Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Crna lista

Ja mislim da ovde treba samo linkove postavljati kako bi bilo preglednije,smoricemo se listajuci strane ako nastavimo sa komentarima..Mislim da je bolje da svaka svoj izbrise.
2013 07 31
snezana. Mislim da ste malopre pricale kako cete sutra zatvoriti sajt i tuziti dve clanice, koje su postavile tudje identitete. A sada pricate i savetujete nas kako ce nas ko prevariti, kao da ni same ne znamo. Opet Vas pitam, je l' je vas identitet ugrozen? I kako to mislite da tuzite sajt, ako te dve iste clanice nisu pisale o Vama? Ne mozete vi da tuzite sajt, da je dao adresu nekoga koga i ne poznajete. A i da poznajete, to treba da uradi osoba licno.
2013 07 31
Nikerym jer to znaci da su tvoje slike sa ebay posto si dobro upucena u to ?
2013 07 31
OK...PA ONDA DA STAVIMO I DOTICNU NA CRNU LISTU...JER JE PROBALA MENE DA PREVARI...HOCETE CELU PREPISKU???
2013 07 31
Snežana, šta postaneš kad završiš medicinu? I da li "studirati" znači isto što i "završiti"? Samo pitam.
2013 07 31
Ajd se kladimo da ce svaka biti lepo docekana na uregntnom :)
2013 07 31
'ajde da se kladimo da znam gde su nestale slike sa nečijeg profila.
2013 07 31
@Snezana da li ste Vi pravnik po zanimanju?
2013 07 31
SRECOM,PA NE POSLAH...SRECOM... [:osmeh]
2013 07 31
Vidis, ovim potvrdjujes da si glupaca koja je nasela, kao i ostale kokoske u svim godisnjim dobima. Ja kazem da ovde mozete samo da laprdate. Bubamarinica koja se busa u grudi da nikad nije prevarena, bila je od 28-30 decembra, kao i njena sestra, kao i njena mama, kao pojedine mice cice vestice i ostale sa podignutim nosem. Prema tome, moj vam je savet da svoje krpicice poklonite nekome kome zaista trebaju ili prodajte za po 10 din na limundu jer je limundo ipak D.O.O a www.mojekrpice.rs mesto gde svako sa dovoljno spretnosti, mastovitosti i dosetljivosti za par dana moze da sakupi jednu prosecnu platu u Srbiji. Voli vas vas EXBUTIK [:jezik]
2013 07 31
IDIOTE,PA NISTA TI NE POSLAX.....XAXXAXAXXAXAXAA [:smejati] [:smejati]
2013 07 31
igore..ili kako god nz vise kako da te nazovem..kako ti ne dosadi? [:smejati]
2013 07 31
ostavi se ti bubamarinice koji krades deciju garderobu fuj fuj fuj si bas divota narcisa,exbutik [:isfrustriran] blokada odmah
2013 07 31
Imam ja tu jos par ... ne par, izvinjavam se desetine naloga iz razlicitih gradova zemlje pa se radujem daljoj saradnji. Veliki pozdrav i za bloosomdoo koja mi je dozvolila, odobrila i pomogla u svemu ovome zato i ima procenat za sardnju. Otvaraju se nove teme, tipa razmena, popusti i slicno pa devojke izvolite, kupujte tu sam ja, ne idem nigde. Ovo je veliko oko velikog EXBUTIKA [:smejuljiti]
2013 07 31
Mislim da do blokade nece doci ,da li shvatas devojcice sta je vpn ?
2013 07 31
1 2 3 4 5 6 7 ... 125