Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li sam pogresila?

I ako uplati ja bih rekla da uzme novac nazad da ne zelim saradnju,ponavljam opet da je bila spremna da apusti cenu za iznos postarine samo da se ne nadjemo licno...
2017 07 28
> ElenaPt: > Ja ne znam sta je vama uopste trebalo dq narucujete od osobe sa toliko negativnih,a ako pogledate malo bolje videcete i jos mnogo neutralnih koje su trebale biti negativne,to kao prvo. > Kao drugo iz negativnih se da primetiti dq clanicq ocigledno ima problem da opise realno stanje tasni i "koznih"stvari... Sad je gotovo, vidim ima preko 550 pozitivnih... ocigledno sam se prevarila.
2017 07 28
Kada si rekla 6 negativnih i 500+ pozitivnih odmah sam znala o kome se radi. Mima je vrlo neljubazna i nekorektna clanica. Ne odgovara na poruke, a za jednu majicu sam je mesec dana moljakala i na kraju iz inata odustala. Kad pitas za detalje o predmetu ne odgovara. Ne znam samo kako je uspela da sakupi toliko utisaka.Kod nje sam merkala plavu jaknu i naravno, nikad se nije udostojila da kaze mere. Ako nisi na gubitku, onda je pusti, a admini neka to rese.
2017 07 28
I ja se slazem da uopste nisi duzna da doplacujes za njenu gresku,pogresno prijavljemu sumu.Svakome ko salje nesto pre potpisivanja daje se papir na uvid da se sve lepo proveri,podaci i napomene,tako da nisi blesava da nekome koga ne znas uplacujes dodatnih hiljadu dinara...niti ti zasluzujes negativnu ako paket ne preuzmes.Ni ja ne bih preuzela nista sto nije u skladu sa dogovorom.
2017 07 28
Dobro sam onda prosla, meni stvarno nije jasno odakle ljudima takve ideje i cime se bave, strasno.
2017 07 29
Ocigledno nekako prolazi. Neko bude banovan zbog jedne negativne, a ona se sa 6 drzi. Nije da joj se jednom desio propust nego minimum 10 puta. Sta je to nego prevara? Ne uplacuj novac i nemoj ni da preuzimas paket. Objasni adminu situaciju.
2017 07 29
> Išizzzu: > Ocigledno nekako prolazi. Neko bude banovan zbog jedne negativne, a ona se sa 6 drzi. Nije da joj se jednom desio propust nego minimum 10 puta. Sta je to nego prevara? Ne uplacuj novac i nemoj ni da preuzimas paket. Objasni adminu situaciju. Poslala sam poruku vec da objasnim situaciju, ako mi slucajno da negativnu ocenu sto nisam podigla paket, mislim da je clanica namerno pogresila.
2017 07 29
Mislim da je bolje ne blokirati ovakve profile jer onda članice mogu da vide sa kim imaju posla. Kad ih blokiraju, oni otvore novi i varaju ispočetka.
2017 07 29
1 2