Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Clanice koje ne odgovaraju na poruke

AHHAHAHAHAHAHAH :') Tuga.
2017 04 18
Pre par dana je jedna clanica trazila nesto u istoimenoj temi, ja joj ponudim skoro istu stvar kao sto ona trazi, ali kao Poklon (!), ona se redovno loguje i nista ne odgovara... :D To mi je tako smesno, vise ni poklon ne smes ponuditi, izgleda da i to vredja! :D
2017 04 18
> dana23: > Doživeh pre 3 dana,ŠOK !!!! > dobih odgovor: "Ako vam operem patike,moram da vam naplatim svoj rad", ja pomislih možda se zeza,kad ona istog trenutka ,prepravi cenu sa 600din.,na 1200din.?????? > DNO BEZOBRAZLUKA I NEVASPITANJA!!!! O svasta.. 😂😂😂😂
2017 04 18
Jako cesto se to desava. Ili ne odgovaraju uopste, ili budu drske pa suprotno rade od onoga sto im pise na profilu. Ne znaju za "hvala", itd... Ako im nesto ne odgovara kada pitaju, nestanu odmah, ni zdravo, dovidjenja, ma nista...
2017 04 18
> dana23: > Doživeh pre 3 dana,ŠOK !!!! > dobih odgovor: "Ako vam operem patike,moram da vam naplatim svoj rad", ja pomislih možda se zeza,kad ona istog trenutka ,prepravi cenu sa 600din.,na 1200din.?????? > DNO BEZOBRAZLUKA I NEVASPITANJA!!!! Ahahaha ... e, slatko se nasmejah! Ma, ovde postaje bas veselo. Ne znas sta kog dana mozes da ocekujes :")
2017 04 18
> CokaPozarevac: > Jako cesto se to desava. Ili ne odgovaraju uopste, ili budu drske pa suprotno rade od onoga sto im pise na profilu. Ne znaju za "hvala", itd... Ako im nesto ne odgovara kada pitaju, nestanu odmah, ni zdravo, dovidjenja, ma nista... A to je vec redovna pojava. I nikada mi nece biti jasno zasto je toliko tesko reci makar ''Ok''. Meni bi i to bio znak kulture, ta dva slova :")
2017 04 18
Tacno znam o cemu pricas. Meni su se dopale jedne pantalone, posaljem upit pre tri dana da li je cena fiksna (cisto da pitam a svakako bi ih uzela) i odgovora jos nema. Clanica je uredno tu ali ... Sta je problem da napise ''jeste'' i ja kazem ''ok, zelim ih'' i stvar resena. Lepo njoj, ja zadovoljna i svi srecni . Ovako se pravi ... (ne bih da budem nekulturna), meni je krivo jer mi se bas dopadaju i ... Ali joj se necu vise obracati jer sam se bas zainatila :")
2017 04 19
NinaKg.. I da joj se opet obratis isto je :D ocigledno ne zeli da ih proda :( Ali sta da se radi, tako je kako je :/
2017 04 19
A šta je sa administratorima sajta Moje krpice? Ima već dva meseca kako sam poslala pitanje, ali niko se nije udostojio da mi odgovori. Kakva su vaša iskustva?
2017 04 20
> LoolaA: > NinaKg.. > I da joj se opet obratis isto je :D ocigledno ne zeli da ih proda :( > Ali sta da se radi, tako je kako je :/ Ali zato mene, koja zelim da prodam :") , cimaju po dva, tri dana za jednu stvar i nestanu :@ . Izgleda da ove promene vremena bas uticu :')
2017 04 20
Meni je to vrlo iritantno iskreno. Ja bih takve članove banovala na neko vreme. Evo vec 15 dana cekam dve clanice. Sa jednom sam se dogovorila da uzmem predmet, dogovor je bio da se nalazimo u ponedeljak ili utorak i od tad je proslo dve nedelje. U medjuvremenu je bila na sajtu ali ja odgovor nisam dobila. Isto i sa drugom clanicom, prvo sam cekala odgovor 10 dana, usla i nije odgovorila, opet sam pisala, odgovorila i rekla da salje mere i mere jos nisam dobila... Zelim da ispadnem fer jer sam rekla da uzimam predmet ali ne znam dokle da cekam....
2017 04 21
Pa, da dodam i ja nesto. Ovde sam da kupujem. U januaru ove godine sam od jedne clacice kupila haljinu, od prepiske do dobijanja iste, sve je proslo savrseno, komunikativna devojka, lagana saradnja, ma sve je bilo sjajno. Pre nekih mesec dana sam kod iste videla jedne farmerke koje mi se bas dopadaju, a posto je bilo samo navedeno da je L velicina, zamolila sam je da mi samo kaze koja je sirina struka. Odgovora nije bilo. Kliknula sam posle par dana na Želim, medjutim, od tada je proslo 23 dana, odgovor nikakav nisam dobila. Farmerke su i dalje na profilu. Posle one prve poruke sam pomislila da nije je videla, da je u guzvi ili sta vec, zato sam poslala i drugu, ali bas da molim da mi neko nesto proda?! A clanica je zaista delovala super i vidim da je bila na sajtu svakodnevno i da je prodavala i dodavala nove artikle. I eto....a ja stvarno nisam u fazonu da zezam, nego ako mi nesto treba, to trazim i ako mi odgovara, to kupujem.
2017 04 22
Evo moja poslednja 3 slucaja... 1-narucim od devojke 2 para farmerki, jel imaju oštećenja odgovara sa nemaju...stizu flekave ja nosim na hemijsko ne skinu se fleke, kazem njoj da cu joj vratiti a ona meni novac i kaze "ne vracam novac, stvari su polovne ne nove" i na moje "ja sam u gubitku 2000 a one su flekave" e bedak, verovatno ih mama oprala sa necim pa pustilo boju 2- pitam devojku za predmet, cekam odgovor 2 nedelje, odgovara da mogu da uzmem, cekam mere, pustim sms, odgovara da su prodate, ja kazem kako dve nedelje kao kreten cekam predmet a ona odgovara "tvoj problem" ja kazem ja bih se makar izvinila ona odgovara "ti nisi ja" a predmet i dalje aktivan i ovde i na L-da ne pišem dalje... 3- pitam za predmet, kazem racunaj da je kupljen, odusevljena ona, kaze da sacekam sledecu nedelju ponedeljak ili utorak da se nadjemo ( a tad je bio petak ) ja posaljem poruku nema odgovora, posaljem opet "ako ne zelite da prodate samo recite jer ne kupujem od drugog jer sam vama rekla da kupujem vas pa da znam na cemu sam, hvala" ulazi na sajt a odgovora nema... Tako da sam toliko razocarana, ovde admina cekas mesec dana, ja bih sve to banovala... Zauzimaju mesto, otezavaju pretragu a po pravilu ne mozes da ocenis jer nije bilo saradnje i sta da radis...
2017 04 22
Pozdrav svima. Uzasno je da se clanice ne javljaju kao da sam ja prodavac a ne one. Pa valjda one mene treba da ganjaju a ne ja njih.
2017 04 23
Pa bas tako...ja kupac jos ja njih cimam. To bi bilo kao da udjes u butik i molis prodavca da ti proda... Jos ja kao sve hocu da ispadnem fer, rekla sam da racunaju da je kupljeno i cekam cekam cekam...pisem i one ulaze na sajt i nema odgovora...
2017 04 23
1 2 3 4 5 6 ... 24