Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Misljenje oko skolaraca

Izvinjavam se,bavila sam se laznim ljudima ovde :) Vezano za sveske,slazem se,nisu iste one najjeftinije i one lepe italijanske.Igrom slucaja,bas te italijanse imaju vecinom sljokice i one fazone na koricama,pa izgledaju luksuznije,ali su zaista same po papiru kvalitetnije.Gumica na te jeftine prosto,nece.Ostaje uvek trag i bacene su pare.Ali u svemu tome,ja sam ipak za sveske i knjige,samo da se malo izmeni sistem donosenja isti u skolu jer su preteske,ali nikako nisam za tablet i racunar da dete uci.Iako bi bilo lakse da imaju program po kom rade.Bilo bi idealno da ostavljaju knjige skoli,a sveske i radne sveske neke nose kuci radi vezbanja,i da postoji program preko kog bi se mogli doucavati kuci.Zvuci komplikovano mozda.
2016 09 06
mislim da su rancevi preskupi,dati 8000 za ranac je besmisleno,ja sam svom sinu koji je sada treci rayred kupovala original ranceve adidas,nike,za 2000.E sad nadjem u rodi ranac tipa sa onim svim ojacanjima koji kostaju po 5,6,7 hiljada za 750 din.Gledam i ne mogu da verujem,pitam prodavacicu jer ovo realno kaze da to je ta cena.Kupim detetu.Posle dan dva u knjizari takav isti ali bukvalno isti ranac 5500.Sad se pitam,eto,da li ti rancevi stvarno vrede 5,6,7 hiljada ili 750 dinara
2016 09 06
Nisam ja rekla 8 000dinara,to je neki minuimum za koji se moze naci kvalitetan anatomski ranac.Ima ih i za dosta vise.Kad si pomenula Nike,setila sam se mog tirkiznog,mnogo sam volela taj ranac,bas bih ga volela opet naci.Doduse,njega sam nosila u cini mi se,sedmom razretu,i to dobila za rodjendan.Na zalost,nesto mi je posle par meseci pukao rajsfeslus,ali on bas i nije bio predvidjen po samom modelu da nosi knjige,verujem zbog pristiska je pukao.Imam i dalje jedan koji sam nosila skoro tri cele godine,preko skloske godine u skolu,posle na treninge i na Adu.I dalje je odlican,nije kao nov ali je skroz ispravan.Dok ovi danasnji i celu skolsku godinu ako izdrze,to treba proslaviti :D
2016 09 06
> Zvezdetina: Ja sam '96 godiste, secam se kad sam bila prvi razred da su roditelji potpisivali da deca imaju svoje ormarice u skoli gde bi ostavljali knjige koje im kuci nece biti potrebne za sledeci dan i koje im kod kuce ne trebaju.. i to je tad sledece godine trebalo da bude uvedeno posto su se svi slozili,...danas posle 13 godina moj brat je ucenik te iste.skole, nista se nije promenilo, samo su im torbe sve teze i teze, uz izgovor ucitelja kako uvode tu foru da knjige ostavljaju u skoli sledece godine, samo ne znam koje.
2016 09 06
Da,negde sad ostavljaju knjige za sledecu generaciju,a svaka ih debelo plati.Sta je tu poenta,ne razumem?Ako ce da koriste tri generacije,onda knjige trebaju kostati po jednoj generaciji kao trecina kompleta,neko je napisao da je platio komplet 16 000dinara i da ne moze sledece godine sa njim ama bas nista,osim mozda da proda ovima iz Kosovske za 30dinara po komadu.
2016 09 06
Brzinski da se nadovezem, dok sam ja bila osnovac, negde oko 7. razreda, na inicijativu nase razredne, mi - djaci smo skupljali novac za ormarice. To su bili ormarici samo za nas razred, ali eto, ipak... Bili su drveni, i dosta maleni, i jedan ormaric je bio za dve osobe (i dva kljuca), da bi nas izaslo jeftinije. Tacnije, mi nismo mnogo koristili te ormarice, jer su uradjeni izmedju 7. i 8. razreda, ali svakako je ostao za buduce generacije. Jako je korisno i za patike za fizicko, meni je uvek bilo mrsko da ih nosim. Tako da eto, bez licne inicijative danas nema nista, ali svakako roditelji bi mogli da se dogovore, i iznesu predloge na roditeljskom?
2016 09 06
1 2 3