Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Šta vas najviše nervira na krpicama?

Mene inervira kad posaljem mere ili slike, a osoba se ne udostoji da napise nije moj broj, boja, stil...bilo kakav odgovor, cak i ako ne kupuje :) a i nekako kad bi postojala opcija samo za one koji traze da kupe, ovako mi nije bas pregledno
2016 09 05
Kada nesto bas zelim da kupim i šaljem joj pet dana poruke , ona ne odgovara a vidim da je aktivna. 😈😈😈Alo bre, pa zašto si stavila da je za prodaju ako nije.
2016 09 05
Svaka vrsta prevare,iznošena i iscepana stvar opisana kao nova,otvaranje lažnih naloga i utisaka,prodaja fejk kozmetike,lažni tagovi (neshvatljivo mi je da na jednom komadu odeće stoji da je to i Zara,Mango,Guess itd).Pojašnjenje definicije nova ( to nije kao nova).
2016 09 05
Kao sto napisa Mamatrisina. Najvise me nervira prostakluk uz drskost, pogotovo kad se prosipa na javnom mestu kao vrednost i poistovecuje sa hrabroscu i velicinom. Najgore je sto plasirane teme slicnog sadrzaja ne budu obrisane u sto kracem roku i daju negativnu konotaciju sajtu. Ko ne ume da komunicira na odredjenom ljudskom nivou, ne treba da se oglasava u temi, tj da ostavlja komentar.
2016 09 05
Osobe koje pitaju za odredjeni predmet da slikam sa svih strana, za dimenzije, sve zivo pitaju, a onda se ne jave uopste bar da kazu da im ne odgovara.
2016 09 05
Nervira me samo jedno - kada sve uradite sto kupac trazi od vas (dodatno slikanje(navuci, svuci, obuci :-))dodatne dimenzije, dodatno snizenje cene, ziro-racun na koji da uplate novac, itd....i vise se nikada ne jave a redovno su prisutne na sajtu....Nikada mi takvo ponasanje nece biti jasno ,:)
2016 09 05
Kada neko bez utisaka juriša na forumima i svaku članicu komentariše i ,, uhodi ''... Na osnovu čega? Sa kojim pravom?
2016 09 05
1. Bezobrazluk 2. Nekultura 3. Nevaspitanje 4. Nepismenost! 5. Sto neko u temi trazim pise kako ima svasta na profilu za male pare 6. Sto mi nude razmenu oni koji nemaju sta da ponude za istu i ljute se kad ih odbijem 7. Sto napisu jel moze za 500 nesto od 2000 dinara, novo- cenjkajte se tako u radnji 8. Sto im smeta sto ne mogu da zamene ako im ne odgovara- kupujte u butiku 9. Sto nebrojano puta u toku dana kace istu temu 10. Sto ne oznace da je nesto prodato 11. Sto ne odgovaraju na poruke o merama, stanju stvari itd. 12. Sto se samo pljuju, olajavaju i seju negativnu energiju 13. Sto kazu da su ozbiljni kupci, pa im islikam i premerim pola profila i onda se ne udostoje ni da kazu ne hvala 14. Ili sto necu da im dam novu torbu za 200 dinara, koja je snizena na minimum, pa kazu da su u gradu nasli jeftinije- onda tamo i kupite i mene ne zamarajte 15. Kada me osobe koje ne rade razmenu pitaju za istu, pa drzite se principa sada Mislim da je sasvim dovoljno. Ovo su stvari koje mi smetaju, a ne nerviraju me, jer mora da budu u mnogo velikoj dozi da bi me izbacile iz takta. Ima groznih osoba na ovom sajtu i strasno koliko negativnosti sire, svaka cast izuzecima, njima skidam kapu. Mislim da neke svoje frustracije pojedine licnosti treba da izbace na drugi nacin. Ovaj sajt treba da bude razonoda i razbibriga, dobra kupovina, prijatno caskanje, razmenjivanje iskustava i pomoci kad smo u mogucnosti. Grozno je sto je smisao upropascen.
2016 09 06
Kad ne prave razliku između novo,očuvano,raspada se... Kada gotovo umiru za neki predmet,a onda se više i ne jave. Kada traže Boga gospoda da im pošaljem (dimenzije,fotografije,itd) i opet se ne jave. Kada neće da daju popust za nešto što vredi mnogo manje od već ponuđene cene,a u opisu stoji 'MOŽE SNIŽENJE'. LAŽ! PREVARA! NELJUBAZNOST!
2016 09 06
Najviše me nervira to kad pitam nekog za razmenu, a ne odgovori mi, a pre toga se reklamira kako traži razmenu. Pa iako nećeš, odgovori, kulturo. :-)
2016 09 06
Stvari koje su zaista za kantu. Pune grudvica onih, torbe (pogotovo guess) koje je su stvarno u jako losem stanju. Bolju garderobu ostavim na kontejner.. jako je glupo nekom to prodati, pa i za sto dinara, pogotovo racunajuci i postarinu.
2016 09 06
Kad mi pošalju prljave stvari!!!!! zar je teško oprati,posle nošenja i odložiti u orman!!!!!
2016 09 06
Ono što i većinu - kada ispare nakon dobijenih dodatnih informacija bez "hvala, ne odgovara mi" čime bi mi stavile do znanja da cene moje vreme i da nisu zainteresovane za kupovinu. Što se foruma tiče, to je pisanje sa multi naloga, svejedno da li je u pitanju nepostojanje petlje za pisanje određenih stvari sa svog naloga ili čuvena situacija kada blokiran član ima jaaaaku potrebu da piše.
2016 09 06
I da, uličarsko izražavanje. Uglavnom ide ruku pod ruku sa multi nalogom, ređa je pojava kod regularnih.
2016 09 06
> lokibg: > Najviše me nerviraju članice koje otvaraju multije samo da bi prosule neki žuč na forumu, a sa pravog naloga ne smeju da pisnu! ]:) E, ali postoji još jedan razlog zašto ne mogu da pisnu sa svojih pravih naloga -- zato što su im ti pravi nalozi blokirani na forumu ;) Očigledno s razlogom, kad se vidi kako prljava usta neke blokirane korisnice imaju ,:)
2016 09 06