Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li je neko saradjivao sa clanicom Sarom Nesic iz Novg Sada?!?! Hotno !

Clanica je trazila poklon od mene i rekla ako imam jos nesto slicno i voljnda sam da poklonim da joj slobodno posaljem. S' obzirom da sam bila dobre volje i da volim da poklonim stvari koje mi ne trebaju ili duze vreme ne mogu da ih prodam, poslala sam joj poklon i dodala pored prstena od epoksida, rucni rad koji je trazila, dodala i nove mindjusice iz Avon-a kao i stari Swarovski privezak! Poslala sma paket 05. maja i danas i se vratio paket sa duplom postarinom naravno! Ja sam poruke brisala i obrisala i ovo i sada ne mogu da je nadje a na teleon se naravno ne javlja! Pomozite mi da dodjem do nje!
2017 05 16
pokusaj u obrisane poruke naci po datumu, i koji joj ne nick jel se secas mozda ?
2017 05 16
Bezobrazluk eto to je... Dobra volja nekih članova se ne poštuje, ne ceni se tuđa valjanost i trud. E zato takva stoka kuka i kamči i nije im dao Bog ništa dobro. Zasuci rukave pa radi ... Teško guzi bilo da podigne paket. Pa još dupla poštarina. Strašno... Sram ih bilo...
2017 05 17
ali nije ni bila na sajtu, mozda se nesto desilo... :/
2017 05 17
kada udjes u razgovore imas pored razgovori pise obrisano,tu se arhiviraju te obrisane poruke pa pokusaj tu da nadjes tu poruku gde si se s njom dogovarala. javi jesi uspela
2017 05 17
ta prica mi je jako poznata...ostavite njene podatke
2017 05 17
Jos ja ko za baksuz joj posaljem tri poklona a inace imam pravilo da poklone nikada ne saljem jednoj osobi vise nego da vise osoba dobije nesto bez nikakve obaveze i naknade. Baksuz. Ova je bila aktivna pre sat vremena znaci namerno se ne javlja na telefon.
2017 05 17
Sa devojkom sam se dogovarala za licno vidjenje u pitanju je bila razmena, meni je klinac bio bolestan i rekla sam joj da bi bilo dobro da se vidimo blize meni zbog deteta jer nema ko da ga cuva a da i njega teglim nema smisla, ona je na Telepu a ja na Avijaciji, prvobitno je rekla da ce kolima doci pa je onda promenila plan pa ja joj rekoh ok, ako muz bude isao do telepa javicu ti ali suprug nije ima posla tamo i posle toga se nikad vise nije javila a ja sam bila zauzeta pa sam odustala. Eto, to iskustvo sam imala ja sa clanicom, nista strasno, nista lose. Podatke nemam jer je bio dogovor licno vidjenje.
2017 05 18