Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Stvar naplacena vise nego sa etikete

Jos jedna nemoralna prljavstina, cega sve ovde nema. Naime, stvar, konkretno trenerka, na sajtu je kostala 1500din i pisalo je u naslovu da je sa etiketom. Kontaktirala sam clanicu i rekla mi je da je poslednja cena 1400 i da nikako ne moze ispod te cene. Okej, prihvatila sam ponudu. Danas kad sam dobila trenerku i zagledala se u etiketu na njoj ne crnim markerom predjeno preko cene od 1199 dinara. Kakav bezobrazluk, prava cena je sakrivena i pritom na slikama ovde na sajtu je etiketa bila u uhlu i diskretno se malo samo video martoncic tek da je tu. Necu propasti za 200 dinara, ali ljudi, gde ce vam dusa??
2017 06 08
Ovo je nesto najjadnije sto sam cula da se desilo ovde. Stvarno previse..
2017 06 08
Ja se za nešto zalepi ovde pa onda u gradu vidim duplo jeftinije.. verujem da ima razlike po gradovima, ali nemoguće da su 2000 u pitanju.. pa i ovde neke stvari identične možete naći od 1500 pa do 5000, 6000 uglavnom su to ove torbe kao Chanel na lance i slično.a da se razumemo sve je to isto
2017 06 08
Ma hajde molim vas, da je skinula etiketu pa mi naplatila vise, ne bih ni znala koliko je placena, pa boze moj ima svacega ali ovako bezobrazno precrtana cena markerom kao da se ne vidi a sve se vidi 😂 u pitanju je trenerka kupljena u H&M, sad mi je sve prosto smesno na sta su sve spremni ljudi, dosla je ovde da profitira 😅😂
2017 06 08
Pa ona je blokirana
2017 06 09
> dunka84: > Pa ona je blokirana Jeste blokirana
2017 06 09
Nije kupila kvalitetan marker, eto,joj tih 200d da kupi bolji :D Ona se snasla da zaradi,ali bar cenu da je makla
2017 06 09
> Beba85: > Nije kupila kvalitetan marker, eto,joj tih 200d da kupi bolji :D > Ona se snasla da zaradi,ali bar cenu da je makla :') :') :')
2017 06 09
Koji cirkus..pa stvarno je hrabra :D :D
2017 06 09
Ovo mi je ulepšalo dan, u sred spremanja ispita malo i da se nasmejem :') :') :')
2017 06 09
Ako neko hoce trenerku ja sam je stavila na prodaju nisam je ni nosila i dalje ima etiketu i prodaje se po razumnoj ceni. Jednostavno ne mogu da je gledam jer me podseca na lose iskustvo. Ako neko zeli da je uzme bilo bi mi drago barem nekoga da usreci jer je lepa i super stoji i steta da se ne nosi 😄
2017 06 15