Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Clanice koje ne odgovaraju na poruke

> LindaBg: > > sladzana: > > Strasno, puno je takvih primera devojaka koje kao da ne zele da prodaju stvar, oslobode ormar i uzmu novac. Ulaze na sajt XY puta a ne odgovaraju na poruke na koje im se ne odgovara. Slazem se sa LindaBg da je najsmesnije to sto im u opisima profila pise - za svaki dogovor, pitajte sve sto vas zanima, saljem dodatne slike, mogucnost korigovanja cena i sl. Da li stavljaju i stvari koje ne zele prodati samo da bi privukle na profil i imale sto vise krpica i poseta na profilu ili sta.. U svakom slucaju neozbiljno. POnekad mi je neka krpica hitna za neku proslavu i sl. a ne znam mogu li racunati... > > Jedino opravdanje moze biti da se recimo prilikom ulaska na sajt preko mobilnog zaista ne vidi kad imate novu poruku sve dok ne udjete u razgovore.. > Ne znam sta da mislim... :) ali posle toliko vremena bi svako video, pogotovo kad ocekujes da ti neko odgovori i pita te. Sta znam meni se desavalo da mi odogovore tek posle nekoliko meseci pojedine 😂,zaboravim i sta sam pitala i sta sam zelela da kupim
2018 01 18
Sve to redom ukloniti pa nek prodaju i zezaju svoj komsiluk...ovde kupiti nesto je misija!
2018 01 18
> ElenaPt: > > LindaBg: > > > sladzana: > > > Strasno, puno je takvih primera devojaka koje kao da ne zele da prodaju stvar, oslobode ormar i uzmu novac. Ulaze na sajt XY puta a ne odgovaraju na poruke na koje im se ne odgovara. Slazem se sa LindaBg da je najsmesnije to sto im u opisima profila pise - za svaki dogovor, pitajte sve sto vas zanima, saljem dodatne slike, mogucnost korigovanja cena i sl. Da li stavljaju i stvari koje ne zele prodati samo da bi privukle na profil i imale sto vise krpica i poseta na profilu ili sta.. U svakom slucaju neozbiljno. POnekad mi je neka krpica hitna za neku proslavu i sl. a ne znam mogu li racunati... > > > Jedino opravdanje moze biti da se recimo prilikom ulaska na sajt preko mobilnog zaista ne vidi kad imate novu poruku sve dok ne udjete u razgovore.. > > Ne znam sta da mislim... :) ali posle toliko vremena bi svako video, pogotovo kad ocekujes da ti neko odgovori i pita te. > Sta znam meni se desavalo da mi odogovore tek posle nekoliko meseci pojedine 😂,zaboravim i sta sam pitala i sta sam zelela da kupim :') :') :')
2018 01 18
> dana23: > Doživeh pre 3 dana,ŠOK !!!! > dobih odgovor: "Ako vam operem patike,moram da vam naplatim svoj rad", ja pomislih možda se zeza,kad ona istog trenutka ,prepravi cenu sa 600din.,na 1200din.?????? > DNO BEZOBRAZLUKA I NEVASPITANJA!!!! Ne mogu da verujem šta sam upravo pročitala o_O
2018 01 20
Ja sam ovde nova (otvorila sam profil pre par dana) i mislila sam da meni ne odgovaraju kada hoću nešto da kupim jer nemaju poverenja, a sad vidim da se to dešava i članicama koje su dugo ovde. Jednoj sam devojci ponudila da se odmah sutra nađemo tamo gde ona želi (jer je napisala da može i lično preuzimanje) i ništa. Nema odgovora. Ne kapiram, al' dobro... Ko sam pa ja da sve razumem. :D
2018 02 01
Meni nije jasno da clanice sa vecim brojem pozitivnih utisaka ne mogu da se udostoje da odgovore na poruku. Razumem, svi mi imamo obaveze dobro desava se pnekad i meni da ne mogu da odgovorim ali ljudi molim vas. Bar budimo kulturne, vaspitane. Ima dosta devojka koje su mladje a opet i starijih zena pa nema svrhe za bezobraznim odgovaranjem i ostalim. Napisite lepo u svom opisu sta i kako. A ne ovako, na profilu ne rade razmene ali zato u svim grupama za razmenu ih ima.. I onda kada pitas one ti odgovaraju kao da su uvredjene, pa dogovorite se sa sobom. Mislim, ovde smo da se zabavim kupujemo cim smo na ovom sajtu znaci volimo krpice. Zaista nema potrebe za ruznim ponasanjem.
2018 02 10
Nigde vise nevaspitanih idiota. Muuuu.
2018 07 11
> dana23: > Doživeh pre 3 dana,ŠOK !!!! > dobih odgovor: "Ako vam operem patike,moram da vam naplatim svoj rad", ja pomislih možda se zeza,kad ona istog trenutka ,prepravi cenu sa 600din.,na 1200din.?????? > DNO BEZOBRAZLUKA I NEVASPITANJA!!!! Hahahahaha ja ne verujem😂
2018 07 11
Ja sam mislila da se samo meni ovo dešava. Pitala sam članicu za neke pantalone, da li su aktuelne (pošto su odavno postavljene) i ako jesu da mi napiše mere (u profilu je napisala da može da se pita sve što treba). Ništa nije odgovorila, pa sam joj još jednu poruku poslala pitajući je da li je videla moju prethodnu poruku (razmišljajući možda je previdela). Nikakav odgovor. Pomišljala sam da neće da sarađuje sa mnom pošto nemam veliki broj utisaka, ali onda sam videla među njenim utiscima da je sarađivala sa članicama sa još manje utisaka. I ništa mi nije bilo jasno. :/ Iz kog razloga postavljaš stvar na prodaju, a onda se praviš luda kad te neko pita za istu...
2018 07 15
Ja sam htela od jedne clanice da kupim patike, i samo sam pitala koja je realna boja,da li bela ili krem. Nisam ni dobila odgovor. A profil koji je non stop aktivan. ne znam sto je uopste tesko odgovoriti na pitanje. :s
2018 07 18
Mene nervira kad me neko recimo za dimenzije pita i ja se potrudim,napisem,mislim nije meni tesko,ali zasto je onda toj osobi tesko da napise odgovara/ne odgovara. Ili kad me pita za bilo koji podatak o nekoj stvari i ne odgovara na poruke kasnije. Stvarno se osecam kao budala
2018 07 19
Da li je u skladu s pravilima ostaviti negativnu ako do realizacije saradnje nije doslo? Razumem ljutnju u potpunosti, nemojte zameriti.
2018 07 24
Meni se desilo pre neki dan da devojka nije zelela da mi odg na poruku,htela sam da kupim torbu ,I vidim da je vec imala jednu negativnu Iz upravo tog razloga,nije devojka nikako mogla da je kontaktira...a pritom sam videla da je ulazila na profil I postavljala nove stvari :") tako da nemoguce da nije videla poruke.Samo ne kapiram poentu stavljanja stvari ako si tako drzak I ne odg ,to je sve suprotno od onog sto prodavac treba da bude.
2018 07 25
Predlazem da se uvede novo pravilo sto se tice ocena..Negativna ko ne odgovori,negativna za drsko ponasanje..Jedva skrpim nesto da odvojim za sebe da kupim,i jurim clanicu da mi odgovori..Desilo se i meni,nisam ni ja cvecka,prosto zaboravim jednom,dvaput..ali ja se ne ljutim da me neko podseti onda se izvinim.. >:( Ili sto se tice razmena..Ja sam uvek za razmenu,ali devojka kaze moze (cast izuzetcima) i nema je vise,nestane..Ili se dogovorimo,ostavimo adresu,i onda me pita koje su mere,ja posaljem nje nema.. :@
2018 07 28
> sladjanica83: > Predlazem da se uvede novo pravilo sto se tice ocena..Negativna ko ne odgovori,negativna za drsko ponasanje..Jedva skrpim nesto da odvojim za sebe da kupim,i jurim clanicu da mi odgovori..Desilo se i meni,nisam ni ja cvecka,prosto zaboravim jednom,dvaput..ali ja se ne ljutim da me neko podseti onda se izvinim.. >:( > Ili sto se tice razmena..Ja sam uvek za razmenu,ali devojka kaze moze (cast izuzetcima) i nema je vise,nestane..Ili se dogovorimo,ostavimo adresu,i onda me pita koje su mere,ja posaljem nje nema.. :@ Ako bude takvo pravilo svi cemo imati negativnu ocenu od onih ko nema strplenja (ali moram da kazem svaka cast takvim devojkama koji posle par minuta zove me na telefon kad sam u WC) :') :') :') :')
2018 07 28
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 24