosledila broj sa kojim sam otišla do pošte i podigla novac. Dakle, reklamaciju je uvažila te ću to i dodati u ocenu. Što se tiče članice Milinče, od nje sam kupila puder kome je rok do kraja 2016, nije idealno ali puder koristim svaki dan te ću ga i potrošiti pre isteka roka.
2016 09 06
Da se nadovezem i ja na ovu pricu pa da stavimo tacku,izbor reci me malo buni, ne bih nazvala ovo reklamacijom pogotovo ukoliko vas prodavac juri da vam uplati novac, zaista nije postojala bilo kakva reklamacija vec iskljucivo inicijativa sa moje strane.. Devojci je uplacen novac pre nekih 8 meseci, napisano joj je u poruci na krpicama da cu uplatiti postnetom iznos isti dan,neverovatno mi je u celoj prici da me nije kontaktirala iduci dan ukolliko joj novac nije stigao,ukoliko sam ja mogla da je pozovem telefonom i vidim sta se dogadja isto je mogla i ona ali verovatno je najlakse iskljucivo negativno razmisljati i misliti da svako svakoga ovde hoce da zavrne.
2016 09 06
> AleksandraKraus: > Što se tiče članice Milinče, od nje sam kupila puder kome je rok do kraja 2016, nije idealno ali puder koristim svaki dan te ću ga i potrošiti pre isteka roka. Super je sto ste resile situaciju sa tom uplatom,super je sto je stvar kupljena od Milinche je u roku,potrosna stvar i svi srecni.
2016 09 06